|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jabolčni kis
5.11.2005 7:06:58   
sarči
Lotila sem se piti jabolčni kis,pa me zanima kako ga ve pijete?
Jst ga pijem zjutro 2 jedilni žlici,pa mi je rekla prjatelca da je treba 2 majhni žlički 3x na dan z medomuser posted image
Kako ga ve pijete,če ga sploh katera?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jabolčni kis
5.11.2005 8:55:00   
Anonimen
Jaz ga ne pijem, ga pa moja mami, vsako jutro da v vodo en curek kisa in še večkrat čez dan, kadar pije. Včasih si pripravi kar plastenko 1,5 litra vode in kisa in pije ves dan po malem. Meda ne uporablja.

(odgovor članu sarči)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jabolčni kis
5.11.2005 9:11:35   
Anonimen
Nekaj se spomnim, da sem enkrat pila ta kis, kao za ohranjanje telesne teže. Mislim, da sem zjutraj v kozarec vode dala eno žlico jabolčnega kisa.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jabolčni kis
5.11.2005 11:58:09   
rikica
Jaz sem včesih pila zjutraj na tešče v vodo sem dala žličko kisa.Prebavo sem imela res ful dobro,samo čez nekaj časa se mi je tako zagabil,da mi je šlo na bruhanje,ko sem ga povohala.Še zdaj ne morem jabolčniga kisa v solati met,ker se mi gabi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jabolčni kis
5.11.2005 15:20:15   
sarči
Aha,a pol je med brez veze pit,samo kisuser posted image  Pa a res pomaga za hujšatuser posted image Je res da skrči želodecuser posted image

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jabolčni kis
5.11.2005 17:18:59   
rikica
Med si dajo zraven,da ni tako ogabno-pomoje.Samo s tem se verjetno ne shujša,malo pa ziher pomaga,ker je prebava porihtana.Da bi se pa želodec skrčil pa nimam pojmauser posted image lp

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jabolčni kis
5.11.2005 17:37:40   
baguSka
Za prebavo je dober večkrat na dan pomalo in še to zmešan z vodo. Ureja prebavo in krči želodca.

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
5.11.2005 18:13:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?