|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako odstranit lepilo iz šipe
12.7.2011 8:24:16   
keira1977
Pozdravljene,

kupili smo nova okna in na vsaki šipi je zalepljena plastična nalepka. Ko sem se lotla to dol odlepit pa je ostal en velik madež lepila ki ga nikakor ne morem odstranit. Probala sem fino namočit z vodo, ali pa z steleksom, pa še z acetonom sem probala pa se lepilo samo še bolj razmaže. Joj jaz pa sem mislila da bom to en dva tri počistla da se bo vse sijalo. Uf dajte mi svetovat kaj naj še probam. Aja tudi z želetko sem probala pa ne gre.

LP Silva
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako odstranit lepilo iz šipe
12.7.2011 10:01:35   
tjasaoasis
Pri nas so pred kratkim prenavljali fasado in so mi okna polepili z zaščito in vem da ko sem jo odstranila mi je na steklu ostalo še kar precej lepila. Tisto sem potem enostavno odstranila z odstranjevalcem laka za nohte (brez acetona). Ko se je odstranjevalec posušil je sicer ostal mali flek na steklu ampak sem potem samo pošpricala s čistilom za okna in pobrisala in je vse ok. Uporabljam pa za okna Ajax triple action, ki tudi sicer odstrani še kakšno drugo umazanijo. Se mi je pa zgodilo pri novi pečiči, ki je imela na steklu spredaj ogromno naleko, da je bil ostanek lepila tako gost, da sem že mislila, da ga bom ribala celo večnost dol. Takrat sem to lepilo in pa preostanek nalepke samo dobro namočila z mešanico detergenta in tople vode, malo pustila in je šlo z rahlim drgom en dva tri dol. Druge ideje žal nimam, bi pa morale biti te nalepke na oknih enostavno odstranljive oz. bi jih mogla preden si jih odlepila malo poparit z vodo ali zgornjo mešanico in bi takrat naj šle enostavno dol.

(odgovor članu keira1977)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako odstranit lepilo iz šipe
12.7.2011 11:41:46   
m_o_i
lepilo se odstrani z oljem(jedilno, otrosko-kar pac mas pri roki).
fino namazes, malo pustis in podrgnes user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu tjasaoasis)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako odstranit lepilo iz šipe
12.7.2011 11:42:02   
urška
najlažje gre s čistim bencinom. takim ki ga kupiš v lekarni. 

(odgovor članu tjasaoasis)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako odstranit lepilo iz šipe
12.7.2011 11:51:42   
enea
jaz sem spravila dol lepilo z kisom, alkoholnim, tudi z baby robčki, mi je pa svak iz avta dol z WD40 odstranil smolo, tako da bi znalo it tudi lepilo z okna dol,samo moraš potem kaj hitro okno sčistit, ker je WD zelo masten,...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako odstranit lepilo iz šipe
12.7.2011 21:29:50   
misa4
Jaz sem z acetonom

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako odstranit lepilo iz šipe
28.7.2011 11:57:01   
Poka
Imam isti problem... S tem, da vem, da gre z bencinom vse dol, pa še nisem probala. Sem pa probala na školjki, ki je sicer bila nova, ampak cela prelimana ne vem koliko časa, da se je res vse zasušilo. In sem jo drgnila en teden, pa ni šlo. Potem mi je nekdo svetoval bencin, na katerega sem se sicer spomnila, ampak nisem upala probat, da ne bi šla dol barva. Pa je šlo takoj.

Za steklo ne vem - morala bi svojega vprašat, ki je strokovnjak za stekla... Nekatera imajo posebne zaščitne premaze, za boljšo izolacijo se mi zdi - ne me za besedo držat, lahko da sem zdajle povedala čisto neumnost, zdi se mi da imajo... user posted image

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?