|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj berete 2 do 3 letnikom?
7.12.2012 22:41:33   
constanca

nas npr. obozuje Bobek in barcica, Mojca Pokraculja...ce je ze zelo utrujen potem krajsa varianta Medo Jaka itd.

Se priporocam za kaksen predlog se.

Lahko noc
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj berete 2 do 3 letnikom?
8.12.2012 10:29:21   
*bubi*
V taki starosti smo izbirali predvsem knjigice, ki imajo več krajših zgodbic.

No. 1 pa je takrat bila Radovedna Greta in Pikec sploh še ni utrujen.

Pa če se še dobro spomnim, je to obdobje, ko želijo vsak večer isto pravljico.... joj, kak mi je že šlo včasih na živce. Pa na pamet je znal, tako da nisem smela kakšne strani preskočit user posted image user posted image user posted image

Mlajša pa je v tej starosti poslušala vse, kar smo brali starejšemu. Edino tiste majhne knjigice o Hello Kitty so ji bile ljube.

< Sporočilo je popravil *bubi* -- 8.12.2012 10:30:40 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj berete 2 do 3 letnikom?
8.12.2012 10:39:38   
Ursi2
Živjo!

Pri nas imamo 4,5 leta,2,5 leta in 10 mesecev stare fante.

Ta srednji (2,5) ima rad Meda Jaka, Medo Viktor, ker ima not tiste zavihke in mu je zanimivo. Vse knjige, ki so povezane s kmetijo, tudi takšne za večje otroke.
Ko pa beremo pred spanjem si vsak izbere eno pravljico in si zelo rad izbere Sneguljčico, pa Mišek Tip, Mali vran Dokolenko, Ostržek, Rdeča kapica, Ali veš koliko te imam rad in zelo rad kaže zraven, Čmrlj Brundek, Pinka Polonka, čEBELA aDELA, Mravlja Marička, Potem pa imamo tudi Knjigo Čudežne basni in si izbere ven kako basen,.....

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj berete 2 do 3 letnikom?
8.12.2012 11:17:21   
*bubi*
Še ena zbirka, ki sta jo moja dva oba rada poslušala - skrajšane oblike znanih pravljic, ki imajo zraven tudi puzzle.
Tukaj so.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj berete 2 do 3 letnikom?
8.12.2012 17:43:04   
malaMravljica
Ojla, poglej ce najdes v slovenscini kaj takega
http://www.buecher.de/go/search_search/quick_search/q/cXVlcnk9d2FydW0rd2llc28mcmVzdWx0cz0yNQ==/receiver_object/shop_search_quicksearch/
moj ima te najrajsi, jih ima ze ene 5 iz zbirke in ce v postelji ne bi bilo knjigice Bagger iz te zbirke ne bi mogu zaspat. Te knjigice so tako, da recimo je ena na temo macke, pol pa opisuje vse mozno od mack in zraven odpiras oknca kot na sedaj kupljenem cokoladnem adventnem koledarju, notri so dodatne slikce in zraven je opis. Super. Drugace pa moj obozuje tudi Jakary-ja in Vikija, ti dve mi sedi pri miru, da vse preberem mu. Pa se malo morje knjigic, sedaj sva lih brala o misjem mestu,pa o eni sovici. Ia ena slovenska o enem indijancku, ki mu na pamet ne vem imena, tisto ima tudi zelo rad.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj berete 2 do 3 letnikom?
9.12.2012 9:14:26   
šrimpf
mi smo brali Čudežni vrt, notri so pravljice in pesmice, pa album Zlata ptica, pri treh je zdržal celega Findusa, Polž na potepu na kitovem repu, Zverjašček, Muca copatarica, Mojca pokrajculja, tudi Zvezdica zaspanka, Kdo je napravil Vidku srajčico, Kako je krtek ozdravil miško, Zajček sivi nagajivi, knjigice iz serije Medo Jaka, Bambi, Sto ugank... Zdaj pri treh in 5 mesecev pa preberemo po dve poglavji iz Piki Jakoba. Berem mu po njegovi izbiri, včasih tudi po 1 mesec prebiramo eno knjigo. Beremo ponavadi zvečer po tuširanju, si vzamemo ene pol ure

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
11.12.2012 16:03:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu šrimpf)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj berete 2 do 3 letnikom?
5.1.2013 19:00:59   
pokkica
Naš piko ima pa zelo rad, da beremo Mačka Murija, pri čemer je potrebno nujno vse pesmice odpeti, seveda. Kar je grozno, ker jaz res nimam posluha in sem prepričana, da bo otrok čisto pokvaril svoj občutek za glasbo zato user posted image
Sicer pa zelo zažge vse, kar je vsaj približno v rimah, ker je pri branju več melodike, zelo rad ima, na primer, tudi Zdravnika Malija (Učila),

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj berete 2 do 3 letnikom?
5.1.2013 21:21:27   
nusi
na prvem mestu brez konkurence kekc in bedanec in kekec in pehta user posted image , najprej sem bila proti, ker sta se mi zdela malo grozna, ampak tamalga ne moti. Potem pa muca copatarica, sovica oka, kdo je vidku napravil srajčico, čuri muri, mojca pokraculja... je pa odvisno od razpoloženja in od tajminga. Včasih zdrži celo, včasih pol. Ta kratke - medo jaka in podobne pa ponavadi "bere" user posted image sam, oz jih uporabim, kadar ga hočem čez dan malo zamotit, pa da mal razlaga kaj je na slikah.
Star je 2 leti in 7 mesecev, ampak je šele pred kratkim pokazal interes za poslušanje daljših zgodbic.

(odgovor članu pokkica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj berete 2 do 3 letnikom?
25.1.2013 11:50:01   
tassika
Pri nas je pa zdaj najbolj aktualna pravljica mojca pokreculja, jo poslušamo 100x/dan. Od pravljic za lahko noč pa trenutno bereva:
- moj prijatelj piki jakob
- mišek pip
- muca copatarica,... vglavne vse, ki so kratke in z velikimi črkami, če je predolga pravljica ji zmanjka koncentracije. Aja stara je pa dobre 3 leta.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?