|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam na zimske počitnice z 18m otrokom.
3.1.2012 20:14:43   
sonček88
Ciao, z možem iščeva ugoden in lep appartma za 3-4- dni.
Šli bi z našim 18m otrokom.
Dobrodošli so vsi predlogi za kraj, appartma, kam se it sankat, katere zanimivosti pogledat, ipd....
Ful hvala, za vse odgovore=)


_____________________________

Najlepše je v družbi ljubljenih oseb.
***MATIJA***
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam na zimske počitnice z 18m otrokom.
4.1.2012 7:51:05   
t5t6
Meni ja za tako majhne super Kranjska gora, mi hodimo v app Mlinar, je zelo blizu smučišča in sankališča, lastniki imajo majhne otroke in so zelo prijazni, hiša pa je praktično na samem in če je dovolj snega se z otrokom lahko sankaš in igraš tudi ob hiši. Čez cesto je hotel Lariks kamor lahko greste v bazen. V app pa so vse ugodnosti, parktično nič ne rabiš vzet s seboj, razen seveda svojih oblek.

(odgovor članu sonček88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam na zimske počitnice z 18m otrokom.
4.1.2012 9:51:34   
Anonimen
Lani smo bili v Chiveti (St. Fosca) in je bilo prav fajn ... smučišča so noro dobra, pa v vasici je eno fajno otroško smučišče in sankališče poleg ... Če ti pa Italija ne diši, je pa Kranjska Gora res super.

(odgovor članu t5t6)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam na zimske počitnice z 18m otrokom.
4.1.2012 10:01:34   
t5t6
Ampak jaz nisem razumela, da bi oni smučali? Ker v Italijo se za malo sankanja res ne splača it. No mi smo prva leta hodili na Kromplaz (držalo nas je še navdušenje iz časov, ko ni bilo otrok), dokler ni eno leto sin zbolel in ga je mož 5 ur nazaj k starim staršem peljal. Takrat sem si rekla, da dokler so otroci majhni bomo kar k nam hodili, ker karkoli se zgodi si eno uro od doma.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam na zimske počitnice z 18m otrokom.
6.1.2012 8:04:58   
phelps
Mi gremo v Terme Zreče za 4 dni preko Hoferja (hotel Smoglavc), plačali bomo 200 eur - polpenzion (za malo - 14 mesecev je zastonj). S seboj bomo vzeli sani in se odpeljali gor na Roglo. Za smuče pa še ne vemo, ker ni ne vem kako aktualno smučišče + smučat bi mogla izmenično (čuvanje male), kar nama ni tako zabavno.

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam na zimske počitnice z 18m otrokom.
19.2.2012 16:58:10   
jumper81
ROGLA 041 576 752

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najboljši slovenski ranči za družine
Preverite seznam najboljših slovenskih rančev za družino po regijah, ki smo si izposodili na spletni strani Kamzmulcem.s...
Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?