|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroški kovčki
4.5.2011 13:21:19   
mišk
Ali katera ve, kje se da dobit kakšne fajne otroške kovčke?
Pa ne Samsonite, ker so mal predragi.
Recimo tile se mi ful dopadejo, samo bi ga raje kupila v navadni trgovini, ne spletni.

http://www.chebeltza.com/trunki.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroški kovčki
4.5.2011 13:46:32   
majana79
če si iz LJ, ima konkretna trgovina tudi razstavni prostor, če bi si rada stvari prej pogledala

kje bi jih pa še imeli pa žal ne vem, pri nas to še ni aktualno user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroški kovčki
4.5.2011 15:01:44   
Nika v službi
Mišk, tile kovčki na linku so sicer ful luštni, ampak izredno majhni. Mi imamo čebelico od Samsonita, ki drži 20l, pa je še vedno dokaj majhna. Naša svoj kovček veliko uporablja in zdaj že gledam za kakšno prostornejšo varianto. Saj ni problem, ko gremo kam skupaj, ker takrat svojo čebelico uporablja zgolj za svoje pliškote, ampak problem nastane, ko gre kam sama, npr. nekam z vrtcem za 3 dni - takrat je njena čebelica praktično premajhna.

Hotela sem te opozoriti, da dobro premisli, za kaj ga bo tvoja madam uporabljala. Za pliškote je tudi takle dovolj, za resna potovanja pa ne.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroški kovčki
4.5.2011 15:13:04   
mišk
Sem se odločla, pa sem kar tega pri chebeltzi naročila!user posted image  Baje gre že danes naprej. Upam, da ne bom razočarana. Malo majhen se mi zdi, ampak po drugi strani je pa nek glomazen kovček za otroke kupovat itak brez pomena. Potem ji raje mojega dam.user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroški kovčki
4.5.2011 15:17:07   
mišk
Nika, hvala za komentar - žal sem ga prepozno opazila...
Tale kovček namerava imet za družinska potovanja. Potem, ko bodo šli kam z vrtcem bomo pa naprej razmišljali.user posted image
Res sem ga malo na vrat na nos naročila, ampak to jima namerava kupit moja mami in bi rada, da bi dobila najkasneje do sobote, ko ima ta mala rojstni dan.
A v tega tvojega 20-literskega dobiš recimo poletne oblekce za recimo en teden? Brez kopalnih brisač ipd.?

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroški kovčki
4.5.2011 21:12:03   
Nika v službi
Ne, naš Samsonitov je dovolj recimo za 3 dni tabora, notri dam npr. 1 čevlje, 3 sete oblačil (za vsak dan enega) + 1 set rezerve, pižamo, pa kako jopico, manjšega pliškota in kozmetično torbico. Mogoče še kakšno malenkost, ampak to je v glavnem to. Da bi vanj spravila robo za cel teden počitnic - no go. Je pa sicer odvisno, koliko stvari jemlješ s seboj. Pri nas v to smer radi pretiravamo, tako da... velikost je relativna zadeva.

Ampak kot rečeno - ko gremo skupaj na potovanje ali počitnice, naša Nika uporablja svoj kovček izključno za svoje igrače, obleke spravim v naš kovček oz. kovčke.user posted image

Je pa tale kovček od chebeltze res luštkan, prepričana sem, da bo mala navdušena.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
4.5.2011 22:02:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroški kovčki
4.5.2011 22:16:07   
mišk
Javim, ko ga dobim!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroški kovčki
5.5.2011 8:35:29   
zvezdica05
Jaaa, javi, ker kovček je uau!

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroški kovčki
5.5.2011 8:51:53   
Nika v službi
user posted image

Meni je pa tale noro všeč in razmišljam, da bi ga naročila. Preverjam še takse iz UK, potem pa odločitev.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroški kovčki
5.5.2011 9:56:06   
ksenija12
Ja, ti kovčki žanjejo same pohvale odkar so se pojavili na tržišču. Tukaj je link do originalne spletne strani http://www.trunki.co.uk/, kjer je tudi filmček in zgodba o tem, kako so jih izumili in zakaj.
Glavna prednost je ta, da se otrok lahko vozi/sedi na njem in mu ni dolgčaš, če recimo čaka na letalo, vlak itd..Lahko ga tudi odrasli vleče skupaj z otrokom..Slabost je pa ta, da je res majhen..Primeren je nekje med 3-6 letom.


_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroški kovčki
6.5.2011 8:17:51   
Sonrisa

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

user posted image




Kako je ime pa temu lepotcu? user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
6.5.2011 8:33:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sonrisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otroški kovčki
6.5.2011 9:20:08   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

Nika - pa kolk stane in kolk je velik? prilimaj kr link user posted image


Tule najdete vse podatke: http://kidstravel2.com/childrens_suitcases

Moj ogledani bi prišel dobrih 100€, preračunano iz GBP. Preverjam pa še takse oz. carinske dajatve. Gre za 35 l kovček.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otroški kovčki
6.5.2011 9:45:34   
zvezdica05
Pa saj ni carinskih dajatev iz Anglije. Ceni kovčka prištej še 18 funtov poštnine in mislim, da je to to user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otroški kovčki
6.5.2011 10:01:03   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica05

Pa saj ni carinskih dajatev iz Anglije. Ceni kovčka prištej še 18 funtov poštnine in mislim, da je to to user posted image


Ojej, jaz, buča, ne vem zakaj sem imela v mislih carino. Prej sem gledala neke US strani in očitno mi je ostalo v spominu. Itak, EU.user posted image Hvala, grem še malo guglat, potem pa odločitev.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otroški kovčki
6.5.2011 10:14:56   
bačko
IZVIRNO SPOROČILO: Sonrisa


IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

user posted image




Kako je ime pa temu lepotcu? user posted image

Tudi meni je ta zelo všeč!

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otroški kovčki
6.5.2011 20:40:33   
mišk
Ja, ta od Nike je tud ful lep!user posted image
Mami me je klicala, da je Trunki danes prišel po pošti, ampak da ga sploh ni nič odpirala, tak da jutri vidim to "čudo".user posted image
Sem vse do danes mislila, da je ta kovček ekstra drag, pa sem šla v eno trgovino mal pogledat, kjer prodajajo kovčke in torbice, pa ni blo nobenga otroškega kovčka po 49 evri. Pa tud noben mi ni bil neki vau.
Tazga, ko ma Nika nagledanga, pa bomo čez par let mi iskal.user posted image

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otroški kovčki
6.5.2011 21:55:40   
Nika v službi
Torej, pri meni je padla odločitev, da tega, ki mi je sicer oh in ah lep, ne vzamem. Ker je očitno premajhen za naše potrebe. Posvetovala sem se namreč s svakinjo, ki je dolga leta delala v Toku (Samsonite) in mi je povedala, da teh 35l bo premalo za recimo 1-tedenske počitnice, ko gre otrok nekam sam. Če mu notri zložiš čevlje, obleke, poleti kakšno brisačo, kopalni plašč, pozimi bundo, kombinezon - no go. Ni dovolj prostora. In zdaj gledam pač 60l, na tej spletni strani, katere link sem dala, imajo še 2 kovčka, ki sta mi všeč (Polka Dot in Paisley), vendar ne tako, kot tisti prvi. Zdaj guglam in guglam, ampak kaj všečnega ne najdem. Sem pregledali tudi ves Samsonite katalog, zdaj grem gledat še Roncato, potem pa se bom odločila. Sporočim.user posted image

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 6.5.2011 21:57:01 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Otroški kovčki
6.5.2011 22:12:41   
mišk
Ja, po moje je kar problem dobit velik kovček z otroškimi motivi!! Kolk sem danes v trgovini gledala, so bili vsi otroški full mejhni.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Otroški kovčki
10.5.2011 8:10:13   
Sonrisa
In, mišk, si zadovoljna s kovčkom?

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Otroški kovčki
10.5.2011 17:44:12   
mišk
Ja, kovček je res ful lep, praktičen in vse, ampak res majhen. user posted image
Sicer mi splon ni žal, da smo se zanj odločili, čeprav je bolj tko "za zraven", kot pa kakšna resna zadeva. Ta malima je zelo všeč, kakovostno je izdelan.
Ravno danes se starejša z mojo mami odpravlja za tri dni v toplice, pa smo vanj stlačli kopalni plašč, dvoje kopalke, troje hlače, dva debela puloverja, ene 4 tanke puloverje, 5 gatk, 5 majčk, 6 parov nogavičk, tri kiklce, tri majčke s kratkimi rokavi, šlauf, rokavčke, pa še kej po moje. Kopalno brisačo in Crocse sem ji morala dat posebej, ostalo pa je šlo not. Ampak je res zapolnjen vsak cm.

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Otroški kovčki
20.5.2011 10:24:11   
ksenija12
Če bo katero zanimalo, ima kovčke 'ala Trunki' naslednji teden v akciji Hofer.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Otroški kovčki
20.5.2011 11:18:16   
Nika v službi


Ojla,

obljuba dela dolg.user posted image Na koncu koncev sem se odločila in naročila Paisley. Dostava je bila zares ekspresna in vse pohvale KidsTravel2. Kovček sem online naročila 16.05., dobila pa sem ga včeraj z dostavo preko DPD. 3 dni torej!user posted image

Kovček je brezhiben in zelo luštkan, naša madam je nad njim navdušena. In še potrditev moje pravilne odločitve - 35-litrski bi bil definitivno premajhen, ker tudi tale ni velik, ampak povsem normalne velikosti.

Lahko samo priporočam!

še slikicauser posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Otroški kovčki
20.5.2011 11:49:22   
Nika v službi
user posted image

Prej mi je slikca očitno izpadla...


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?