|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vneto grlo
14.10.2005 13:07:25   
majamo
Punce kako si kaj lajšate težave z bolečim grlom. Mene že od jutra tak boli pa peče da bom popi,... , pa ne upam nič vzeti, ker se bojim da bi mojmu pikecu škodilo. Sem pa v 10 t. Vročine pa zaenkrat še nimam.
Kaj si lahko kupim, da ne bo škodljivo?


vaša majamo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vneto grlo
14.10.2005 13:09:34   
thunder
Meni je v lekarni rekla da mi lahko garantira da je Septogal ok.

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vneto grlo
14.10.2005 15:03:56   
rozica11
Oj,

no naj te potolažim da sem še ena taka..je pa problem da mi je še slabo zraven in zaradi cmoka v grlu večkrat bruham. Jem granobil tablete ki ne škodujejo, tako da poskusi z njimi, če bo kaj učinkovalo. Meni nič ne pomaga, niti čaj, niti granobili...tako da le upam da bo čimprej minilo.
V lekarni ne upajo ničesar dati iz rok, da ne bi bilo kdaj kaj narobe.

Tako da poskusi granobil in pij veliko tekočine...pa upaj da mine user posted image .

Pozdravček in nej ta user posted image  prehlad mine

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vneto grlo
14.10.2005 23:38:56   
KODA
Meni je v lekarni svetovala Panthol,ki ga nosečnice lahko ližejo in mi je pomagal,ko sem bila noseča.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu rozica11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vneto grlo
15.10.2005 9:48:34   
2mak
Čav! Ta teden se je tudi mene lotil prehlad in ko že dve noči skoraj nisem spala zaradi tega, sem šla v lekarno, kjer sem za grlo dobila Slezov sirup. Sicer sem ga zelo omejeno jemala, ti pa zelo priporočam, da delaš inhalacije - da si skuhaš kamilice ali lipo ali kak podoben čaj, jaz si dam notri še eno kapljico Olja 31, ki res pomaga. Meni je sedaj občutno bolje.

Najbolje pa bo, da stopiš do lekarne in tam vprašaš, ker bodo najbolj vedeli. Držim pesti, da boš kmalu zdrava. Lp.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vneto grlo
15.10.2005 10:36:23   
Anonimen
pozdravljena.

najbolj bo pomagal prežgan sladkor z mlekom. je sladko, ampak meni pomaga.

(odgovor članu majamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vneto grlo
15.10.2005 18:53:17   
katjandraž
Panthol res lahko vzameš in celo malo pomaga. Granobil in prežgani sladkor z mlekom meni nista nič pomagala. Upam, da si že kaj boljše.

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vneto grlo
15.10.2005 19:27:59   
Anonimen
Jaz se zaenkrat samo s čajem z medom in limono cajtam, pa sam med poližem zjutraj in zvečer kako žlico. Ampak priznam, da do sedaj ni še nič bistveno bolje. Se pa vleče že 3 ali 4 dni.

(odgovor članu katjandraž)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?