|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test....
29.5.2011 16:29:54   
Anonimen
Mede me občutek in cenila bi vaše mnenje...
M bi morala dobiti že pred 16 dnevi, pa je še ni, imam pa ves ta čas občutek kot takrat, ko jo bom dobila (občasne bolečine v maternici-križu, špikanje v jajčnikih) pridružili so se jim tudi bolečine/blažji krči v spodnjem delu trebuha, občasen glavobol,  občutljive bradavice, napihnjenost v trebuhu (kot da bi imela vetrove, vendar jih nimam) vsi ti znaki so blagi. Povišano imam tudi bazalno temperaturo, ponavadi imam 35,4-35,5, zdaj imam 36,1 pod pazduho in 36,8 v nožnici, kjer je ponavadi 36,3.
od nekdaj imam zelo nizko temperaturo, tako da ne vem če lahko zaupam temu sistemu.

Problem ki me muči je, da je test po vsem tem času še vedno negativen..... Uporabila sem ene poceni teste naročene s kitajske in pa BabyCheck ter First sign....

Po izračunu, glede na dan ovulacije bi morala biti v 5. tednu nosečnosti. Ali se na uz že vidi kaj?

Strah me je namreč, da bi v primeru, da grem k ginekologu dobila tbl za sprožitev M. ker se ne bi videla nosečnost.
Ali je spolh možno da se po tolikih negativnih testih sploh noseča?

Hvala za razumevanje že vnaprejuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: test....
29.5.2011 17:36:40   
olana
Pojdi na krvnega samoplačniško, pa boš vidla.Pride okrog 12€. Pa srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: test....
29.5.2011 19:56:16   
beba75
Zelo rada bi ti rekla da testi lažejo, ampak žal ne morem. Res da ti 100% pokaže krvni test, je pA frst sign več kot 99% zanesljiv in če je pokazal samo eno črtico potem žal res nisi noseča. Pa tudi po tvojih izračunih bi se že potem na testu moglo videt.
Zgleda te daje psiha in želja pa so hormoni malce zmešani. Verjemi mi 5let sem se trudila zanositi, bila na 4iui in 3ivf sedaj v četrto je ratalo. Vem kako je ko si nekaj tako želiš ampak tudi jaz sem naredila ogromno testov, m mi je včasih zamujala tudi za cel cikel ali pa celo več. Vem grozno je to čakanje in biti v negotovosti.
Počakaj še , saj M ti lahko izgine tudi za 3cikluse in ni nič hudega. Boljše je da pride sam in spontano kot pa z tbl. Ampak če ne bo šlo pa se po treh mesecih kar naroči k svoji G, da ti da tbl za sprožitev.

Upam da te nisem preveč razočarala. Želim ti da se ti vseeno čimprej uresniči to kar si najbolj želiš. Do takrat pa probaj čim manj psihiranja- preverjeno je dosti bolše.

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: test....
29.5.2011 21:19:21   
Anonimen
Se strinjam z bebo, ko si boš dovolila verjeti da res nisi noseča, bo tudi M prišla. Pri meni je bilo vedno tako. 

(odgovor članu beba75)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: test....
29.5.2011 21:38:21   
november2010
po moje da tudi nisi noseča, pojdi na krvnega boš sto procentno prepričana ali je ali ni.

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: test....
29.5.2011 23:04:17   
Anonimen
Hvala....
Zdaj si moram očitno le še izbiti iz glave.....
Bom že našla način user posted image

(odgovor članu november2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So prihodnost »tamagoči« oziroma virtualni...
Bi lahko bila prihodnost starševstva v virtualnih, t.i. »tamagoči« otrocih, ki bi obstajali samo v metaverzumu? Kako odp...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?