|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAKIJEVA PENA-Okusna sladica
16.11.2005 9:25:16   
Anonimen
Kakiju izdolbeš sredico-ostane samo koža.
Daš v mikser in zmiksaš.Medtem pripraviš sneg iz jajčnih beljakov.Medtem ko ga delaš dodaš v beljake sladkor in en vanilijev ali limonin sladkor seveda po želji in okusu.Sneg mora bit kompakten.Ko je narejen umešaš zmiksan kaki.Z električnimi metlicamiumešavaš kaki tako da se masa speni.
Serviraš v stekleno skledico za okras in lepši videz na vrh položiš kolešček zrelega kakija.


Kakije se da tudi sušit:olupiš jih narežeš na koščke in počasi susiš-zaloga A vitamina za celo zimo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAKIJEVA PENA-Okusna sladica
16.11.2005 9:39:11   
Maxica
Hvala Neva za to. Sem v soboto gledala eno oddajo na SLO1, pa so ravno to kuhali, pa sem zamudila zapisati postopek in ostalo.user posted image
Bom prav res probala to naredit, ker smo prejšnji teden dobili enih 20 gajb kakija.
Ti, ker si ravno s tistih koncev, si probala kdaj sušiti kaki? Ker sem ga jaz lani jedla in bi sedaj pa sama to naredila, ker je res eno najboljših posušenih sadežev, kar sem jih kdaj jedla, njam njam.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAKIJEVA PENA-Okusna sladica
16.11.2005 9:50:17   
Anonimen
Ne sušila jih še nisem-smo jih prej vse pojedliuser posted image
Mislim da se jih lahko suši na suhem zraku ne sme vlage bit zraven,da ne gnijejo namesto sušijo.Če se ne motim jih se lahko suši v pečici na čisto nizki temperaturi-tolko da je v pečici suh zrak.
Lahko tudi sušiš tiste še ki niso zreli-ker kot si slišala se omedijo med sušenjem.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAKIJEVA PENA-Okusna sladica
16.11.2005 11:11:26   
darjatimci
Dober recept,ali imaš ti Neva kakije na svojem vrtu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAKIJEVA PENA-Okusna sladica
16.11.2005 11:32:05   
srki
O Neva, jest sem tudi to oddajo gledala, pa sem mislila pol v nedeljo to narest, pa sem potem rajši kar svežega pojedla, pa včeraj tudi enega...Včasih mi niso bili dobri, zdaj pa kar sedejo...

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAKIJEVA PENA-Okusna sladica
16.11.2005 16:57:03   
Nasy
Kaki lahko sušite res kar trd, lani sem se matrala in rezala zrelega..ma pol sm ga pojedla zramuser posted image . Zato sem ga letos kar lepo na salamoreznico zrezala in dala sušit v sušilecuser posted image
Njami!user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAKIJEVA PENA-Okusna sladica
16.11.2005 18:27:00   
Anonimen
Ne darjatimci jih je pa ogromno pri sosedih da kar prosijo da jih pridem obrat.user posted image

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAKIJEVA PENA-Okusna sladica
16.11.2005 19:47:29   
Nasy
Neva, kaj res? Jih pridem jaz, če jih ti ne rabiš!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAKIJEVA PENA-Okusna sladica
16.11.2005 20:17:00   
Anonimen
Mi smo jih obrali,pošenkali pojedliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KAKIJEVA PENA-Okusna sladica
19.11.2005 10:17:29   
Anonimen
Odlični so tudi zmiksani z banano.
Moj sinko se kar oblizuje!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KAKIJEVA PENA-Okusna sladica
19.11.2005 10:25:56   
Anonimen
To pa ni slaba kombinacijauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KAKIJEVA PENA-Okusna sladica
19.11.2005 21:27:58   
alfa
Obstaja še ena podobna varianta (še manj dela): v skledo daš kaki brez lupine, jaz nič ne zmiksam, dodaš par klinčkov, vanilijo in rum, malo premešaš, za par ur postaviš v hladilnik in serviraš s sladko smetano.

LP!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Policistični jajčniki - pripravki za zdrav...
Policistični jajčniki so pogosta težava žensk, veliko preglavic pa jim povzročajo predvsem pri zanositvi. S hrano lahko ...
4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?