|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
13.1.2006 12:51:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spalna vreča : kovtrček
13.1.2006 12:54:47   
SashaB
Tudi jaz ga dam v body in pižamico, nato skupaj v vrečo s kratkimi rokavi in ga še vedno pokrijem. Zadnjič sem ga dala spat brez vreče, smo pokritega pa je imel ponoči ful mrzle rokice in obraz, tako da ga sedaj vedno dajem v vrečo in nato še pokrijem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spalna vreča : kovtrček
13.1.2006 13:27:51   
ninocka
Vreca + kovtrcek. Mamo mraz v spalnici user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu SashaB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spalna vreča : kovtrček
13.1.2006 13:49:29   
viv_
user posted image Jaz jo dam v pižamico, brez bodyja in v vrečo brez rokav in to je to! user posted image Res je topla tale moja punca!

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spalna vreča : kovtrček
13.1.2006 13:52:37   
Marogica
Vreča NE nadomešča odeje, temveč pižamo, kjer so pač nogice pokrite, otrok pa ne more tako "noreti" po postelji. Tako, da mi našega obvezno pokrijemo še z odejo.
Glede na to, da je pri nas ca 19-20 stopinj ponoči, dam jaz našemu samo zgornji del pižame in vrečo, da mu ni prevroče

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spalna vreča : kovtrček
13.1.2006 14:01:55   
Anonimen
Naša enako kot Vivina. Pižamo + žakelj in to v sobi, kjer je zjutraj 16 stopinj. Tako že od 3. meseca starosti. No, zdaj jo včasih grem zvečer zadelat z rjuhico, ampak to samo zato, ker sem sama sebi všeč kot taka skrbna mama, čeprav je zadeva seveda brez haska in je rjuha ponavadi zjutraj zmečkana nekje dol pri nogah user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spalna vreča : kovtrček
13.1.2006 14:05:04   
dory
No nas je bl zmrznen po meni...tko da ma body, pizamo, clo na spalno vreco sem ga navadla in k gre spat ga pokrijem...itak pol zbrca dol ampak vseen...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spalna vreča : kovtrček
13.1.2006 14:10:36   
Anonimen
Jaz sem ga vseeno še malo pkkrila, sicer ne prav z debelim kovtrom, z malo tanjšim. Saj potem pa vidiš, če mu je vroče ali ne.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spalna vreča : kovtrček
13.1.2006 15:51:30   
taška30
Povsem enako kot Viv: pižama in vreča brez rokavov. Pa še tako je včasih malo mokra po vratu, ker spalna vreča sega čist do vratu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spalna vreča : kovtrček
13.1.2006 23:25:08   
KODA
Pri nas ne tastarejši,ne tamlajši ni maral vreče.
Tastarejšega sem dala noter,pa se je revež tako začel dreti,da sem ga takoj ven vzela in nisem več vztrajala z vrečo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spalna vreča : kovtrček
14.1.2006 12:38:02   
metaa
Moja ima bodi z dolgimi rokavi in pižamico (bombažno), potem pa spalno vreče brez rokavov. Jo nič ne pokrijem, ker je v sobi vedno 20, 21 stopinj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?