|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroška očala
15.10.2008 11:48:59   
siskamiska
Kje v Lj imajo veliko izbiro otroških korekcijskih očal?

Na kaj vse moram biti pazljiva pri izbiri?


< Sporočilo je popravil siskamiska -- 15.10.2008 11:49:31 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroška očala
15.10.2008 12:18:24   
tinatona
Hej!

Odvisno od starosti in spola otroka.

Moj je bil star leto in pol (al pa že dve - se ne spomnim točno) ko je dobil prva očala. Kupila sem jih v clarusu (imajo kar veliko izbiro). Sva jih ogromno sprobala, ampak je samo ene obdržal na nosu in sem mu potem te tudi kupila (so stale 150€).

user posted image

Zdaj če pomislim za nazaj bi bilo veliko bolje, če bi mu take kupila, ker mali otroci ne znajo oazit nanje.

user posted image

No samo tele so mu bile premale in so bolj za dojenčke (so mu ročke premale).

Zdaj ima pa take in sem super zadovoljna z njimi. So tudi plastične, ampak so precej prožne (pa še cenovno so ugodne - stanejo 40€). Jih pa nisem kupila v clarusu.

user posted image

LP Tina

p.s.:Če te bo še kaj zanimalo, pa kar vprašaj.





(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroška očala
15.10.2008 12:31:32   
siskamiska
Tinatona hvala za odgovor. Otrok je star 16 mesecev in se mi dozdeva da bodo hudi boji z očali. V kolikor si jih ne bo sam strgal dol mu jih bo pa bratec.user posted image . Ravno zato ne vem za kakšne naj se odločim.

Kje si pa te kupila?
Na koliko časa prib se otroku menja očala? Pogojeno je verjetno tudi z rastjo glave, samo si ne predstavljam kako hitro gre to.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroška očala
15.10.2008 12:39:42   
tinatona
Hej!

Jaz sem tudi mislila da jih ne bo hotel nosit in me je full presenetil. Res že od prvega dne jih pridno nosi. Očitno je takoj ugotovil da bolje vidi z njimi in to full ni bil problem. Je bil pa problem v vrtcu, ker je bilo to za otroke nekaj novega in so mu jih na začetku full dol vlekli - potem so se pa navadili in so nehali.

Te ki jih ima zdaj sem mu kupila v Optiki Krhlikar. Jaz sem tam redna stranka (že zase tam kupujem nekaj let očala).

Okvir ima lahko kar nekaj časa - če ga seveda prej ne polomi. Mi imamo zdaj nekje 5 očala v dveh letih (jih je toliko polomil). Bolj pogosto pa menjamo stekla, ker nam zdravnica postopoma zvišuje dioptrijo. Moj fantič ima namreč samo cilinder 3,50 in mu ne smejo takoj dat te dioptrije, ampak je treba postopoma zviševat.

LP

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroška očala
14.11.2011 22:05:02   
behemot
naša punca je bila stara manj kot leto, ko jih je začela nosit pa nismo imeli nobenih problemov z nošnjo. zgleda, da res bolje vidijo in jih zato brez problema prenašajo. kupili smo take z rahlo upogljivim okvirom in mehkimi ročkami na predelu okoli ušes (taka zelo mehka plastika). zelo luštne smo dobili v optiki mali v medvodah. še nisem videla tako luštnih otroških očal pa jih zdaj kar opazim...

(odgovor članu HAKAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroška očala
15.11.2011 8:49:32   
HAKAJA
Poglejte na www.otroskaocala.si. Naša jih zelo rada nosi, ker so zelo lahke.

(odgovor članu behemot)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?