|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune - day 46
22.10.2005 9:16:18   
smrček
Jutrooo!
Takole sem po dolgem času tudi jaz odprla temo....

Včeraj sem totalno zabluzlauser posted image , namesto sadnega dne sem imela kar beljakovinskega, zato bom pa danes naredila zamenjavo (no, ja upam, da mi bo ratal).

Kaj nam ponuja jedilnik za danes?

Z: nektarino zmečkajte in razredčite z 2 dl poljubnega soka. Dodajte 1 žlico lanenega semena in postite stati 10 minut.

K: 2 svinjska kotleta s čebulno omako, solata iz kislega ali svežega zelja

V: 1 kotlet in omaka, ki vam je ostala od kosila in nekaj solate.

Sicer pa res, dajmo se malo v roke vzet in zdržimo do konca, bomo pol grešile, ko bo veseli decemberuser posted image

Kako pa kaj vaše počutje? Jaz sem se na začetku in pol, dokler sem se redno držala navodil super počutila, sedaj pa poleg slabe vesti tudi počutje ni ravno najboljše. Občutek imam, da je šlo nekaj gor, vendar si ne upam na vagouser posted image , bom kar lepo hujšala dalje, pa v sredo javim svoj minus ali plus.

Želim vam lep sončen dan, ki je kot nalašč za sprehod ali kakšno nabiranje kostanja (ki ga bodo potem lahko ostali člani družine jedliuser posted image , jaz pa čez prste gledala).


_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lune - day 46
22.10.2005 11:38:23   
afna pika
Jaz sem včeraj zvečer jedla jurčke na žaru....   en tak kompromis sadnemu dnevu...  mmmm  so bili dobri

Danes bo pa bolj kriza, že vnaprej sporočam, da bom grešila...  pico bom jedla, pa kako pecivo tudi najbrž

Bom pa probala (ne probala, BOM) količinsko omejit.



_____________________________

Danes je prvi dan življenja, ki je še pred nami

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lune - day 46
22.10.2005 12:25:13   
bobek05
BA, soncece, kaj vaju tak fejst vest peče od včeraj, da se nič je javta user posted image user posted image user posted image pa menda ja ne.. saj kot izgleda vse nekam slabo vozimo z dieto te dni (so pa svetle izjeme in njim user posted image ).. Jaz sem bila danes že ob 6.30 pri frizerju in ni blo časa za zajtrk pa sem 1 kakav tam spila, ker me je ful v želodcu nekaj črvičilo, potem je bilo pa bolje, Z pa sem kar preskočila - nisem bila nič lačna user posted image (no, pa še zdaj nisem user posted image )..

Ko sem mojemu včeraj povedala, kaj sem jedla v Ancori je bil ful užaljen, ker me že 1 mesec spravlja tja na lignje, jaz pa sem jih včeraj jedla on pa ne user posted image - in danes morava iti jest v Ancoro, da bo on jedel lignje, jaz pa kaj drugega (mogoče kakšne testenine - imam danes OH).. eh, moški... user posted image

smrček, jaz tudi ne upam na vago user posted image

(odgovor članu afna pika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lune - day 46
22.10.2005 14:22:51   
mojchka
evo mene,
sita kot ...
Seveda sem komaj čakala današnji dan in pečeno zelenjavo s sirom..
pa dopoldne veliko belo kavo...
Aja, pa odličen kruh z olivami sem spekla in sem ga seveda en velik kos pohrustala pri kosilu... Joj, je bil dober. Bi ga še in še...

Zdaj pa si barvam lase, da bom še lepša (že tako sem prava krasotica user posted image  ),
in sem brez očal, pa nič ne vidim in tiščim glavo v monitor.
Upam, da ga ne uničim kot zadnjič, ko je tamala vanj pihala milne mehurčke in so na servisu rekli, da take okvare niso še nikoli vidli...

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lune - day 46
23.10.2005 14:05:36   
soncece24
bobek, mene nič vest ne peče,kljub pici na sadni danuser posted image , spoh ker nisem sama grešilauser posted image user posted image

od petka sam bila pa spet pridna. danes imam pečen krompir iz pečice in zeleno solato

malo me skrbi kak bo v torek s sadnim dnevom, ker mam od 8 pa do 18h faksuser posted image , pa bom že nekak zdržala


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?