|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče mleka - pomoč!
22.9.2005 9:00:46   
Alina
Hojla!

Pa smo spet naleteli na eno težavo. Urban bo v petek star 8 mesecev in mi noče piti mleka - Comformile. Do zdaj ni bilo problemov. Dajala sem mu tudi mlečne kašice s sadjem, kjer se doda malo mleka - štrajka na celi črti. Včeraj sem poskusila z Aptamilom, vendar tudi tega noče. Danes zjutraj mi je spil samo 50 ml. Kaj naj naredim?

Rad je jedel tudi od Hipa mlečno kašico z okusom marelica in breskev - temu ni potrebno dodajati mleka saj ga že vsebuje.

Kaj naj naredim? Poskusim z alpskim mlekom? Ali ni malo še prehitro?


Hvala za pomoč!

Lp, Alina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Noče mleka - pomoč!
22.9.2005 9:04:34   
sarči
Pri meni tudi noče več mlečnih kašic,mleko pa vseeno še pije,probaj še kakšno verzijo,jest sem probala vse,pristala pa na hipp,ji je najboljše,probaj,čene pa ji dajaj čez dan več mlečnih izdelkov,sej ni nujno,da vsak otrok rad pije mleko.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Noče mleka - pomoč!
22.9.2005 9:08:00   
CUKRČEK
Daj mu alpsko mleko. Vsi "metni mleki" so tako ogabni, da je prav čudno, če jih sploh kdo je.
Meni se ne zdi prekmalu, moja ga je začela z enimi 9-imi meseci. Pa ni imela nobenih problemov.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Noče mleka - pomoč!
22.9.2005 9:08:41   
CUKRČEK
metni mleki=umetni mleki

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Noče mleka - pomoč!
22.9.2005 9:11:09   
Anonimen
Koliko časa pa sedaj to traja? Kaj pa če ga zobki matrajo ali pa je kaj drugega narobe, da mu ne paše? Kateri Comformil pa imaš pri tej starosti? Ne vem, ali sta samo dva, ali kako je že, pa so Aptamili 3, ampak jaz vem, da je tisti zadnji, za najstarejše, veliko boljši po okusu, ker računajo s tem, da ima takrat otrok že izoblikovan okus. Diši po vaniliji. A imaš tega?
Lahko pa mu mleko enostavno ne paše, tudi pri moji nečakinji je bilo tako. Sicer je res zoprno, ker je še tako majhen, ampak telo pač narekuje, kaj mu paše in kaj ne. Moja nečakinja še danes, ko je stara 17 let, mleka in mlečnih izdelkov, razen navadnega jogurta, sploh ne more videti. Poskusi z jogurtom, mogoče mu bo pa kislo bolj pasalo.

(odgovor članu Alina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Noče mleka - pomoč!
22.9.2005 9:17:51   
lex
Moj mulc potisne flašo vstran in se lahko še samo slikam z tistim mlekom, vse hoče jest samo na žlico. Sem zmetala mleka za tri otroke vstran.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Noče mleka - pomoč!
22.9.2005 9:42:43   
Alina
Hvala punce za vaše mnenje.

Draga Spliši to traja tri dni. Res sta Comformila samo dva.Pil je Comformile 2. Kupila sem Aplamil 3. Ta res bolj diši, a ga Urban noče.

Saj že je drugače sadje s skuto, včasih tudi kakšen jogurt, vendar čez Fruchzwerge (ne vem, če se glih tak napiše) ga pa ni. Mislim, da bi jih pojedel, koliko bi mu jih dala.


Bomo še poskusila z zamenjavo kašic. Moram kupiti takšno, ki že vsebuje mleko.

Spije pa ogromno čaja ali soka. Najraje jabolčnega.

Bomo poročala o morebitnih spremembah.

Lp,Alina

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Noče mleka - pomoč!
22.9.2005 10:17:18   
tia&silvija
Alina ne se sekirat!

Naša Tia je nehala pit mleko (Milumil) pri 5 mesecih! Ni šans, da bi dobila vanjo 1 ml mleka! Povedala sem pediatrinji pa je rekla, če otrok je meso, da ni nič hudega, samo morala sem ji dajati čimveč mlečnih izdelkov (jogurti, skuta,...). Od 5 do 6 meseca je vsaj zjutraj spila 1 dcl toplega kakava, sedaj pa še to ne več!
Mislim, da ni nič narobe, samo več meseka jejte pa bo!

LP, Silvija&Tia

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Noče mleka - pomoč!
22.9.2005 10:48:46   
Alina
tia&silvija hvala za tolažbo.

Sem ga dala spančkat in mi je uspelo, da je popil 60 ml mleka. Vidim, da si ji dajala kakav. No to pa še nisem poskusila. Saj veš vedno misliš, da je prehitro.

Želim vama lep dan, čeprav pri nas spet malo dežuje.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Noče mleka - pomoč!
22.9.2005 10:55:11   
malika
Naš odkar se je nehal dojit ne spije popolnoma nič mleka. Prilagojenega nikoli ni maral, kravjega prav tako.Pa sem mu dala kakav, pa čokolešnik, pa to in ono kašico, gresek, mlečni rižek,...NIČ!!!!!

Edino kakšno skutico s sadjem poje, to pa je tudi vse od njegove mlečne prehrane.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?