|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posvetovalnica 1 leto - poročilo
21.8.2005 14:37:39   
Blink1
No takole...še najino poročilo s posvetovalnice.

Bilo je ful fajn. Bili sva sami, nikogar v čakalnici, nikogar v ordinaciji...

Najprej ji je med. sestra dala en kup nalog...:zmeden: Dojenčku je morala dati flaško (ampak kakšen mini dojenček in flaška jaz sem mislila, da imajo vsaj veliko pupo :hudicek: ), potem je s svinčnikom (z ostro konico) narisala 3 črte na list papirja, potočiti je morala tenis žogico nazaj sestri. Zatem je morala zložit kocke v skodelico, trkat z dvema kockama...pobrati rozino (in jo skoraj pojesti ;) ). Edino kar ji ni uspelo je, da ni znala stresti rozine iz stekleničke, ampak je s prsti poskušala priti do nje. :bravo:

No, potem je sledila še injekcija:((, pa je sploh ni čutila, ker jo je sestra tako držala, da me ni videla in sva delali ku-ku :)-:)- Sploh ni vedela, da jo je kdo piknil. Tudi zdravnici ni zamerila, saj ji je ob odhodu nenehno pošiljala lubčke:love::love:

Aja...še tehnični podatki: težka 10 kg, velika pa je 75 cm. To pa je bilo tudi vse.

Po cepljenju ni bilo reakcije, sva šli kar na kavico s Štajerkami in tam je veselo objemala Filipa in Davida. Ja fantje, kar pazite se:)-

Lp
Nina in Neja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Posvetovalnica 1 leto - poročilo
21.8.2005 15:10:28   
Anonimen
Midve pa imava posvetovalnico 19.septembra.Me prav zanima,če Dr.Paternoster tudi da naloge otročku.

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Posvetovalnica 1 leto - poročilo
21.8.2005 15:27:06   
Blink1
Ja, nekateri tega ne delajo. Najin pediater je itak na bolniški in ga je nadomeščala ena druga zdravnica. Te naloge pa je opravila kar v sprejemnici oz. tam, kjer imajo previjalne mize. Pri medicinski sestri.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Posvetovalnica 1 leto - poročilo
21.8.2005 17:08:24   
Anonimen
Joj tota Neja-komaj čakam, da jo vidim:bravo::love:kak je lepa
Jo bom jaz naučila tisto z rozino:)-:ups::bravo::)-

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Posvetovalnica 1 leto - poročilo
21.8.2005 17:08:46   
Seven*
Temu se rece Denverjev test. Pri nas ga ne delajo (ZD Slov.Bistrica). Se mi pa zdi zadeva skrajno neumna. :zmeden::zmeden: Otroci se namrec ene stvari prej naucijo kot drugi, pa se to ne pomeni, da se bodo potem kasneje kaj razlikovali med sabo. Spet je eden nemarno zasluzil s tem testom. Americani pac. :)-:)-:)-

Bravo Neja za dobro opravljen pregled pri 1 letu!!!

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Posvetovalnica 1 leto - poročilo
21.8.2005 17:10:08   
Anonimen
Seven a ti si iz slov. bistrice?:zmeden2:
btw: še nisi šla rodit?:)

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Posvetovalnica 1 leto - poročilo
21.8.2005 17:11:15   
Seven*
Jaz sem otrostvo prezivela v Slov.Bistrici, drugace pa tja vozim Jakoba v vrtec in pediatru.

Nisem se sla rodit. :((:((:((:((

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Posvetovalnica 1 leto - poročilo
21.8.2005 17:23:00   
Anonimen
Aja, sem misla da si zadnjič iz Slo. bistrice hodla v Biancota:)-:ups::)-

Eh ti šment:ups:, še malo pa bo:bravo:9nebesa

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Posvetovalnica 1 leto - poročilo
22.8.2005 10:39:07   
Blink1
Sem jaz tudi mislila, da ne bo tega testa, pa so ji vseeno dali.:)

Se pa strinjam, da preveč opredeljujejo otroka. Res da eni stvari osvojijo prej, eni kasneje...

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Posvetovalnica 1 leto - poročilo
22.8.2005 10:53:16   
ZARA
:bravo: Neja! Otrok obvlada ni kej!
Sam pri nas pa ni tega testa...
Se strinjam s Seven,men je to drugače tud čist mem...zadnjič mi je mirka rekla,da njena zdravnica pravi,da bi moral otrok pri 1 letu znati vsaj 10 besed :ups:!! 10 !!!

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Posvetovalnica 1 leto - poročilo
8.10.2005 17:36:18   
tinica
Pri nas tudi delajo ta Denverjev test, ampak se z njim sploh ne obremenjujem. Kar naš Tin zna tak zna, kar pa še ne pa se bo že naučil ko bom sam hotel. Ena moja kolegica oz. njen sin je imela s tem testom oz. z psihologinjo kar nekaj težav, ker se mu enostavno rdeča barva ni dopadla. Imeli so rdeč cof za katerim bi se moral obračati levo in desni in otrok se enostavno ni in je zato morala vsak teden hoditi tja, dokler je niso poslali do zdravnice, češ da je z njenim otrokom nekaj narobe. Potem pa mu je zdravnica pokazala drugo igračko in se je potem brez problema obračal. Psihologinja pa ni hotela vzeti kakšnega drugega predmeta, ker standardi so takšni in potrebno se jih je držati.
Meni se je full tumasto zdelo ko je bil Tin star 6 mesecev in ga je spraševala, če bo iz dveh kock sestavil stolpec, potem me je spraševala če že sam je, potem če že pove dve besedi skupaj. S kratka takšne stvari, da nisem vedela a sem v skriti kameri ali to ona resno misli.

S tem testom se ne splača obremenjevati.

Naš Tin pa tehta pri 1 letu 10 kg in velik je 80 cm.

Lp

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?