|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "podtaknjena" nosečnost
29.9.2012 21:09:54   
Anonimen
Imam eno vprašanje, mogoče malo smešno, ampak pravijo, da ni greh vprašat.

Moj brat ima dobre 3 leta punco, se dobro razumeta, meni je všeč, ampak brat mi že par mesecev jamra, da mu tečnari, da si želi otroka (mi res vse pove, sva si blizu). On pa si zaenkrat še ne želi otrok, ker sta še mlada (ona 21, on 24) in še oba končujeta faks, živita pri njenih starših.

No in zdaj sta noseča. Ravnokar sta izvedela. Brat se sicer ne izmika odgovornosti, sem 100% da bo skrbel zanj in da otroku ne bo nič manjkalo. Se mu pa poraja vprašanje, saj mi zatrjuje, da vedno ampak res vedno uporablja kondom. Pravi tudi da mu ni počil, da ni nor, da ne bi vedel.

Zdaj pa k vprašanju. Sumi namreč, da je punca iz kondoma z "injekcijo" vzela spermo in si jo vbrizgala not. Zanima me, TEORETIČNO, je možno da ti spermiji preživijo tako dolgo, da bi dejansko lahko tako zanosila? Vem da je neumno, ne morem verjeti da bi bilo kaj takega možno, ampak brat pravi, da enostavno druge razlage ne vidi.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "podtaknjena" nosečnost
29.9.2012 21:14:16   
Anonimen
Ne

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "podtaknjena" nosečnost
29.9.2012 21:15:54   
diana 28
Življenjska doba semenčic je do 72 ur... Meni se malo čudno zdi, da pri 24 letih tega ne ve.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "podtaknjena" nosečnost
29.9.2012 21:18:09   
Anonimen
In kako naj bi to izgledalo? On ji je dal kondom,ona je šla v ..... izbrizgala ... ma joj ste eni res. Semenčica se posušijo in niso več uporabna.Tako da teh 72 ur ne drži,razen če jih ne shraniš v neki zaprto epruvetki... drugače pa ne morejo ,ker ko pridejo v stik z zrakom je goodbye

(odgovor članu diana 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "podtaknjena" nosečnost
29.9.2012 21:20:57   
Anonimen
Jaz sem stara še več, pa dejansko nisem vedela odgovora na njegovo vprašanje, ker ne vem kako in kaj je po izbrizgu user posted image Hvala za odgovore. Jah, očitno bi mogel vrečti kondom v kanto na koncu ulice al kaj user posted image

Mah, samo da bo vse v redu, da bo dete zdravo in da se bodo ujeli kot družina, samo to si želim! Finančno bomo pa pomagali kolikor bo šlo ... Se mi pa je zdaj deklica malo vsedla v želodec, če je res kaj takega sposobna naredit. Se potem vprašaš kako odgovorna oseba je. Mah ...

(odgovor članu diana 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "podtaknjena" nosečnost
29.9.2012 21:22:06   
eva1
Ne ni mogoče, kot prvo je v kondomih ponavadi prisoten še spermicid, ki semenčece uniči, kot drugo, v kolikor semenčece ne odplavajo takoj po odnosu v maternico v minuti ali dveh odmrejo, pa še možnost da bi tako sploh ratalo je minimalna, ker že pri zdravem paru ki ima redne spolne odneso je le okoli 20 možnosti za zanositev na ciklus...tako da se mi ta "teorija" zdi nemogoča!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "podtaknjena" nosečnost
29.9.2012 21:23:24   
Anonimen
Saj pravim, OBA sta odgovorna, pa kakorkoli že. Mi pa res zatrjuje (in verjamem, da mi ne laže, ker si res vse poveva), da je VEDNO uporabil kondom, ki ni počil. Potem pa bodi pameten. Ona mu pa res že lep čas govori samo o tem kako si želi otroka. Pa tudi on si ga, je pa hotel prej ene stvari uredit. Zdaj pa tako je kar je, samo da bodo srečni, res jim to želim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "podtaknjena" nosečnost
29.9.2012 21:36:14   
Anonimen
Midva sva tud vedno uporabljala zaščito, včasih kondome, se izogibala plodnim dnevom....jaz sitnarila da po 9 letih zveze bi pa lahko že kaj začela razmišljat o naraščaju.
Cel mesec sva se neki prepirala, v celem mesecu samo 2x imela odnos, enkrat s kondomom in drugič je šel 1 postajo prej ven..... kmalu me je infarkt ko mi je zamujala že več kot mesec dni sem za foro nardila test...no on je ustrajal, bil je pozitiven. Najprej šok, kako je to možno, on mi je vrgel svašta besed naprej, da sem mu podtaknila itd..... Vendar nisem, se pač zgodi, sedaj imava najlepšega sončka.

Tako, da tej punci jaz verjamem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "podtaknjena" nosečnost
29.9.2012 21:49:11   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imam eno vprašanje, mogoče malo smešno, ampak pravijo, da ni greh vprašat.

Moj brat ima dobre 3 leta punco, se dobro razumeta, meni je všeč, ampak brat mi že par mesecev jamra, da mu tečnari, da si želi otroka (mi res vse pove, sva si blizu). On pa si zaenkrat še ne želi otrok, ker sta še mlada (ona 21, on 24) in še oba končujeta faks, živita pri njenih starših.

No in zdaj sta noseča. Ravnokar sta izvedela. Brat se sicer ne izmika odgovornosti, sem 100% da bo skrbel zanj in da otroku ne bo nič manjkalo. Se mu pa poraja vprašanje, saj mi zatrjuje, da vedno ampak res vedno uporablja kondom. Pravi tudi da mu ni počil, da ni nor, da ne bi vedel.

Zdaj pa k vprašanju. Sumi namreč, da je punca iz kondoma z "injekcijo" vzela spermo in si jo vbrizgala not. Zanima me, TEORETIČNO, je možno da ti spermiji preživijo tako dolgo, da bi dejansko lahko tako zanosila? Vem da je neumno, ne morem verjeti da bi bilo kaj takega možno, ampak brat pravi, da enostavno druge razlage ne vidi.


Eh brezveze to komentirat,ker ta zveza itak ni to kar bi morala bit.In se bo tudi kmalu končala,pa še oba bosta trpela v tej zvezi,par let bosta vztrajala samo zaradi otroka,otrok bo trpel itn

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "podtaknjena" nosečnost
29.9.2012 22:29:09   
Anonimen
Je otrok sploh njegov, če je res vedno uporabljal kondom? To vprašanje se meni poraja.:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "podtaknjena" nosečnost
29.9.2012 22:42:30   
tintin
jaz pa mislim da je možno...
a je ktera sledila zgodbi dveh slovenskih homoseksualk, ki sta "naredili" otroka doma s pomočjo lončka (sperma je bila od prijatelja)? Tako da tud varianta da je uporabila spermo iz kondoma je možna. zakaj ne?
In ne, nimajo vsi kondomi spermicida...pravzaprav ga imajo redki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "podtaknjena" nosečnost
29.9.2012 22:43:11   
tintin
al pa je predhodno naredila mini luknjico v kondom (z buciko/šivanko), ki se niti vidla ni...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "podtaknjena" nosečnost
30.9.2012 4:47:17   
zband
ŽIVIJO LE ŠEST SEKUND.očitno draga SESTRICA ali kako naj te imenujem. tvoj bratec ni sprejel ali noče sprejeti odgovornosti očetovstva,pa kva za vraga mu je,da sestri razlaga o podtaknjeni nosečnosti če po treh letih ne ve zakaj ga je umoču pol ga pa k...gleda.a ja prišla iz žuke pijana ko škaf,kondoma ni blo in prišla bo beba.pa srečno mladima staršema,SESTRICA,BODI COOL-ska TETA

_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "podtaknjena" nosečnost
30.9.2012 4:48:12   
zband
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil zband -- 30.9.2012 4:49:05 >


_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "podtaknjena" nosečnost
30.9.2012 9:18:52   
Medea10
Kolk se jaz spomnim NOBENA zaščita NI 100% zanesljiva, še če jih kombiniraš in uporabljaš več metod hkrati ne. Brata tresni po glavi in naj sprejme da bo oče, ne pa da "sumi" na kakšne načine vse bi mu punca lahko podtaknila nosečnost.

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "podtaknjena" nosečnost
30.9.2012 9:49:39   
Felicita
Če se mene vpraša je večja verjetnost, da sta pozabila na kondom al pa da je kondom puščal ali pa da je zanosila s predsemensko kot da pa se je 'sama' oplodila (če se je bi se jest tut vprašala kakšen tip človeka je). Lahko pa tud da je tretja oseba zraven...

kakorkoli - avtorica - tvoj brat bo ata. je kar je, se more pa sam odločit a ji bo verjel in če lahko s tako žensko vzgaja otroka.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "podtaknjena" nosečnost
30.9.2012 10:18:09   
oka
Tvoj brat naj najprej pogleda na škatlico s kondomi, na kateri piše, da ni 100% zaščite. Še tabletke ti ne dajo 100% zaščite. Tale scenarij s kondomom in brizgo je rahlo smešen. Brat naj se s punco temeljito pogovori. Že mogoče ti misliš, da ti vse pove, tudi tisto najbolj intimno. Ampak tako kot vsi, tudi on lahko poseže po "olepševanju" dogodkov. Kaj točno je na stvari pa ve samo dekle samo. Mi lahko samo ugibamo in si predstavljamo razne scenarije. Odločitev kako naprej pa je samo njuna.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "podtaknjena" nosečnost
30.9.2012 10:33:47   
3jeMi
sorry, mene tale tema spominja na tele scene... http://www.youtube.com/watch?v=-le0gy0Ihm0  user posted image

aja, pa čestitke bodočima staršema in bodoči teti... user posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "podtaknjena" nosečnost
30.9.2012 11:19:21   
Anonimen
Zakaj kondom ni 100% zaščita? Zato ker lahko poči ali zdrsne dol in zato ker se lahko zgodi, da ga ne daš dovolj hitro gor. Skozi gumo semenčice verjetno ne morejo it, luknjic pa tudi ni, ker je vsak kondom testiran (kolikor vem).
Pa sej je logično, da semenčeca ne crknejo že po par sekundah? Kako bi potem moški recimo dali seme za preiskave v neplodnostni, če bi blo to res? Kondomov s spermicidom pa sploh še nisem zasledila.
Meni se v bistvu zdi najbolj problematično to, da je šla "mimo njega" zanosit. Se mi vseeno zdi, da je to nekaj, kar se tiče obeh in da lahko taka poteza zamaje zaupanje in celotno zvezo. Pa še vprašanje ali je sploh njegov in ali je sploh res noseča (sta bila pri ginekologu?).

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "podtaknjena" nosečnost
30.9.2012 11:52:48   
Anonimen
Glejte, brat se ne izmika odgovornosti, nosečnost je sprejel in za otroka bo skrbel, o tem sploh ne dvomim. Najini starši z menoj na čelu bomo pa pomagali. Tako da smo glede tega zaključili debato.

Da, bosta pa potrebna pomoči, ker še noben od njiju nima službe in zato si brat še tudi ni želel otroka.

To, da kondom ni 100% zaščita, je jasno. Je pa res, da če človek sam porabljen kondom pospravi v koš, od kod bo potem zanosila? Res mi je čudno. Pa povedal bi mi po resnici, to sem pa sigurna.

To da bi ga prevarala ni izključeno, je pa res da je drugače v redu punca in ji kaj takega res ne bi pripisala.

Sicer sem pa želela samo odgovor na vprašanje, če je tako zanositi možno ali ne. Mnenja so pa deljena vidim user posted image

Hvala vsem!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "podtaknjena" nosečnost
30.9.2012 18:25:37   
Tippi
Teoretično je možno, in kot berem komentarje, se je očitno tud zgodil en primer (na kolk? milijon? user posted image ), ampak v praksi pa to ne gre. Čeprav, kaj vse danes babe ne počnejo, se ne bi čudila, da se je ena to spomnila narest in je ravno tist en od milijonih user posted image

Bolj zares pa. Če verjamemo bratovim besedam, da niti enkrat (niti enkrat samkrat nista pozabila kondoma?), črtamo varanje, je potem edina možnost, da je bil kondom star, slab, uničen, poškodovan in se je enemu spermiju uspelo zrint in oplodit njeno jajčece. Jap, to je pa možno. Ena izmed najbolj verjetnih možnosti pa je, da sta kondom prepozno dala gor in se je zgodilo s predsemensko tekočino. To pa ni tako redko. Sama sem lep primerek takega spočetja, ko sem bila stara 21 let.

Kakorkoli, lepo je, da z družino bratu stojite ob strani, vse ostalo, pa je na bratu in bratovi partnerki.



< Sporočilo je popravil Tippi -- 30.9.2012 18:27:04 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "podtaknjena" nosečnost
30.9.2012 18:54:28   
Anonimen
To da bi pozabil na kondom res ne verjamem, ker mi je rekel da odkrat mu ona govori da si želi otroka še posebej pazi da ga uporabi in da ga ima gor od začetka do konca. Je pa seveda tudi možno, da kaj pri kondomu ni bilo v redu.

No otrok je tukaj, med drugim se ga tetka že veseli user posted image Pa tudi bratranec in sestrična bosta veselauser posted image

Me pa vsekakor skrbi kakšni bodo odnosi med njima, kako bodo finance. Ampak to je že druga tema in drugi problemi.

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "podtaknjena" nosečnost
30.9.2012 21:13:40   
Anonimen
Zanosi lahko tudi, če sta končala s kondomom, potem ga je pa še dal malo v njo... ker ne gredo vsi spremiji z izlivom ven in je lahko kak še noter. Baje... imamo enga takšnega otročka v žlahti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "podtaknjena" nosečnost
30.9.2012 21:16:06   
Anonimen
To pa itak. Edino če je šel po izlivu lulat in ga umit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "podtaknjena" nosečnost
30.9.2012 21:29:12   
ronja
A da brat vedno, VEDANO VEDNO kondom gor PREDNO PRVIČ penentrira? Ali ga da kasneje? PO moje maš tu odgovor;). Predsemenska tekočina zdravih mladih fantov zna bit kar živahna;). In v bistvu ne poznam osebe, ki bi bila tako zelo striktna. Pa če potem še 1x spiat skup, pa če je kondomu potekel rok in ni počil, ampak samo ni več enako zanesljiva membrana, itd...

Sicer pa: sestrica, tresni brata po glavi! Če je v zvezi z osebo, katero sumi takih reči... je čudno. Da ne vidi nobene druge možnosti (tudi če kondom malo pušča ne vidiš nujno takoj, ker je itak moker zunaj in znotraj, razen če je res striktno vsakega pregledal - ja, seveda;)... Obstaja morje veliko bolj pametnih razlag kot to, da je ona vzela injekcijo in si tako vbrizgala njegovo spermo... Mislim, da če je nekdo tako zelo obupan ali tako zelo čuden, to vendar vidiš... Obupana pri 21ih verjetno še ni...

Naj se zmenita, pa saj ji mora zaupat, če mislijo bit družina, če misli bit z njo... Ne vem, no, meni bi bilo grozno, da bi me lubi sumil ne vem kakih čudnih mahinacij...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?