|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Likalnik Tefal
29.4.2011 18:10:49   
elenica9
Pozdravljeni!

Kupila sem likalnik tefal express in ko likam občasno nekaj brni. Pa me zanima če je to normalno pri teh likalnikih ali je kaj narobe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Likalnik Tefal
29.4.2011 19:27:43   
elenica9
kaj nobena nima kateregakoli likalnika tefal. ne vem če je normalno, da občasno nekaj brni, je to kak varnostni sistem ali kaj?

(odgovor članu elenica9)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Likalnik Tefal
29.4.2011 20:05:17   
Barbara_L
ne sme brnet. nesi nazaj. ga imam a nič ne brni.

(odgovor članu elenica9)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Likalnik Tefal
29.4.2011 22:33:24   
elenica9
kaj pa ko se vklopi električna črpalka? v navodilih piše da se lahko sliši šum, samo pri meni ni šum, ampak zabrni.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Likalnik Tefal
30.4.2011 9:07:07   
ajataja
Imam tefal likalnik sicer drug model pa nič ne brni in ne šumi,tako da je res bolje da neseš nazaj pa sprobaj še drugega če bo delal isto.

(odgovor članu elenica9)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Likalnik Tefal
2.5.2011 20:25:43   
zvezdica_1
imam tefal, ampak nič ne brni. jaz bi ga nesla nazaj...

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Likalnik Tefal
3.5.2011 14:23:02   
artista7
moj je sicer star nekaj let brni pa res nikoli... nesla bi ga nazaj in vprašala od česa to...

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Likalnik Tefal
4.5.2011 14:35:22   
elenica9
Hvala vsem za odgovore.
Sem vprašala na servisu, pa so mi rekli, da to dela črpalka ko črpa vodo v likalnik, imam likalnik s kotličkom. Pa sem vprašala če se to tak sliši, da prav brni, pa so rekli da ja, da to ni nič narobe. Zdaj pa res ne vem. Ker likalnik je pa drugače super. To mi vsake toliko časa brni pri kotličku.

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Likalnik Tefal
9.5.2011 11:00:52   
simin
sicer si odgovor serviserja že dobila, pa vseeno...
imam Tefalov likalnik, ne vem modela, star je pol leta in isto malo zabrni, ko načrpa vodo iz kotlička v likalnik.
po moje je to normalno, jaz se nisem niti obremenjevala zakaj tako, saj nekako pa voda mora priti do likanika in najbolj logična stvar mi je bila, da jo črpalka "požene" skozi sistem.
sem pa zelo zadovoljna z likalnikom, noter nalijem navadno vodo, do zdaj še nisem rabila očistiti palčke z vodnim kamnom, samo likam, likam....user posted image

(odgovor članu elenica9)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Likalnik Tefal
14.6.2011 21:21:25   
orhideja75
jaz sem pa razočarana nad tefalovim likalnikomuser posted image , ker mi določene cunje kr stopi ... ne vem kako naj razložim... če likam bombažne plenice z vzorčki, mi kr mečka blago, pa barva ostane na likalnikuuser posted image
prej s 15 let starim nisem imela teh problemov

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu simin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Likalnik Tefal
1.8.2011 23:07:56   
Poly83
Jaz imam tudi Tefalov likalnik in sem super zadovoljna. user posted image

@Orhideja75: Mislim, da imaš nastavljeno previsoko temperaturo, če ti cunje stopi in skupaj zmečka. Zmanjšaj in boš videla ...

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Likalnik Tefal
2.8.2011 9:17:49   
LERO
Jaz sem imela takšen likalnik. Stal je 75000 SIT. Od začetka se je res slišal šum črpanja vode, potem pa je bilo to kar glasno. Nisem se obremenjevala.
Ko sta minili dve leti garancije, se je pokvaril termostat. Likalnik se je kar sam ugašal, prihajalo je do stika in nam je izklapljalo el. To smo dali popraviti  - 40 €. Kmalu se je zgodilo podobno. Ker je bil previsok strošek, ga nisem dala popraviti. Vzela pa ga je svakinja in krila stroške 100 €. Zdaj dela kot urica.
Hecno.

(odgovor članu elenica9)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?