|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naj sploh grem na krvnega?
5.4.2011 9:02:02   
Anonimen
Točno 1 teden po ET sem dobila rjav izcedek, ki je trajal 2 dni. Bilo ga je bolj malo, ampak vseeno sem se sprijaznila s tem, da pač spet ni uspelo.
Ker pa je trajal izcedek samo 2 dni, sem pa malo v dvomih kaj naj. Že to mi je čudno, da se je  začelo že 3 dni prej, čeprav je res, da hormoni naredijo svoje in je normalno, da se M ciklus zameša.
Razmišljam, da bi raje nabavila kak test, da ne zapravljam časa in živčkov s krvnim testom...kaj menite? Je tudi ta test sploh brezveze delat, ali še je kaj upanja, glede na to, da sploh ni bilo prave M oz. krvavitve?
Hvala za odgovore user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naj sploh grem na krvnega?
5.4.2011 9:06:15   
beba75
Naredi test ker dokler ni prave M je še vedno upanje! Pa na krvnega tudi idi oz. vsaj pokliči v bolnico da bojo vedeli pei čem so in da te dalje vodjo na listi za naslednji postopek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naj sploh grem na krvnega?
5.4.2011 9:25:30   
Anonimen
Izcedek ni nič katastrofalnega. Naredi test, ali pojdi na krvnega, ampak šele po 12 dnevu od umetne oploditve.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naj sploh grem na krvnega?
5.4.2011 10:52:52   
Anonimen
Sem poklicala noter in me je kar malo prestrašila, češ da so ravno imeli podoben primer, krvni test je kazal nizko vrednost, isto je imela izcedke, se je pa izkazalo, da gre za izvenmaternično nosečnost.
Zdaj sem pa res malo v paniki.
S sestro sva se zmenili, da bom dan pred krvnim naredila test in če bo negativen, moram samo javit, ker morajo vedet rezultat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naj sploh grem na krvnega?
5.4.2011 18:46:05   
curkica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sem poklicala noter in me je kar malo prestrašila, češ da so ravno imeli podoben primer, krvni test je kazal nizko vrednost, isto je imela izcedke, se je pa izkazalo, da gre za izvenmaternično nosečnost.
Zdaj sem pa res malo v paniki.
S sestro sva se zmenili, da bom dan pred krvnim naredila test in če bo negativen, moram samo javit, ker morajo vedet rezultat.user posted image



Ja, točno tako naredi, kot ti je rekla sestra.  Zaenkrat se sprosti in čimmanj študiraj, dokler se ne vlije, ni panike. Od vsake posameznice je odvisno, kaj se nam dogaja v telesu, zato ne misli takoj na najslabše. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naj sploh grem na krvnega?
6.4.2011 10:00:41   
Anonimen
Danes sem še bolj zmedena user posted image . Naredila sem test in je pozitiven. Ta druga črtica sicer ni ful močna, je pa vidna in se je pokazala prej kot v 2.minutah.
Znakov tak al tak nimam nobenih...me je kar malo strah krvnega in vrednosti.

(odgovor članu curkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naj sploh grem na krvnega?
6.4.2011 12:48:30   
beba75
Eh daj punca nehaj se strašit in mislim samo na slabe stvari. BRAVO noseča si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , lepo se veseli boš videla da bo vse o.k.! Poznam kar nekaj punc ki so celo nosečnost imele neke izcedke sedaj pa že malčki veselo skačejo naokrog.

Želim ti lepo in sproščeno nosečnost, pa čim manj se živciraj!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naj sploh grem na krvnega?
6.4.2011 13:03:33   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: beba75

Eh daj punca nehaj se strašit in mislim samo na slabe stvari. BRAVO noseča si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , lepo se veseli boš videla da bo vse o.k.! Poznam kar nekaj punc ki so celo nosečnost imele neke izcedke sedaj pa že malčki veselo skačejo naokrog.

Želim ti lepo in sproščeno nosečnost, pa čim manj se živciraj!!!



Se podpišem pod to...

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naj sploh grem na krvnega?
7.4.2011 9:02:25   
koala
Še en podpis.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Alergije
Michonne RR

Ali ima vaš otrok kakšno alergijo?

Ne (82%)

Da, na cvetni prah (12%)

Da, na pršice (0%)

Da, na hrano (6%)

Da, na več različnih (0%)

Da, drugo (0%)


Število vseh glasov: 17

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!