|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mnjam rolada,...
29.12.2005 22:42:59   
mila1
 
Potrebuješ!7 celih jajc, 7 žlic sladkorja, 7 žlic mletih orehov.Vse to zmešaj in vliješ v dobro namazan pekač,peči 10 min na 200 c.Ko je pečeno preobrni pekač položi na serveto namaži z kislo smetano(2) in zavij kot rolado.Pa dober tekuser posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mnjam rolada,...
30.12.2005 6:14:28   
CUKRČEK
*10 dag moke
*12 dag sladkorja
*4 jajca

Stepem sneg iz beljakov, dodam sladkor, moko in rumenjake. In to zlijem na peki papir. Potem še vroče (takoj iz pečice...po 20 minutah) zavijem kar z papirjem vred. Malo preden se ohladi jo namažem in zavijem nazaj ( tokrat brez papirja, sevedauser posted image  ) . Pa se testo nič ne zlomi.

to je moj najboljši recept za rulado. Malo sestavin, malo dela, mmmmm, veliko užitka pri jediuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu mila1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mnjam rolada,...
8.1.2006 9:45:11   
tanaja*
Uuu, Cukerček, tole bom pa probala dones! Njamiiiiiuser posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ali lahko dojenčku damo sladoled?
V poletnih dneh je čisto običajno, da se tudi nam, staršem zahoče sladoled. Če smo ravno na dolgem sprehodu z dojenčkom,...
Priredite otroško koktejl zabavo
Brezalkoholna koktejl zabava bo najbolj navdušila starejše otroke in najstnike, pa tudi najmlajši se bodo razveselili sr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?