|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poletni čeveljčki za fantke
10.5.2011 12:55:03   
jutranja rosa
Zanima me, kateri čeveljčki se poleti najbolj obnesejo za male nogice? Sinček je star 2.leti. Imajo vaši sončki kar supergice, natikačke, sandalce (odprte ali zaprte)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poletni čeveljčki za fantke
10.5.2011 13:00:24   
soncek3
No , moja je punčka, stara bo tri leta. Ravno sem prišla iz trgovine, sem ji kupila crocsice, oz. njim podobne. user posted image Sem vidla lani, da jih je kar precej otrok imelo. Drugač je lani imela ene sandale, take s trakci, ampak zelo močne , kompaktne, pa spredaj je pri naši važno, da so zaprte, drugače bi si vse prste podrajsala. user posted image

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poletni čeveljčki za fantke
10.5.2011 13:01:53   
mariy
Mi smo imeli sandale, najprej čisto odprte, potem pa smo imeli probleme s peskom, ki nam je uhajal v sandale, tako da smo se neprestano obuvali in sezuvali, nato smo kupili sandale, ki niso čisto odprti, lahko bi rekla pol odprte in pol zaprte ter jih kombinirali en dan ene en dan druge, tako da se otroku zrači nogica, seveda pa smo bili tudi bosi, kar je bilo najboljše.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poletni čeveljčki za fantke
10.5.2011 13:06:39   
koala.cek
crosice in tevice. ni boljšega. prakticiramo že 4 sezono.

(odgovor članu mariy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poletni čeveljčki za fantke
10.5.2011 13:08:45   
ajataja
tevice so zakon

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poletni čeveljčki za fantke
10.5.2011 13:13:01   
Katy78
Meni tevice ne potegnejo niti nisem želela kupiti čisto odprte sandale, zato sem vzela tele http://www.pediped.com/Products/Flex-br-Amazon---Chocolate-Brown__RS1446.aspx
Kljub temu, da ima bolj visoko in široko nogico oz. stopalo, mu tele super pašejo, pa še čisto mehke so in brez raznih šivov na notranji straki, ki bi lahko ožulili nežno stopalo (sicer sem hotela drugo barvo, pa niso imeli). Za malo sem in tja skakat bo imel pa crocse, tako kot lani, drugače pa čim več bos.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poletni čeveljčki za fantke
10.5.2011 13:20:01   
Ursi2
Mi imamo večinoma skoz Crocse, ali pa podobne kot tiste Pediped, samo da od Superfit.
Crocsi so pa zakon. MI jih imamo čez leto za copate, poleti pa so skoz na nogah ali pa kar bos.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poletni čeveljčki za fantke
10.5.2011 13:24:35   
Hope2
Crocs zakon, tako lani kot letos. Letos sem mu sicer še nabavla ala tevice- imajo lučko- samo ga ne mikajo. Tele od pediped in podobni pa meni ne potegnejo, so preveč zaprti in šmesi za na plažo, gmajno, poganjalca.... crocsi pa so ob poganjalčku zakon, s e ne znucajouser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 10.5.2011 13:26:46 >

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poletni čeveljčki za fantke
10.5.2011 13:45:38   
kristinaj
naš je lani najraje okoli nažigal v kroksicah za 30 kun :))... še sedaj jih ima najraje, mu jih moram skriti..... rad je bil tudi v tevicah, tistih odprtih na paske, na morju pa itak bos...
star pa je bil še ne dve leti...

letos bo isto.... že obuva tevice na nogavico za v vrtec...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poletni čeveljčki za fantke
10.5.2011 14:49:32   
anckabancka
Vsi trije bodo imeli Tevice in krokse. Obojni so super za čistit in za nosit...



_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poletni čeveljčki za fantke
10.5.2011 20:35:07   
jutranja rosa
Oooo hvala za odgovore user posted image . Vidim, da vas je večina navdušena nad Crocsi in nekatere tudi nad Tevicami. Imate kaj izkušenj kako se obnesejo pri otročkih, ki so shodili nekoliko kasneje oz. so še mičkeno nerodni pri hoji? Drugače sem pa gledala Pediped čeveljčke, a se nisem mogla odločiti glede materiala. 

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poletni čeveljčki za fantke
10.5.2011 20:38:41   
PC Baby
Mi ymo danes kupli tele od Geoxa: http://photos4.spartoo.eu/photos/763/76368/76368_350_B.jpg, ker pri ta čisto odprtih skozi jamra ko s prstki udari v rob pločnika, ali v kamenčke. Star je pa 2 leti.

Ima pa tudi Croksice, seveda. Te so zakon user posted image

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poletni čeveljčki za fantke
10.5.2011 20:59:54   
Petka09
Naša še ni imela Croksic, zato me zanima, kje jih kupite.. A to kr povsod, kjer jih pač vidite? Ker prodajajo jih res povsod, le da ne vem kako se razlikujejo v kvaliteti in to... Ne bi rada, da ima neko plastiko na nogicah, ker je občutljiva na to oz. ji nogica kar fejst švica.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poletni čeveljčki za fantke
10.5.2011 22:39:30   
josephine27
superge so pri nas najbolj v uporabi spomladi in jeseni, poleti pa bolj poredko. za vsakodnevno norenje po hiši, okolici ima Crocse in se super obnesejo.imamo pa še ene spredaj odprte sandale ki jih največkrat obujemo kadar gremo kam. mislim da smo jih lani kupili v alpini ( dr. harvy al neki tazga) so se tud dobr obnesli tako da bom ene skigurno tud letos kupila.

_____________________________



(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: poletni čeveljčki za fantke
11.5.2011 10:40:16   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Naša še ni imela Croksic, zato me zanima, kje jih kupite.. A to kr povsod, kjer jih pač vidite? Ker prodajajo jih res povsod, le da ne vem kako se razlikujejo v kvaliteti in to... Ne bi rada, da ima neko plastiko na nogicah, ker je občutljiva na to oz. ji nogica kar fejst švica.


Jaz sem mu kar originalne kupila, se pa sinu nogica tudi kar precej poti vendar se se mu tudi v originalnih crocsih vseeno nekoliko poti. Ima pa bolj visoko in široko stopalo in so ga tisti okrogli zatiči na notranji strani (ali kako naj temu rečem), ki držijo pasek, ožulili tako da sem jih potem dala naprej in kupila crocsband model, ker je širši in je bilo ok.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: poletni čeveljčki za fantke
11.5.2011 10:44:54   
PC Baby
Mi smo tudi kupili kar originalne. Lani je imel en fejk model pa je bil skozi ožuljen. Te so pa zaenkrat OK.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: poletni čeveljčki za fantke
11.5.2011 11:55:03   
koala.cek
mi kupimo originalne kje na internetu, ali pa v trgovini...sej jih ima letos tudi pikapolonica...

kopije pa kupujemo pač povsod, te so bolj za doma,...

meni so croscie in tevice fajne, ker se perejo, hitro sušijo, lahko so na boso nogo, na nogavice, za notri, zunaj, intd..pač praktične.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: poletni čeveljčki za fantke
11.5.2011 21:59:38   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: jutranja rosa

Oooo hvala za odgovore user posted image . Vidim, da vas je večina navdušena nad Crocsi in nekatere tudi nad Tevicami. Imate kaj izkušenj kako se obnesejo pri otročkih, ki so shodili nekoliko kasneje oz. so še mičkeno nerodni pri hoji? Drugače sem pa gledala Pediped čeveljčke, a se nisem mogla odločiti glede materiala. 

Naša je stara dobri 2 leti in je shodila pozno. Pri 17,5 mesecih in je še sedaj precej nerodna. Pa sem ji čist za štos kupila Crocsice. Ampak fejkice, ker nisem vedela, kako se bo obneslo in mi je bilo škoda denarja. Pa ni problema. Čisto lepo in stabilno hodi. Še niti enkrat se ni spotaknila in padla. Tudi po uni kurji lojtrci na tobogan gre brez problema. Jih bom pa zamenjala za originalne, ker imajo krajši pašček in se lepše oprimejo negice.
Tele Pedipedke imamo tudi mi, pa so v tem vremenu popolnoma neuporabne. Noge čist prepotene. To so prevroči čevlji, primerni za prehod - temperatura do 15 stopinj.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: poletni čeveljčki za fantke
11.5.2011 22:04:41   
mayci
IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka

Vsi trije bodo imeli Tevice in krokse. Obojni so super za čistit in za nosit...




Tudi pri nas bo tako. user posted image (je pa samo en user posted image )


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: poletni čeveljčki za fantke
11.5.2011 22:40:10   
sanelaa
Tevice je imel že lani, pred drugim letom, in je blo vse okej. Super so se obnesle in jih bo letos spet imel. Poleg tega pa še kakšni crocsi.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: poletni čeveljčki za fantke
12.5.2011 8:00:59   
nananaja
Pri nas je imela tamala lani pri enem letu in štirih mesecih neoriginal kroksice, slučajno smo tako male videli v Kiki in jih kupili. So bile super, a kaj ko je mož eno po nesreči dal v sušilca in se je zmanjšala na velikost 17. Sicer pa ni imela mala nič problemov s potenjem, razlika z originalnimi je bila pa v obrabi.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: poletni čeveljčki za fantke
12.5.2011 9:06:11   
Anonimen
Naša je bila lani stara 2 leti pa je mela crocse pa japonke. Sm mislila, da ne bo hotela imeti japonk pa jih je full rada nosila.

(odgovor članu Petka09)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: poletni čeveljčki za fantke
13.5.2011 9:55:25   
Dadi
Crocsi in japonke. Lasni je vse poletje sfural večinoma v crocsih.


_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: poletni čeveljčki za fantke
14.5.2011 13:07:35   
scorpiogirl
Naš ima nekaj takega kot so tisti od Pediped na linku. Je bolj pri štorastih (pa hkrati zelo spreten, povsod spleza; če to sploh gre skupaj user posted image user posted image ) in bi imel skoz obtolčene prste na nogah. Se sebe spomnim, sem (bila) tud bolj take sorte, tko da mu odprtih ne mislim še kupovat. Kroksi mi pa niso všeč, tko da ... user posted image user posted image no, tudi se mi zdijo preštorasti, pa res mi niso všeč user posted image
Je imel tudi že lani in predlani samo sandale poleti (te, zaprte), pa je blo ok. Sicer je pa bos, kadarkoli je le lahko user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?