|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kopalniško pohištvo
30.3.2011 8:42:35   
Poka
Kje ste ga kupovale? Kaki prdlogi za zmerno ceno? V enem mesecu se seliva in moram hitro nekaj najti...

Od nekdaj prisegam sicer na slovensko kvaliteto in sem bila prepričana, da bova vzela od Kolpasan... Ampak sem prebrala nekaj pripomb po forumih in zdaj ne vem... Rabim nekaj čisto običajnega, čistih linij, kar na srečo ne bo tako drago in je tudi dovolj "običajno" za moški okus... Sem rabila celo leto, da sem prepričala mojega za roza barvo user posted image

Še eno vprašanje - barve v kopalnici so - bež stene, živo roza mozaik, antracit po tleh - sem v dilemi glede barve omarice -  bela ali temna (wenge ali antracit) ? Žensko mnenje šteje user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kopalniško pohištvo
30.3.2011 9:02:47   
vanilla
Midva sva ga kupila v Ikei, ker je bilo pri nas vse tako svinjsko drago za par običnih omaric in eno ta veliko, da me je glava pekla... Potem sva si v Ikei zložila to kar sva hotela in prišla precej ceneje skos. Hotela sva modernejše linije in to je seveda drago kot user posted image , zato pa sva šla potem gor. Pri nas so nama take predračune naračunali, da ni bilo za nikamor user posted image .

Edino banjo (trikotno), umivalnika (sta dva) in školjko ter bide sva kupila pri nas.

Sprašuješ še o barvah za omarice? Antracit po moje...

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
30.3.2011 9:12:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vanilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kopalniško pohištvo
30.3.2011 9:13:25   
*miska.mcc*
mi2 sva komplet nabavila v Bauhausu. edino ploscice v Obiju.

banja(obicna), bide, umivalnik z omarico,wc skoljka, vse pipe in sifone.
vzela sva belo barvo, ker mislim po aranzirat sama po obcutkih user posted image . se hitro navelicam in pol menjam tepihe, zavese in dekoracijo.

no, vse skupaj je kostalo 570,00 €.
ni pa neke hude kvalitete po mojem. samo je itak ne rabim.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
30.3.2011 9:23:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kopalniško pohištvo
30.3.2011 9:46:26   
urška
jaz sem tudi za ikeo. mislim, da sem v njihovem zadnjem katalogu videla celo antracitni lijak. sicer odvisno od barve ploščic, ampak zna super zgledat v tvoji kopalnici. no seveda moraš v živo pogledat.

evo, tale: http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/20166508


< Sporočilo je popravil urška -- 30.3.2011 9:47:26 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kopalniško pohištvo
30.3.2011 11:17:51   
Poka
Na srečo je majhna kopalnica - večja pride na vrsto kasneje, takrat upam, da tudi kaj privarčujem... Ikeo bom res še pogledala.

Sploh glede barve ste mi potrdile mojo izbiro tako da hvala user posted image (moram pokazat mojemu...).


Če ima katera kako idejo, kje mogoče dobit kako lepo in kvalitetno kopalniško pohištvo - kam it pogledat, se priporočam. Nekaj časa še je - ko gledam kataloge, nimam neke predstave, bi bilo fajn videt v živo... Sploh okolica MB - mi je nekako bolj simpatično za parkirat, sicer pa v LJ delam in tudi tam mogoče. V BTC vem, da je en salon s ploščicami, verjetno imajo vse. Najbolj smotano je vse to pregledat, če se ti mudi...

Školjke so tudi dokaj drage... Npr. gledala sem eno, ki je 300 EUR ali še več - če bom dobila na obroke, ni problem, kar je za plačat z gotovino, je malo problem - velik minus na računu... user posted image Če bi bilo še vsaj tri mesece časa, uh...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kopalniško pohištvo
4.4.2011 10:20:29   
olimia
Če ima katera kako idejo, kje mogoče dobit kako lepo in kvalitetno kopalniško pohištvo - kam it pogledat, se priporočam.


salon delfin oz. san21 imajo kvalitetno pohištvo italijanskih proizvajalcev, krasne so tudi ploščice... armature in školjke/bideji pa so povprečni, pa zelo dragi.

ne rečem za pohištvo in ploščice - osebno raje odštejem kak euro več za to; za školjko pa mi je butasto dat 300 eur, pa še pokrov zraven 150 eur - pa še nič posebnega ni.
povprečne cene imajo tudi za tuš kabine, bane pa imajo kar zasoljene cene. je treba kar pogledat.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?