|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri otroški voziček bi bil tak?
7.1.2013 13:54:22   
nutela
Pozdravljene,

sem v nabavi otroškega vozička. Gre za tretjega otroka, tako da nekaj izkušenj že imamo (imeli smo chicco-ta klasičnega, pa buzza pa zappa).

Rada bi voziček:
ki bo priemeren za vse terene
po možnosti štirikolesnik-ni pa nujno
ki bo imel opcijo, da je otrok obrnjen naprej ali proti meni
da ima naklon do ležečega (če bi blo možno, da ni tako kot buzz in večina vozičkov, ki ima pač tisti športni del kot stol in pol kipneš otroka v 3 položaje in dejansko otoku vedno noge visijo oz. jih ne more iztegnit v raven položaj)
ročaj dovolj visok
voziček dovolj visok (sem vidla par dni nazaj Bugaboo-ja in ne morem verjet, da je voziček tko nizek-groza!)
čimlažji voziček

Verjetno sem zajela vse lastnosti idealnega vozička. Vizuelno sta mi buzz4 in pa joolz zelo lepa, ampak ta športni del kot stol-ne vem ali je to res ok za otroka.

Hvala vam za vsako vašo izkušnjo ali predlog.

LP od user posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 7.1.2013 15:10:54 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KATERI OTROŠKI VOZIČEK BI BIL TAK?
7.1.2013 14:00:53   
constanca
 

Skoraj vsem kriterijem ustreza tfk joggster. poglej si malo. nama je super.
- dovolj velik,
- za vse terene
- dokler ga imas v banjici gleda proti tebi, potem naprej (ga ne zanimas ti vec tako zelo)
- prvo kolo je super fleksibilno
- ok, v kaksen majhen avto verjetno ne gre



(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KATERI OTROŠKI VOZIČEK BI BIL TAK?
7.1.2013 17:39:54   
jaz_sem_jaz
MaxiCosi Mura ali MaxiCosi MuraPlus?

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KATERI OTROŠKI VOZIČEK BI BIL TAK?
7.1.2013 17:55:13   
lenna
Ob zgoraj naštetih kriterijih sem takoj pomislila na Quinny freestyle 3XL. Ustreza skoraj vsem kriterijam. Tudi jaz sem bila zahtevna pri iskanju vozička, na koncu smo se odločili zanj in sem bila izredno zadovoljna.
V zadnjih ABC novičkah je znižan na 263 EUR. 

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri otroški voziček bi bil tak?
7.1.2013 17:55:59   
zaspancek1
Jap, tako nekako bi opisali idealen voziček (mogoče bi dodali še kakšno veliko strehico, pa kakšno košaro..user posted image )
Mura sicer ustreza vsemu opisanemu, razen teži, zato je danes ne bi več kupila. Tudi Freestyle ima vse to (ajd, je trikolesnik, kar je vsaj meni minus), ampak za tega pa res potrebuješ dodatno garažo.user posted image Sicer pa še mogoče Maxi Cosi oz. Bebeconfort Elea? Je malo lažja, vseeno pa ne ravno med lahkokategorniki. Pa Quinnyjev Muud 4- je v bistvu izboljšani Buzz - večji in neškoljkast sedež (ampak spet ni ravno lahek). Sicer pa bi bil danes med favoriti tudi kakšen Mutsy Evo (dovolj lahek in kompakten), pa (vsaj po teži) zmagovalec Jane Muum? Se sicer ne poleže čisto čisto, vseeno pa dovolj položno in ga na nekaterih trgih prodajajo kot primernega od rojstva dalje.


< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 7.1.2013 17:57:27 >

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KATERI OTROŠKI VOZIČEK BI BIL TAK?
7.1.2013 17:59:01   
kokosh
Mutsy 4rider - izpolnjuje vse tvoje zahteve, ni pa peresno lahek.
Mutsy Evo - precej lažji kot 4rider, bolj dodelan športni sedež, vendar ima penasta kolesa.


(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KATERI OTROŠKI VOZIČEK BI BIL TAK?
7.1.2013 18:38:00   
gaya24
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=242412
Mislim, da bi kr ustrezal, sicer je 3 kolesnik, je pa ful lepo vodljiv in lahek (ga ima svakinja) in sem mal sprobala

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KATERI OTROŠKI VOZIČEK BI BIL TAK?
8.1.2013 14:09:28   
Sportni.ca
Pozdravljena! Trenutno mislim, da sta Mutsy in Mura najbolj prodajana. Tudi sama imam Muro4. Bomo vidl kako se bo obnesu user posted image

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KATERI OTROŠKI VOZIČEK BI BIL TAK?
15.2.2013 17:21:04   
jure2610
Mi imamo Muro 3 - trikolesni in smo zelo zadovoljni. Le sprednjo kolo nam je zadnjič počilo - trn prebodel debeli plašč gume :( Za novo zračnico pa hočejo 15 EUR user posted image in bomo kar lepo uporabili tehniko vulkanizerjev - flikanje user posted image

_____________________________

Otroška trgovina

(odgovor članu Sportni.ca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KATERI OTROŠKI VOZIČEK BI BIL TAK?
15.2.2013 17:30:45   
Žabinčica
Mutsy 4 rider user posted image .

Izpolnjuje vse tvoje navedene zahteve. Ga imamo, smo zelo zadovoljni, v njem sta se vozila oba user posted image in ga ne bi menjala za drugega.

< Sporočilo je popravil Žabinčica -- 15.2.2013 17:31:19 >

(odgovor članu jure2610)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KATERI OTROŠKI VOZIČEK BI BIL TAK?
15.2.2013 18:40:26   
Anonimen
Mi imamo Mutsy 4-riderja, zadostuje vsem tvojim kriterijem in jaz sem zelo zadovoljan z njim. Potem tudi nov model Mutsy Evo je super ... ima mogoče še celo bolj udoben športni del. Všeč mi je pa tudi Römer (Britax) B-Smart ... tudi zadostuje tvojim kriterijem in še celo precej cenejši je od prvih dveh in bolj se poleže.

< Sporočilo je popravil Otika -- 15.2.2013 18:41:10 >

(odgovor članu Žabinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?