|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dieta 73. dan
19.10.2005 9:40:38   
Anonimen
Dober dan. Če ne bom odpirale tem pravočasno, se bomo izgubile in hujšale kar naprej user posted image  Danes torej OH dan, jaz si bom verjetno kar pico naročila. Malo me bodo čukasto gledali, pa kaj je pol user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dieta 73. dan
19.10.2005 9:43:09   
total
Dobre ste že 73.dan,mi pa komaj 3.,jaz po pravici povem,da ne vem če bi sploh toliko zdržala in bi tud preveč shujšalauser posted image ,le tako naprej punce,vi ste nam za vzgleduser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dieta 73. dan
19.10.2005 9:45:56   
Anonimen
Kakšno pico si boš pa naročila? A dovoljeno ali goljufivo?
Še dobro, da si odpla temo. Saj po moje sva sploh samo še medve ostali, pa Bobek05 ne ve točno, kam bi se dala.user posted image
Jaz bom pa jedla makarone, verjetno  Samo kaj, ko moj mali čoveček ne mara nobene omake, razen mesne. Brez pa tudi ne mara.
Zdaj se že nekaj čas nisem tehtal, kakšne 3 dni, se mi zdi, tako da ne vem točno, kako je s kilami. Se mi zdi, da malo stojijo. Čeprav se mi bo kmalu, že zaradi živcev, ki jih izgubljam zjutraj ob enournem otroškem joku, po moje tudi moralo poznati pri kilah.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dieta 73. dan
19.10.2005 9:53:34   
Anonimen
Ne, Spliška ne bom goljufive pice. Kar tako brez sira bom naročila, pa če jo bo še mali jedel mu dodatno sir gor naribala, pa malo popekla.  To, da se kile ustavijo, ni nič čudnega. Meni so ves drugi mesec v bistvu stale in še zdaj se ne premika. Šlo je dol tistih osem (kar če v končni fazi čisto dovolj), zdaj pa ne gre nikamor več. Upam, da v naslednjih dneh do konca diete izgubim še kakšno, sicer pa je še en vodni dan pred mano, tako da mislim, da bosta šli tudi še tisti dve dol. Do konca samo še 17 dni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dieta 73. dan
19.10.2005 10:58:03   
Anonimen
Tudi jaz sem tukaj, čeprav bolj z mislimi na našo dieto. Volje še kar ni od nikoder, tako da ne vem, kaj bo z mano. Evo, pa še kakšen predlog iz knjige:

Z: 2 kosa sadja
 
K: "špageti" pizza
 
V: 1 kos torte ali enaka količina drobnega peciva in 1 rebro jedilne čokolade
 
Dobra pa je tudi gobova juha z ajdovo kašo.
 
Dober tek!!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dieta 73. dan
19.10.2005 11:02:58   
Anonimen
Blacky, kaj je to "špageti" pica? Eno ali drugo ali kaj tretjega?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dieta 73. dan
19.10.2005 11:05:42   
Anonimen
"Špageti" pizza:
 
Čebulo in paradižnik narežite na kolobarje, paradižnikov sok prestrezite. Špagete skuhajte v slani vodi, ki ste ji dodali nekaj kapljic olja. Skuhane odcedite. Dajte jih v naoljeno ognjevarno posodo. Nanje naložite paradižnik, gobice in čebulo, poprajte, polijte s paradižnikovim sokom in potresite s timijanom. V pečici, ogreti na 200 stopinj, pecite 15 minut.
 
Dober tek!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dieta 73. dan
19.10.2005 11:46:33   
mojchka
A veste, da sva se z možem ful ful navdušila nad pico brez sira? Se morava prav "bremzati", da je na Oh dan ne pojeva preveč. (pa mi je kar hudo, po eni strani; ker imam ful rada tako pico kot pašto z mojo omakco)

(se moram malo javljat tudi v vaši grupci, da vam ne bo dolgčas)

(aja, Splišni, morda sem spregledala, zakaj pa imate zjutraj eno uro joka?)

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dieta 73. dan
19.10.2005 11:50:01   
Anonimen
U, Blacky, hvala, tole mora biti pa fino. Morda enkrat probam.  Pri Splišni pa mali štalira pred vrtcem user posted image  noče.

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dieta 73. dan
19.10.2005 12:05:49   
Anonimen
Ja, mojchka, malo izsiljuje, se najbrž temu reče.
Jaz sem pa že lačna, ko samo o hrani berem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dieta 73. dan
19.10.2005 22:46:28   
Jančika_
Javljam se iz ilegale. Odkar sem se izpisala iz kluba hujšaric, grejo kile (OK, deke) spet doluser posted image . Pod pritiskom nisem nikoli dobro delalauser posted image .

Moj trenutni sistem je tak, da za zajtrk jem, kar hočem (pa nekako mi vedno rata isto - polnozrnat toast z olivnim oljem, olive, malo sira in kakavuser posted image ), potem pa za kosilo in večerjo beljakovine in zelenjavo. Enkrat na teden pa jem karkoli, da ne bo telo mislilo, da mora šparatuser posted image . Pa še en dan športa na teden sem dodala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dieta 73. dan
19.10.2005 22:52:17   
mehurčica
Aha, super, še vztrajate! Vas že nekaj časa nisem brala in potem hodim iskat, kje pišete uspehe.


Super ste! Vztrajne, tako kot je treba. Zmaga je že čisto blizu! JUHUUUUU!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dieta 73. dan
19.10.2005 22:59:48   
mojchka
U,
Jančika, dober dober zajtrk... Jami!

Splišni, upam, da se bodo težave z vrtcem uredile.

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?