|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Drugi zobek
26.12.2005 10:13:29   
Anonimen
je zunaj!user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Drugi zobek
26.12.2005 10:24:24   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Se nadajuje kajne?sedaj bodo pa rafalno.
Še mal,pa ne bo veš,škrba brbauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Drugi zobek
26.12.2005 10:43:38   
dejčka2




Midve sva stare 7 mesecev in ima  naša baba že 4 zobke. Dva zgoraj dva spodaj. Spodnji so jo zelo mučili, za zgornja dva pa sploh nismo vedeli kdaj sta prišla.user posted image user posted image user posted image
Upam da bodo naslednji prišli tudi neopazno.
Zdaj pa ščetko v roke in pucat zobe.
Kako kaj druge obvladate čiščenje  teh par zobkov?



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Drugi zobek
26.12.2005 10:49:22   
mammy26
Tia bo jutri stara 7 mesecev, ima dva zobka, ki jih čistimo kar z mokro gazico. Vsaj za enkrat. Bomo pa začeli uporabljati te majhne ščetke, pa bomo videli kako bo to šlo.

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Drugi zobek
26.12.2005 11:03:37   
Lu
Maja je dopolnila 10 mesecev in je ravno prejšnji teden še en zobek zgoraj ven pokukal. Zdaj ima 2 spodnja in enega zgoraj. Je bilo zelo pestro pri nas doma. Jaz sem kupila tisti naprstnik in Maji zelo ugaja. Se prav zabava zraven. Zdaj se je stanje malo umirilo in tudi veliko spimo ponoči. Samo je še ena zgornja enka na vrsti. Bomo že.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Drugi zobek
26.12.2005 11:35:43   
mes66



Pozdravljene!Vsem čestitam za zobke!Naš sonček ima dva zobka spodaj(star je 8 mesecev in pol),zdaj pa počasi dobivamo še zgoraj in ga ful matra user posted image .Lu a mi lahko poveš,kje se lahko kupi naprsnik?Jaz sem vprašala v lekarni ,pa ga pri nam nimajo.Čavčav1



(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Drugi zobek
26.12.2005 11:54:53   
Anonimen
Kako bi si naj sploh zobeki sledili?Prvo spodnji dve enki, potem pa kaj?user posted image user posted image

(odgovor članu mes66)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Drugi zobek
26.12.2005 12:03:51   
Anonimen
hM..GLEDE UMIVANJA ZOBKOV:

Nama je pediatrinja rekla tako...da dokler so ven le koščki zobka...naj ne umivam, da mu ne zdražim še bolj-vglavnem , da ga ne bo bolelo!
Ko bo zobek dokaj zunaj pa najboljše umivat z gazico, razni naprstniki so le za poragljanje denarja!user posted image Zobno ščetko uporabljati, ko bodo v vrsti 3 zobki ali več!user posted image

Vglavem , umivat pa s čim želimo, če nam bo le ratalo!user posted image user posted image

(odgovor članu dejčka2)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Drugi zobek
26.12.2005 14:18:35   
mes66
Hvala za odgovor!Bomo nadaljevali,kr z gazo.Pri nama zgoraj ne bo prišla enkica ven,pač pa bo zgleda prej dvojkica.Mislim,da ni določeno keri morajo priti prej ven(vsaj tk mi je babica rekla).Čavčavuser posted image








_____________________________

Klavdija

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Drugi zobek
26.12.2005 20:09:15   
bobek05
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo Nik... Nina_nana, upam, da bo čim prej minilo, pa da boste spet lahko mirno spali...

(odgovor članu mes66)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Drugi zobek
26.12.2005 21:56:56   
A-N-J-A
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Drugi zobek
26.12.2005 22:29:28   
mojčca
user posted image user posted image user posted image  - kar tako naprej!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?