|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobozdravnik - ne privat
1.12.2005 10:18:23   
Reja
Pozdravljene!

Želim k zobozdravniku preko zdravstvenega zavarovanja, pa ne gre.

Kamorkoli grem, v katerokoli ambulanto blizu doma ali službe, me odženejo, da si jih ne morem izbrat, ker so že polno zasedeni.

Do pred kratkim sem hodila k študentskemu zobozdravniku, zato nimam nobenega "običajnega" izbranega.

A zdaj ga kar ne morem več izbrat? A bom mogla hodit v Mursko Soboto iz Ljubljane k zobarju, če bo drugje vse zasedeno?

Vem, da bi šla lahko privat, ampak ob vseh kreditih za stanovanje mi je res težko. Z zobmi tudi nimam problemov, tako da se mi ne mudi. Rada bi šla na preventivni pregled, da mi

Kako imate vi urejene zobozdravnike? Greste privat ali na zavarovanje? Poznate kakšnega zobarja, ki je še fraj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zobozdravnik - ne privat
1.12.2005 10:27:56   
ma-ja
Jaz hodim k dr. Fundokovi na Dalmatinovo. Ima koncesijo in potem doplačaš samo nadstandardni material. Jo priporočam, vendar ne vem, če ima še kaj prostega.
Drugače jaz pri njej pustim kar precej denarja, vendar imam probleme z zobmi, tako da se niti ne upam iti drugam. Je res v redu zdravnica.
Pokliči, pa vprašaj. Če žeiliš, ti pošljem tel. na privat!


_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zobozdravnik - ne privat
1.12.2005 10:31:31   
tanikaa
jaz imam izbrano zobozdravnico, ki je privat vendar ima vse urejeno preko zavarovalnice, tako da nič ne plačujem. pa ful sem zadovoljna z njo. tudi sin hodi k njej. ima veliko pacienotov, vendar se še da priti zraven preko vez.

samo ne morem ti pomagat, ker boš potem res morala hoditi v mursko sobotuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

nisem pa vedela, da je to pri vas  tak problem. da ne moreš dobiti zobozdravnika???? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zobozdravnik - ne privat
1.12.2005 10:33:25   
Reja
Ojla.

Hvala za nasvete.

Tanikaaa, tudi tebi hvala, ampak res ne bi hodila v MS, ker bi morala za to jemat dopust. Pa še vez nimam, razen če bi mi ti lahko kaj zrihtala:)

Hecam se. Ampak vseeno hvala:)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zobozdravnik - ne privat
1.12.2005 10:37:28   
tanikaa
bi zrihtala veš da. samo naročila bi ji tudi, da naj ni ne vem kako nežna. vsak drug zob bi ti izpulila. user posted image . pol bi pa imela v ustih šahovnicouser posted image user posted image user posted image

saj se hecam. veliko sreče pri iskanju.

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zobozdravnik - ne privat
1.12.2005 12:50:56   
Reja
Ne boste verjele, kako je bilo po zaslugi ma-je vse enostavno.

Samo poklicala sem, povedala, kdo mi je zobozdravnika priporočil, in imam že datum.

Ma-ja, user posted image  hvala!

Super, da imamo ta forum, ki velike težave lahko kar odpravi!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zobozdravnik - ne privat
10.1.2006 20:41:08   
pikala
Živijo!

Tudi jaz se srečujem z enakim problemom - iščem namreč zobozdravnika s koncesijo. Če je možno, bi te prosila, če lahko tudi meni na privat pošlješ številko od dr. Fundokove. Najlepša hvala!

LP,
Iris

(odgovor članu ma-ja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?