|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   celjska porodnišnica
25.10.2005 10:57:50   
chips
Živjo!
Zanima me ,če rodiš v Celjski porodnišnici kaj vse dobiš tam,oz. kaj moram nesti s sabo???Npr. spodnjice,vložke,....

30.10. prvi PDP in 5.11. drugi PDP
Kateri bo pravi????????user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: celjska porodnišnica
25.10.2005 13:12:08   
jagoda
Vložke in mrežaste spodnjice dobiš. Vzameš stvari za osebno higieno ter pol za bebico za domov...

Drugače pa so ful prijazni! Lep in hiter porod ter zdravo štručko!

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: celjska porodnišnica
25.10.2005 16:57:42   
Dejča
Tako, kot je napisala predhodnica + razvlečene spalne srajce s štempiljko porodnišnice (kot da jim bi jih katera hotela ukrasti user posted image  user posted image  user posted image ). Dobiš tudi cotke za malega in plenice zanj, edino zadnji dan naj ti prinesejo stvari zanj-o.
Čim krajši porod in obilo, obilo veselja z user posted image !!!

(odgovor članu jagoda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: celjska porodnišnica
25.10.2005 18:12:23   
Jančika_
Sta ti že punci vse napisali. Meni so celo za domov dali mrežaste hlačke.

Drugače pa - ko rodiš in ko prideš malo k sebi, te bomo zelo vesele na naših sredinih srečanjih v Tušuuser posted image !

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   porodnišnica CELJE - plusi in minusi?
8.12.2005 12:56:00   
DrejcDrejc
Mene pa zanima, če ti kopalni plašč pride prav v porodnišnici?
Dragi mi ga je prinesel za Miklavža, je rekel, da ga bom potem tudi za porodnišnico imela, pa nisem čisto prepričana, če sploh lahko to imaš tam oz. če ti sploh kaj koristi?

Kako pa je z "samskimi" sobami v CE porodnišnici? Malo zgodaj še sprašujem, pa vseeno, kolk se to doplača? A so zmeri na razpolago?

Pa slišala sem, da so sestre v porodnišnici grdo posiljene z dojenjem, da te tako silijo k dojenju, da marsikatero svežo mamco spravijo na rob živčnega zloma -  a ima še katera takšno izkušnjo?

Pa med porodom, a imaš možnost različnih položajev, se lahko šetaš če ti paše? A lahko odkloniš klistiranje? Če imaš porodni načrt, a ga kaj upoštevajo?

Ful veliko vprašajev nad glavo imam, zdaj ko sem počasi začela razmišljt, da bo otroka treba enkrat spravit ven. Čim več detajlov o CE porodnišnici prosim, kaj so po vašem plusi in kaj minusi?




_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: porodnišnica CELJE - plusi in minusi?
9.12.2005 17:54:21   
ČEBELA
Zdravo!
Sicer še nisem rodila (do PDP imam še deset dni), sem pa bila danes na "ekskurziji" v celjski porodnišnici. Vodja babic mi je razkazala vse porodne sobe (slučajno ni nobena rojevala), razložila cel postopek,... Povedala mi je, da lahko odkloniš klistir, da lahko izbiraš položaj med popadki (pokazala mi je tudi žoge) in da lahko imaš svojo glasbo. Porodne sobe so (vsaj meni) zelo prijetne, ker se trenutno nahajajo na oddelku, saj "prave" porodne sobe trenutno prenavljajo.
Skratka, komaj čakam, da grem rodit, da polupčkam mojo malo pikico. Bolečine pa........so minljive!!!!user posted image

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: porodnišnica CELJE - plusi in minusi?
11.12.2005 15:12:15   
teta beta
DrejcDrejc, kopalni plašč dobiš tam njihov, po moje nima smisla, da nosiš tja svojega. Je pa fajn, da ga ogrneš čez splno srajco, ko greš npr. na wc ali z otročkom na pregled kolkov ipd.
Samska oz. nadstandardna soba je 3.000 SIT na dan, so pa včasih tudi zasedene. Imaš še možnost enoposteljne sobe, ki je zastonj, ampak je pa ful majhna in tudi ni vedno prosta. jaz sem imela srečo, da sem bila sama v običajni dvoposteljni sobi.
Sestre so za moje pojme super. Vsaj jaz imam zelo dobre izkušnje, je pa Daša dobila tudi nekaj malega dodatka, ker sem jaz imela malo premalo mleka na začetku. Seveda pa spodbujajo dojenje, to je itak praksa povsod.
Menda lahko odkloniš klistir in menda se lahko šetaš, ampak jaz sem klistir imela, sloh ni nič groznega, vsekakor bolje, kot da ti med porodom uide (kar bi ti verjetno ziher), šetala se pa tudi nisem, ker sem bila priklopljena na umetne popadke, na ctg, pa še kateter od epiduralne sem imela v hrbtenici. V vsaki porodni sobi je ripstol in žoga in direktorski stol za atija - moj je rekel, da bi ga kar domov odnesel user posted image .
Aja, menda pa zdaj res nekaj rihtajo, moja kolegica je rodila včeraj in je rekla, da je zdaj začasno porodni blok gor na oddelku user posted image .

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu ČEBELA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: porodnišnica CELJE - plusi in minusi?
12.12.2005 11:59:29   
DrejcDrejc
O, to me pa res zanima, kaj prenavljajo? Hvala za informacije, mogoče pa bodo do aprila že kaj novega in finega uredili, pa bo še bolje. Kdaj pa se gre na ogled v porodnišnico, a to se kr najaviš in prideš pogledat, al te G napoti al kako? Jaz bi tudi rada videla, kje se bomo šli to švicanje in kričanje user posted image .

Sicer si pa lahko zdajle predstavljam, kakšen porod bom imela, potem bo pa tako ali tako vse drugače, saj vem. Zdaj mislim, da bom zmogla šetat in hopsat po žogah, potem bom pa mogoče kot crka ležala na hrbtu in se čudila svoji naivnosti.

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: porodnišnica CELJE - plusi in minusi?
12.12.2005 12:04:54   
tinkamiška
DrejcDrejc, porodni blok si lahko greš ogledat vsak torek med 13 in 14 uro. Nisem še bla, sem pa brala, da te babica pelje na ogled in da jo lahko marsikaj vprašašuser posted image

LP,
Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: porodnišnica CELJE - plusi in minusi?
14.12.2005 9:39:52   
shooo
jaz sem vceraj klicala tja.se res prenavljajo in bojo koncali naslednji mesec (mogoce bomo vleteli cist na sveze- pdp25.1.).so pa rekli da ne glede na to delajo normalno in naj se vseeno oglasiva naslednji torek na ogled. pa full prijazni, sploh ko je teta ugotovila da sem nosecka in da bi rada pri njiih rodila.
lp

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: porodnišnica CELJE - plusi in minusi?
15.12.2005 13:28:01   
janjja
Jaz lahko rečem le najboljše o njih. Vložke in mrežaste hlačke dobiš tam, pa tudi kopalni plašč. ZA osebno higieno rabiš s sabo in za otročka ko gre domov, tam pa je v njihovih pajackah.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: porodnišnica CELJE - plusi in minusi?
4.1.2006 16:48:53   
shooo
je ze katera rodila v celju  v novem letu?
pred novim letopm sem bila na obisku in so pravkar prenavljali porodni blok. me zanima ce je res vzdusje bolj sproščujoče? meni se je babica ki nas je docakala (mislim da se piše C IMPERŠEK) zdela ful prijazna in odprta.
lp

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: porodnišnica CELJE - plusi in minusi?
4.1.2006 19:24:25   
tinkamiška
jst sem rodila za božič, še v začasnih sobah, na soboto, v sredo pa so bile na voljo že prenovljene sobe. z osebjem imam samo dobre izkušnje, nimam niti ene slabe besede. lahko spašuješ kolikor  te je volja, vedno so pripravleni pomagati.

lp,
tinka



_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: porodnišnica CELJE - plusi in minusi?
5.1.2006 12:11:08   
Petra P.
TETA BETA - kako si se pa zmenila za epiduralno? 

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: porodnišnica CELJE - plusi in minusi?
5.1.2006 12:13:35   
Petra P.
punce, še eno vprašanje (tudi jaz bi si šla namreč rada ogledat porodni blok) - kje ga pa najdem? Vem kje je glavni vhod v bolnišnico. A pol kar tam not?

pardon za čudna vprašanja, ampak še ne stanujemo niti 2 meseca v Celju in mi je vse Amerika :)

Petra

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: porodnišnica CELJE - plusi in minusi?
5.1.2006 18:57:53   
kami10
Porodnišnica je v sklopu bolnice v Celju. Je pa staba za sebe. Najbojše, pri vhodu vprašaš vratarja ali pa na informacijah kje je porodnišnica.

Odprta vrata za ogled imajo ob torkih od 13. do 14..
Tam lahko res vse vprašaš.

Glede epiduralne pa moraš it tudi k anastezistom na pogovor in pritisk ti izmerijo. Tam pa ravno tako ob torkih po 14-i uri.

Celje je majhno, tako da se boš hitro znašla.
LP

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: porodnišnica CELJE - plusi in minusi?
6.1.2006 10:11:32   
teta beta
Porodnišnica je čisto na drugem delu bolnice od glavnega vhoda, zadaj, če tako gledaš.
Za epiduralno pa pokliči in se zmeni, je še en post nižje dol številka. Če sem iskrena, pa sem jaz imela veze in se nisem nič menila... user posted image

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu kami10)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?