|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
17.10.2005 21:56:05   
agnes
Punce zdaj pa ras lepooooooo prosim za malo moralne podpore! Javite se vse, ki ste šle skozi laparo. op. in vam je potem ratalo zanosit. Sicer so od moje operacije minili šele štirje meseci vendar se mi zdi, da spet nič ne bo.
Bi slišala kako fajn izkušnjo! PROSIM!user posted image

_____________________________

Biti moramo pripravljeni, da se odpovemo življenju, ki smo ga načrtovali, da bi zaživeli življenje, ki čaka na nas. -j.c.-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
18.10.2005 8:16:55   
naja78
živjo,agnes.tukaj na rr sem že 15 mesecev in novembra sem naročena na laparoskopijo in histeroskopijo.user posted image tudi jaz se ubadam s podobnim vprašanjem ali po laparo bo.vem pa ne.sploh ni ujno in mogoče sploh ne bo uredu,ali pa.user posted image user posted image
zdaj se je moja "psiha" čist umirila,a vem pa ko bom pa laparo,bodo na pohodu moji živčki.
mislim,da je puncam po laparo kar precej izboljšalo možnost zanositve,nekatere so postale user posted image ,že kmalu po posegu.vem,da je najboljši čas zanositve po posegu od 6-12 mesecev,potem se zopet lahko tvorijo posamezne zarastline ali pač kaj drugega.


moj nasvet:če imaš "uredu" G,pojdi do njega in ga prosi,naj ti predpiše še klomifen.no,mogoče ga že jemlješ.malo kar izsili,nikoli ne veš.če se danes okoli zdravnikov ne pobrigaš sam,je isto,kot da se sploh ne brigal.vsaj pri nekaterih.

vem,da ti na vprašanje nisem mogla direkt odgovoriti,vendar upam da sem ti kaj pomagala.pojdi vprašat na forum prvič noseča.

lp naja 78

(odgovor članu agnes)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
18.10.2005 8:19:37   
naja78
aja,vidim lepo slikico od maltežana.je tvoj pesek??mi imamo punco,ki trenutno doji 5 mladičkov.user posted image

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
18.10.2005 8:31:46   
nanica
Naja78, že imaš datum?
Tudi jaz bom v začetku novembra na laparo,
mogoče se vidiva?

nanica

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
18.10.2005 9:06:45   
agnes
tvoj pesek??mi imamo punco,ki trenutno doji 5 mladičkov.


ja moj kuži je

_____________________________

Biti moramo pripravljeni, da se odpovemo življenju, ki smo ga načrtovali, da bi zaživeli življenje, ki čaka na nas. -j.c.-

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
18.10.2005 9:14:59   
marrusa
agnes,kaj pa so ti ugotovili na laparoskopiji?
Jst sem imela laparoskopijo pred dvema mesecema in če do naslednjega meseca ne zanosim,mi ginekologinja predpiše klomifen.

(odgovor članu agnes)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
18.10.2005 11:02:56   
tinkamiška
Hojla!

Jst sem tista, ki ji je ratalo po operacijiuser posted image  Sem morala počakat na prvo M in potem sem hodila na UZ,da so povedali kdaj bo O. Čez dva ciklusa je pa ratalouser posted image

Močno stiskam pesti, da bo tudi pri vas takouser posted image user posted image user posted image

Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu marrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
18.10.2005 11:52:49   
naja78
nanica:moj datum je 24.11.05 na GK,v LJ.PRI DR.DROBNIČU.pa ti???user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
18.10.2005 11:55:02   
*AnaL*
Oj!
Jaz sem imela laparo in histeroskopijo v aprilu. Odstranili so mi pregrado in do danes ni še nič, čeprav je že pol leta mimo. Imam pa že tudi klomifen, tako da ga prihodnji ciklus začnem jemati (če seveda v teh dneh ne bo kej ratalo). Damo še en mesec možnosti materi naravi, potem pa,... Upam da nam vsem čimprej rata.
Punce, samo ne obupat!

L.P
Ana user posted image

(odgovor članu agnes)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
18.10.2005 12:10:58   
TANTRA
Meni so na laparaskopiji ugotovili, da je vzrok neplodnosti to, da nimam ovulacij. Dobila sem klomifen in po 2 letih truda v 3 ciklusu zanosila.
Drugo pikico pa smo pridelali po 6 mesečnem jemanju KT in so očitno tudi ti hormoni svoje naredili....Tako sedaj imam 2 punci že pubertetnici....
Zato punce glavo gor, z laparaskopijo vas bodo tako poštimali, da bodo deževale same user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kjer je volja, tam je pot...

(odgovor članu *AnaL*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
18.10.2005 12:24:35   
ona78




jaz pa sem naročena na laparo 6.1.06 , pa vseeno upam da mi ne bo treba - da bom prej srečka user posted image !
želim vam/ nam čimprej user posted image .
user posted image




_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
18.10.2005 13:05:50   
tecka
Agnes, saj ne vem, če te bom kaj potolažila. Ratalo 2. ciklus po laparo in histero (odstranili 3cm septum). Pa je sledil ss in zdaj spet čakamo in čakamo že 9 mesecev.

(odgovor članu agnes)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
18.10.2005 13:34:42   
saša80
tantara!

tvojo sporočilo me je pa res spravilo v dobro voljo in mi vsaj malo napolnilo moje baterije...

veš tut sama imam probleme z ovulacijami, drugače sem telesno zdrava(nimam nobenih drugih težav)... sedaj me čaka operacija....no bomo videli kaj bojo naredili.. js upam, da bom čimprej user posted image


lp saša

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
18.10.2005 17:27:09   
agnes
Hvala punce za vaše odgovore, meni so našli vodno cisto, čokoladno cisto (enometriozo) in en miomček - hec je v tem, da pred operacijo nismo delali na user posted image . Pa me je operacija prepričala, da nima smisla nič več čakati! Torej sem pri gin. tisti primer, ki se trudi šele 4 mesece in me sploh ne obravnava kot nekoga, ki bi imel težave z zanositvijo. Ne vem, kaj naj. Sem se pa sedaj naročila na pregled pri dr., ki me je operiral. Upam, da mi bo on kaj svetoval.
Lp, Agnes

_____________________________

Biti moramo pripravljeni, da se odpovemo življenju, ki smo ga načrtovali, da bi zaživeli življenje, ki čaka na nas. -j.c.-

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
18.10.2005 18:12:35   
nanica
Jaz pa 10.11. na GK pri dr. Tomaževiču.

nanica

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
19.10.2005 8:02:27   
ana25
Živjo,

Punce mene pa zanima koliko je dolga čakalna doba za laparo v LJ?

Hvala lepa

user posted image

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
19.10.2005 13:22:22   
Tayda
Meni je uspelo takoj po laparoskopiji (prva nosečnost). Odstranili so mi žarišča endometrioze, našpikali drobne cistice (PCO), potem sva samo še počakala do prve M in potem je uspelo. Prej pa kar nekaj časa ne.

lp

(odgovor članu ana25)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
19.10.2005 13:43:52   
sonček76
hojla vsem!!
tudi jst imam po 1 letu poskušanja že HSG in laparo....včeraj mi je ginekolog napisal napotnico in sicer že za 13.11.05 zelo hitro....sm prou vesela da imam takega g. pri katerem se vse hitro premika......
...dans je bil pa moj možek na spermigrafu al kako se reče in preživu...hahauser posted image

...juhuu potem pa v nove boje...razen če ta mesec rata...no, ne verjamem....user posted image

(odgovor članu Tayda)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
19.10.2005 14:56:46   
Mijavček
Ojla,

jest se mmela laparo maja, pa še ni nič. Odstranili so mi žarišča endometrioze. Mani je dr. ribičeva rekla, da če čez 6m ne bo bič, potem naprej ugotavljamo kaj bi lahko blo narobe, Tako, da sem naročena zdaj decembra.
Upam, da bo pri tebi hitreje!

(odgovor članu sonček76)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vse, ki vam je ratalo po laparo in kdaj
20.10.2005 4:56:55   
anajmad
Meni je ratalo točno po treh mesecih.Bili smo prav presenečeni,ker prej smo se matrali 6 let in pol.Z zdravnico smo bili zmenjeni,da gremo v septembru kar v postopek,toda naš pokec nas je presenetil - prijetno.Tako,da ne obupatuser posted image .
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu agnes)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?