|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   smučarski komplet ali kombinezon?
5.11.2011 12:27:23   
ruby19
Kupovali bomo nepremočljiva oblačila za zimo, za sankanje in igro na snegu. Ali mi za 4 in 6 letnika bolj priporočate komplet (bunda+hlače) ali kombinezon? Do zdaj smo imeli dvodelno, ampak ni bilo nepremočljivo. Ali kaj poznate, kako se obnese od Color Kids (prodajajo v Babycentru)? A je res nepremočljivo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: smučarski komplet ali kombinezon?
5.11.2011 12:28:20   
Kerensa*
Jaz bi ti priporočila kombinezon (vsaj jaz sem tako prakticirala pri obeh potomcih in smo bili vsi zadovoljni), s ColorKids pa (žal?) nimam izkušenj.

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: smučarski komplet ali kombinezon?
5.11.2011 12:42:50   
Shorty_
Imela sem oboje do 3 leta sem prisegala na kombinezon, sedaj ima bundico+hlače, se bolj obnese ker imam občutek da se otrok lažje premika. Tudi lulanje pri punčkah je lažje izvedljivo, skratka za moje pojme bolj praktično.

Znamke iz BC žal ne poznam


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: smučarski komplet ali kombinezon?
5.11.2011 12:53:11   
MioBambino
Kombinizon se mi zdi bolj praktičen. Jaz bi ga izbrala.

Žal te znamke ne poznam.

V primeru, da bi smučarsko jakno nosil tudi drugje, ne samo na smučišču, pa izberi komplet.

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: smučarski komplet ali kombinezon?
5.11.2011 12:55:10   
pravljica
mi imamo vsako leto oboje, en kombinezon in en komplet z bundo...za v vrtec/šolo imamo komplet, da zjutraj obleče bundo, zraven dam hlače za vsak slučaj, če grejo ven na sneg, če grejo samo na sprehod, ima dovolj bundo...kombinezon obleče, ko gremo z namenom ven na sneg in nikamor drugam user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: smučarski komplet ali kombinezon?
5.11.2011 20:33:33   
Češnca
Dokler so v plenicah kombinezon, nato komplet. Mi smo lani kupili komplet v NKD-ju in smo super zadovoljni - ni bilo drago, nikdar ni premočilo. Color Kids pa žal ne poznam.

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Mae27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: smučarski komplet ali kombinezon?
5.11.2011 20:51:22   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Češnca
Dokler so v plenicah kombinezon, nato komplet.


točno to. lulat je treba tudi ko je mraz. user posted image

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: smučarski komplet ali kombinezon?
15.11.2011 18:00:30   
resnavesna07
Meni je boljše iz dveh delov, ker je lepše za pogledat.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: smučarski komplet ali kombinezon?
15.11.2011 21:23:31   
livia
Če rabite za kratkotrajno valjanje po snegu in sankanje in vmes ne boste lulali (še posebej, če imate punčko) je to kombinezon, drugače komplet, vendar naj ima bundica znotraj še eno sponko, da se spodaj fajn zapre.

(odgovor članu resnavesna07)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: smučarski komplet ali kombinezon?
18.11.2011 13:41:34   
rubica
meni se zdi boljši komplet (hlače in bunda), smo pa imeli lani to znamko in smo bili zadovoljni, ni premočilo user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: smučarski komplet ali kombinezon?
18.11.2011 15:24:23   
mojca*
jaz sem imela iz BC eno drugo firmo, ne to, komplet je bil zelo drag, pred 2 letoma mislim da 70e in je totalno premočil!!!user posted image user posted image
tako da pri njih smučarskega kompleta katerekoli znamke, jaz nikdar več!!!
ne premočijo iz hofera, trenutno jih imajo še, posebej kupiš bundo in hlače, poceni in zanesljivo nepremočljivo! hlače so ali v celem ( na"prisl") ali do pasa z naramnicami.

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: smučarski komplet ali kombinezon?
18.11.2011 21:40:59   
urshak
jaz imam color kids iz BC-ja Ni nič premočil, moja lani eno in pol letnica je imela hlače in bundo, se mi zdi bolj praktično.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?