|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kenguru
16.3.2011 14:16:00   
neanja duo
Oj!

Tiste,ki ste že dalo skoz 1.razred,kakšne so kaj naloge pri tem tekmovanju(matematično.kenguru)?

Ali lahko kakšen primer,lepo prosim?

hvala lepa

nd
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kenguru
16.3.2011 17:56:53   
SMT3
Tud mene to zanimauser posted image

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kenguru
16.3.2011 18:34:22   
Adelina
A niso otroci nič vadili in prinesli tiste pole domov. Pri nas je prinesel in mislim da bo jutri podobno. Je pa bilo že nekaj odštevanja, pa mislim, da krive, ravne črte, največji, najmanjši itd. Podobno kot se učijo v šoli.

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kenguru
16.3.2011 18:55:15   
blaža
naši tudi vadijo pred kengurujem. naš je zdej sicer že 2. razred,..

Pole od prejšnjih let so vadili že v šoli, včasih pa še kej za domov prinesli. Naloge so precej zahtevne. Odvisno od naloge do naloge. Včasih so nekatere take, da če dobro ne prebereš,.. se hitro zmotiš.

za prvi razred se je pri nas iskazalo, da so bli boljši rezultati pri tistih otrocih, ki so že brali in so si lahko sami še enkrat prebrali nalogo, ker so to uporabne naloge in ne računi. Meni je to totalno mimo, ker se v prvem razredu še ne učijo črk,.. Naš je na srečo že bral, pa tudi če ne bi, se ne bi dosti sekirala za rezultate,..

No jutri je kenguru, pa bomo vidli kako bo šlo. naš včasih reši polo z samo eno napako, danes pa so reševali eno staro in je mel pač 3 napake. Se ne obremenjujem preveč. Če bo šlo super, bo ok, če ne pa tudi.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kenguru
17.3.2011 9:51:29   
Dadi
Ehhh...ne komplicirat, to so naloge ki jih otrok pač reši s svojim znanjem in iznajdljivostjo. Te naloge, ki jih rešujejo v šoli in potem prinesejo domov so samo zaradi orientacije in vpogleda kako to zgleda.

Tudi naša pupa je danes reševala te naloge, bomo videli kako bo. Drugače pa prvčkom tako ali tako naloge prebere učiteljica.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kenguru
18.3.2011 13:12:19   
Kamejka
ste že pokukale kakšne rezultate so dosegli?

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kenguru
18.3.2011 20:17:14   
ajna12
Mi smo pogledali. Naša hodi v 3. razred in je dosegla ravno polovico 25 od 50. Pravi, da je bilo letos kar težko.
V 1. in 2. razredu je dobila priznanje, čeprav vem, da ji takšne logične naloge ne gredo ravno. Letos bomo pa še videli, koliko so bile naloge drugim težke. user posted image

(odgovor članu Kamejka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kenguru
19.3.2011 23:15:01   
Dadi
Naša je dosegla 25 od 35 točk...1. razred.
Imela je dve nalogi narobe. Me prav zanima kakšne so bile letos tele nalogce.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kenguru
20.3.2011 10:29:00   
sanasan
ojla, ali katera ve ali bodo kje objavljeni rezultati npr. v % , koliko učencev je doseglo določeno število točk...?

sicer je pa naša letos tekmovala prvič (1.r.) in dosegla vse točkeuser posted image

pred tem so nekajkrat vadili v šoli (par pol od prejšnjih let), kjer je pa nekajkrat imela vse točke, nekajkrat pa je imela eno nalogo narobe ali je pa črko narobe prepisala (kar je isto...)user posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kenguru
20.3.2011 10:30:39   
sanasan
Imela je dve nalogi narobe. Me prav zanima kakšne so bile letos tele nalogce.


sem to vprašala naš tamalo, pa je bil odgovor kot ponavadi 'easy busy', če ti to kaj poveuser posted image
ampak odgovor je vedno tak, če zna ali pa ne user posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kenguru
20.3.2011 14:35:57   
ŠpelaP
Letos so bile kar luštne naloge, tudi za drugi in tretji razred. Meni se zdi, da postanejo težje potem, ko se združujejo 4.+5., 6.+7. 8.+9. razred.
Letos so bili za prvi razred odgovori narisani ali številčni, kar je super, glede na to, da so bili lani ponekod odgovori v besedi. user posted image

< Sporočilo je popravil ŠpelaP -- 20.3.2011 14:36:24 >

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kenguru
21.3.2011 13:49:55   
viv_
2. razred - od 10 nalog je imela eno narobe.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?