|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pariz
17.11.2011 15:40:09   
Tasika
Z v.d. možem greva za 4 dni v Pariz. A pozna katera kak pameten (soliden, čist, ne predrag) hotel. Ponudbe je malo morje in ne morem narediti niti ožjega izbora. Osebne izkušnje najbolj zaželjene. 

_____________________________

Lep pozdrav
tasika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pariz
17.11.2011 20:27:20   
m_o_i
ne isci/ta v Parizu
jaz sem bivala v hotelu v Cergy-ju; cca. 45 min z metrojem iz Pariza(pa ciisto blizu Versailles-auser posted image ). celodnevna metro karta te stane 12 ojrekou(v vse mozne smeri in neomejeno stevilo vozenj).

http://www.trivago.fr/cergy-36170/hotel/citea-cergy-axe-majeur-99782



_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pariz
17.11.2011 20:58:12   
Zala01

IZVIRNO SPOROČILO: Tasika

Z v.d. možem greva za 4 dni v Pariz. A pozna katera kak pameten (soliden, čist, ne predrag) hotel. Ponudbe je malo morje in ne morem narediti niti ožjega izbora. Osebne izkušnje najbolj zaželjene. 

midva sva bila prejšnji teden v tem hotelu, za 4 noči je prišlo 216€. Je v coni 1, čisto blizu Gare du Nord, par korakov proč. Sicer majhno, ampak zelo čisto in solidno.

http://www.hotel-cambrai.com/

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pariz
17.11.2011 21:54:56   
Tasika
Malo me skrbi vreme, odhod načrtujeva okrog 10.12. Kolikor sem brala debate naj bi v Parizu precej pihalo?

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pariz
17.11.2011 22:00:13   
Zala01
Prejšnji teden je bilo čisto brez vetra, pa tud veliko topleje kot v Lj. Zložljiv dežnik pa le vzemi s sabo.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pariz
26.11.2011 20:19:05   
majčica1508
Midva,ko sva obiskala Pariz sva bivala v bližini stolpa,do teh znamenitosti sva kar peš hodila,k je bilo vse blizu
mislim pa,da sem hotel dobila v Merkatorjevi turistični agenciji v Domžalah...Bila sva zadovoljna,majhen,čist,prijaznost na višku........se pa ne spomnem imena Hotela.......
Pa poceni je bil

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?