|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri kavni avtomat
16.3.2013 21:06:27   
constanca


Katere znamke imate? Pa upostevajte, da rabim tudi za kapucine, ali pa caffe creme in ne samo za ta kratke kave. Pa da kava ni prevec mocna. Vcasih je kaksna taka, da me je strah spit, tok je to mocno.

Je bolje na kapsule ali da melje?

Niti sanja se mi ne, ker nikoli ne pogledam kaj imajo ljudje, ce gremo kam na obisk. Samo ena mi je enkrat tako hudo reklamo delala za dolce gusto, da sem si ti dve besedi zapomnila:)

Torej, lahko kako recete popolni nepoznavali.

Hvala!





Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri kavni avtomat
16.3.2013 23:42:55   
jaz_sem_jaz
Mi imamo DolceGusto- dost ugoden kavni avtomat na kapsule. Kapsule stanejo okrog 5 eur(16 kapsul) za 8-16 kav(za mlečne kave rabiš 2 kapsuli). Obožujem LatteMachiatto iz tega avtomata. Odkar imamo ta kavno avtomat, vsi obiski pijejo sam to kavo in so res vsi navdušeni, navadne skor ne kuhamo več. Na njem lahko pripraviš kavo, kakršno ti srce poželi- od navadne, do kapučina, pa latte machiatto, tud čaj se baje dobi. Priporočam!

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri kavni avtomat
17.3.2013 13:17:37   
malaMravljica
Jaz imam Saeco Incanto de luxe, zmelje zrnje in skuha kavo. In odkar pijem to kavo ti povem po pravici, da si na obiskih ne upam vec kave pit, ker ni nobena tok fina, se najboljsi priblizek je tisti avtomat, ko lepotec George vedno dela reklamo, pa je reklama boljsa kot kava ;-) to spijem, sam ni to to. Pijem pa espreso z malo mleka. Sam jaz sem res razvajenka kar se tice kave, v Italiji grem vedno v isti bar, ker imajo res the best kavo in drugi barcki so dalec za njimi. Pa se Saeco masino je treba redno oz redno kot se da ;-) cistit vodni kamen, glede tega je kar zahtevna. Bi ti dala en kontakt za nakup masin za kavo, pa mi zs-ji ne delajo.

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri kavni avtomat
18.3.2013 8:39:28   
monniq
Mi tudi imamo Dolce Gusto oz. Nescafe in tudi nam je najboljši Latte Machiato (pa tudi vsem našim prijateljem)
Sprobali smo tudi druge vrste kapsul, tudi za črno kavo, vendar se nam osebno zdi, da če piješ črno kavo, je pač najboljša tista "ta prava", turška.
Je pa stvar taka, da so kapsule v primerjavi s kuhano kavo dražje (za 8 kav skoraj 5 evrov), pa tudi kuhanje je malo bolj zamudno. Užitek je pa vsekakor večji user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri kavni avtomat
18.3.2013 8:41:52   
LittleSun
Jaz tudi priporočam Dolce Gusto. Vsi obiski so navdušeni nad kavo. 

(odgovor članu monniq)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
18.3.2013 8:49:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
18.3.2013 8:53:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri kavni avtomat
18.3.2013 9:21:24   
Brinčika
Dolce Gusto- Cortado( dobi se ga samo v E-leclercu ), je kot kava z mlekom , ampak dišiiii res, nemorem ga opisat, ga je enostavno treba probat. Smo pa na začetku probali vse , dober je tudi latte macchiato, capuccino, mocca je tudi božanska. Enkrat smo pa vidli enga strica da je pred nami vzel 5 paketov cortadota pa smo ga še mi vzeli za probat, od takrat ne odstopamo od njega, ostale verzije( latte macchiato, capuccino, mocca, cokoccino) so pa za se mal pocartat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri kavni avtomat
18.3.2013 10:24:32   
constanca


No, vidim, da se vse vrti okol dveh znamk:) Lepo. Ne bo tok tezko. Kao. En je precej drag. Ampak drage moje, kako naj pa jaz to malo degustiram kot neprava kofetrca?! Men se ne sanja o okusu, vem samo, da na obiskih je treba res premislit, ce vzames kofe.

Jaz to rabim zato, da zacnem zjutraj funkcionirat. Otrok vstaja vedno prej kot sonce. Na kofete okol pa redko hodim.


Torej, poraba kapsul ne bo velika. In tudi kupujem ga zato, ker kadar ze imam polno hiso, jo imam res. Turskega kofeta nihce ne pije in preden jaz vse te vroce vode nastimam pa nescaffe pa un brazilski....(saj je brazilski, a ne?! Al sem morda z depilacijo zamesalauser posted image ) me ze vse mine.

Saeco je res drag, ampak mi je ful dobro pri tem, da dam lahko pravo kavo notri in da nimam stroskov s kapsulami. Pucat je pa treba itak vse. Ampak prva dva faktorja mi odtehtata tudi zacetne stroske.

Pri drugem mi je pa fajn, da lahko na konc koncev tud nesquick kakav al kaj je ze otrokom nardim kadar je ze polna bajta, pa kaksne prav mamljive kofete. Sem vcer koncno malo poguglala kej to je bolj od blizu dolce gusto.

Zdej, ce pa doma vprasam, pa je najbolj popularno Gorgetovo kofe. Ma to vsi pijejo, mene pa kar zvije. Niti nenormalne kolicine cukra in mleka to ne morejo spremenit v pitno.


Hvala za vse nasvete! Tema pa je se vedno odprta seveda. Pult je se prazen.

Ajmo, delat dalje.




(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri kavni avtomat
18.3.2013 11:45:58   
Luni
Jaz imam tega in ga ne zamenjam za nič na svetu: sam melje kavo, katera je odlična!
Kavni aparat PHILIPS Saeco HD 8745/19 Xsmall Class
user posted image

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri kavni avtomat
18.3.2013 12:00:58   
limonca*
Imam tchibo aparat - prodajajo ga v Šparu (ampak ne v najmanjših šparih). Aparat je bil nekje 90€, zdej mislim, da je celo znižan na nekje 60, kapsule pa so 2,79€ - 10 kapsul. Imaš ful različnih okusov, kapsule pa si lahko tudi sama napolniš, če ti jih slučajno zmanjka in imaš doma kakšno prazno. Ima tudi penilec za mleko.

Meni je super.

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri kavni avtomat
18.3.2013 14:59:47   
malaMravljica
Constanca, pol pa pobasi tvojo family in pridte na kafe k meni, sprobas espreso ( ta je najbolsji in kaj drugega delat je zame itak ze greh:-) pa belo kavo, kapucino in Latte macchiato in Babycino

Sam jaz na mojem aparatu ne penim mleka. Kaj pa vem, tolkokrat kot to pocnem se mi zdi brezveze masino mazat z mlekom in pol rajsi spenim s tisto metlco na baterijo.

Metulj, sam da dela dobro kafe, pol ok. Mi imamo v pisarni tudi Incanto, ma tisto crno plasticno masino in no, morem rect, da ce das kar eno kafe notr pac ne mores cudeza pricakovat in v pisarni ni noben tak kofetar, da bi masino mal nastelal in tista kava tam je, ... vcasih mi mozek rece v pisarni, ce bova en kafe pila in recem ja, pol pa sam zraven sedim in ga ne pijem.

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri kavni avtomat
20.3.2013 15:05:36   
Mamaja
Pri nas imamo pa DeLonghi EC330.S in sva zadovoljna.

Dela na mleto kavo (za espresso oz. kafetjero) ali blazinice, kar sva hotela. Izračunala sva namreč, da bi naju s kapsulami kava prišla predrago. Ima tudi nastavek za penjenje mleka. Kava je dobra, ima lepo peno, okus je pa odvisen od kave, ki jo daš noter. Začela sva s Segafreddom, ki nama ni pasal, zdaj imava Lavazzo ali Illy. Največ kuhava espresso oz. kapučino, občasno tudi ječmenovo kavo in brezkofeinsko, pač glede na razpoloženje in želje.

BTW: a kdo ve, kje pri nas ali vsaj v Trstu bi se dalo dobit blazinice z ječmenovo kavo? Jaz to "kavo" obožujem, je pa zelo nadležno čistit aparat po njej, zato bi imela blazinice, ki jih samo ven vržeš, pa je.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri kavni avtomat
21.3.2013 9:13:45   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Jaz imam Saeco Incanto de luxe, zmelje zrnje in skuha kavo. In odkar pijem to kavo ti povem po pravici, da si na obiskih ne upam vec kave pit, ker ni nobena tok fina, se najboljsi priblizek je tisti avtomat, ko lepotec George vedno dela reklamo, pa je reklama boljsa kot kava ;-) to spijem, sam ni to to. Pijem pa espreso z malo mleka. Sam jaz sem res razvajenka kar se tice kave, v Italiji grem vedno v isti bar, ker imajo res the best kavo in drugi barcki so dalec za njimi. Pa se Saeco masino je treba redno oz redno kot se da ;-) cistit vodni kamen, glede tega je kar zahtevna. Bi ti dala en kontakt za nakup masin za kavo, pa mi zs-ji ne delajo.



Tega mam jaz in kava je super, odlična. Tudi jaz sem picajzel in mi tudi ne paše katerakoli kava. Pila kave iz mašin, ki so jih prehvalili, ampak meni žal ni bila dobra. Tak, da stvar okusa.
Res pa je tudi, da mi tudi ni všeč vseh 10 možnih vrst kapsul nespressa. Ene so mi bolj, druge manj. Special edition lešnikuser posted image ta pa je bil njami- pa drugače ne maram okusov. Mašina pa naredi super kavo, veliko goste pene, tak da sploh ne rabiš mleka penit za kapučino

Pri nas ni bilo mogoče kupiti dolche gusto, mi je bilo zelo žal zato, ampak zdajle sem tak navdušena nad nespressom, da ni šans za dolche gustouser posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri kavni avtomat
21.3.2013 22:06:07   
jure2610
Mi imamo kavni aparat za Nespresso kavo. Avtomat je od Delonghija, smo ga pa kupili v Belgiji. Kava je pa super in jo imaš v različnih močeh za različno količino. Slabost je, da kapsul ni v Sloveniji, saj original ne in jih naročujemo iz tujine.

_____________________________

Otroška trgovina

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri kavni avtomat
22.3.2013 4:47:18   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: jure2610

Mi imamo kavni aparat za Nespresso kavo. Avtomat je od Delonghija, smo ga pa kupili v Belgiji. Kava je pa super in jo imaš v različnih močeh za različno količino. Slabost je, da kapsul ni v Sloveniji, saj original ne in jih naročujemo iz tujine.

lahko vprašam kje naročite in kaka je cena

(odgovor članu jure2610)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri kavni avtomat
22.3.2013 16:30:51   
jure2610
Včasih direktno prek nespressota, sam je carina za plačat. Gremo pa vsake toliko časa v Italijo in Avstrijo, kjer kupimo zalogo. Drugače pa ne original kapsule prodajajo v Šparu. Cena prek spletna je 0,35 EUR + poštnina in carina. V šparu pa mislim, da so 0,3 EUR.

_____________________________

Otroška trgovina

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kateri kavni avtomat
24.3.2013 9:22:32   
Hope2
Kako pa je ime tem ponaredkom, kaj piše gor, kako jih najdem, imajo v vseh šparih?

Pri nas so skoraj 5 evrov za 10 kapsul, tak da bi si mal nabavla in nesla s sabo.

(odgovor članu jure2610)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kateri kavni avtomat
24.3.2013 21:47:36   
jure2610
Tukaj si poglej letak, kjer so bile kapsule objavljene.

_____________________________

Otroška trgovina

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?