|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dolenjke
24.5.2012 16:19:31   
aiya
Ojla,
opažam, da ni nikjer skupine za mamice iz Nm in okolice, zato sem se odločila odpret novo temo. Upam, da se vas čimveč pridruži, da kakšno rečemo. user posted image
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dolenjke
24.5.2012 18:34:12   
Evita78
Živjo,

lepo, da si odprla novo temo, čeprav je ena že odprta in sicer pod čvekanje v pričakovanju-tam je že celo 4. del...

Ampak ni panike, čvekamo lahko tle in tam... user posted image  Sploh v teh dneh, ko "grozijo" več ali manj z dežjem in bomo itak visele bolj notri. No ja, jaz sigurno, ker sem na porodniški...

Pa ti, kako kaj?

(odgovor članu aiya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dolenjke
25.5.2012 20:12:35   
čaki
helo, se pofočkam!!
user posted image user posted image

(odgovor članu Evita78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dolenjke
27.5.2012 19:55:18   
neanja duo
Še jaz se pofočkam kot bodoča dolenjkauser posted image

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dolenjke
28.5.2012 15:10:13   
aiya
Tudi jaz sem na porodniški...je kar luštno se doma crkljat user posted image
Vreme je pa čist aprilsko, je mali kar siten, ker moramo bit not.
Neanja, od kod pa si, ker praviš, da si bodoča Dolenjka?

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dolenjke
28.5.2012 22:30:20   
neanja duo
Oj!

Trenutno še na Vrhniki,drugo leto se pa selimo v hiško(Poljane pri Mirni Peči).user posted image

(odgovor članu aiya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dolenjke
4.6.2012 15:09:30   
domci
Hoj !
Še jaz se pridružim, če se lahko.


_____________________________

MOJI CUKERČKI SO ROJENI:
4.5.2006 Domen
5.6.2010 Marjetka
19.4.2012 Tinkara

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dolenjke
4.6.2012 16:03:13   
aiya
Hey,
kakšno vreme user posted image skos dež, user posted image pa tečen...jaz pa tudi user posted image
Kaj ve počnete v tem vremenu? Še dobro, da je vsaj dopoldne lepo vreme.
Mal klikam za prostimi delovnimi mesti, pa je čista tema...

(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dolenjke
12.6.2012 6:10:59   
neanja duo
Hojla dolenjke! Kje ste?Tale tema kar noče zaživet.....skratka jaz komaj čakam,da se začne poletje,pravo poletje ,ne pa samo ta dež pa mraz.....brrr

user posted image

(odgovor članu aiya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dolenjke
12.6.2012 10:12:42   
Evita78
Dan,

tud meni že preseda ta dež...včeraj mi je končno uspelo malo češenj pobrat-vsakič ko sem se namenila, je začel padat dež... včeraj sem šla po tamalga v vrtec in sem bla na razdalji 50m mokra do kolen, ko sva pa ven stopila, pa sonce-čist aprilsko vreme... user posted image


(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dolenjke
18.6.2012 21:18:47   
aiya
Evo, začelo se je vroooooče poletje, zdaj bomo pa jamrale, da je prevroče user posted image
Kakšni so kaj plani za dopust? Mi gremo že čez 3 tedne. Jeeey user posted image
A odločbe za vrtec ste že vse dobile?

(odgovor članu Evita78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dolenjke
19.6.2012 10:25:34   
Evita78
Jep, vročina je prišla...bo treba sence iskat, pa kakšno ledeno kavico zraven srkat...user posted image

dopust-mi smo želeli ta vikend na krajši oddih, ker je pač pon. praznik, ampak je večinoma že vse rezervirano, ker se pač začenjajo počitnice. Se bomo morali zadovoljit s kakšnimi toplicami...najbrž bomo šli v dolenjske, ker je fino za otroke...
Mamo pa namen it na "glavni" dopust šele septembra, tako da bo treba še malo počakat. Bomo pa šli v istro, najverjetneje Poreč...

vrtec-smo dobili zavrnjeno, ampak ga itak potrebujemo šele marca drugo leto. Sem pač oddala vlogo, da smo na čakalni listi... Pa tudi potem ziher ne bomo dobili, ker je praktično nemogoče dobiti sredi leta, tako da bomo ponucali babice in dedke do septembra, potem pa upam, da bomo dobili...

(odgovor članu aiya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?