|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 7:24:03   
Anonimen
Dobro jutro!

Joj kako dobro je odpreti novo temo, za novim zaporednim dnem! user posted image  Že 14. po vrsti je tale! user posted image

Danes je Š dan, jedla bom rižotko z mešano zelenjavo, za zajtrk pa sem si vzela dve pomaranči in že narezan ananas za malico. Bom veliko pila, da nadoknadim za vikend ko ne bom veliko, ker grem na pot in ne bi biloo glih v reu, da avtobus ustavlja vsakih 10 minut zaradi mene. user posted image  Kar bi se znalo narediti...

Danes si grem malo pogledat kaj bi lahko kupila za sabo, za petek, ko je spet Š dan, če majo kake riževe zadeve v DM, za soboto bom jedla pač kr polnozrnat kruh in zelenjavni namaz, v nedeljo pa v glavnem jabolka in suho sadje, ker ne vem kako bi mi zdržalo sveže sadje v nahrbtniku čez vikend. Pa nekaj oreščkov in arašidov si bom kupila, s tem se bom sicer malo pregrešila, vendar ne preveč. Sicer pa komaj čakam, da greva!!!! user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 7:38:04   
*pepelka*
Dnevi res kar hitro minevajouser posted image user posted image user posted image  Danes je že 14. in na mojo srečo tudi brez grehov v vseh teh dneh. Za zajtrk sem si pripravila 2 banani, za kosilo pa še ne vem točno kaj bi. Nekaj takega bo treba pripraviti, da bo lahko za vse in da se ne bodo ostali preveč pritoževali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 7:39:31   
al1*
Dobro jutro!

Tudi mi bomo spet jedli rižoto, zraven pa motovilec.

Za zajtrk bom tudi jaz pomaranče.

Jutri pa tehtanje. Od zdaj naprej bo šlo verjetno bolj počasi navzdol?


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 7:45:26   
muki1
Dobro jutro.
Jaz imam danes fižol in čičeriko.Neko čorbico kao pasulj, ali nekaj takega. Ja, kar grejo dnevi, res.....
Zdaj smo se že utrdile, tak da bojo po mojem do prvega vodnega dneva vse zdržale, potem pa sem v hudih dvomih zase, ker že pri sadnem crkujem.

Mi je pa spet pol kile več pokazala tehtnica, kot po sadnem, pa spet ne vem,če sem pol kile pojedla včeraj.... user posted image
Zgleda, da je res tak, kot je rekla Splišni ali kera, da po beljakovinskem vedno grejo kile gor,potem pa tri dni spet počasi dol, do tiste teže. Jaz se tehtam in tehtam in si ne morem pomagati. Edino če bi možeka prosla, naj mi tehtnico skrije. Ampak, vzela sem si hrano, vzela sem si sladkarije, vzela sem si sobotno pivo pred tv, čips, kokice, smoki,TEHTNICE PA NE DAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 11:46:39   
hanita
Meni pa zdaj kile kar grejo dol, danes tud, čeprav sem včeraj ogromno pojedla.

Danes pa bi jaz jedla joto, kaj se vam zdi. Po moje bi lahko, sej je notri krompir,fižol in zelje, nič drugega. Not se je kuhalo rebrce , a jaz ga ne bom jedla, seveda.

Danes pa še telovadba!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 11:49:50   
*barbapapa*
oj,...

jaz sem še tudi odločna,.... user posted image user posted image user posted image
čeprav.... z veliki grehi user posted image ..... (košček čokolade v soboto zvečer.....user posted image )

pa kaj.....?

jaz si prilagajm dieto,.... - svojim željam in potrebam

me je pa v soboto in nedeljo imela ful lakota.... (bi pojedla celega pujsa user posted image )........
ne vem zakaj....

upam, da me bo lakota minila........


na tehtnico si pa po vikendu in grehih ne upam stopit...... user posted image ....

od danes naprej bom pa vztrajala brez prekrškovuser posted image .....



punce,.... mejte se user posted image



_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 12:06:40   
Grascakinja
Živ punce. Uff. Včeraj me je napadla volčja lakota. Še pri sadnem dnevu me ni tako. Sem pojedla 2 koščka biskvita. Packa. Danes se je tudi poznalo na vagi točno to. Kap. Jutri zvečer nič sladice, ker sem jo že včeraj pojedla.
Je pa res hecno tole. Imela sem že 2 kg manj, zdaj pa spet 1. Niha gor pa dol. Pa se mi zdi kar OK vsak dan vagat, ker če ne, bi si mislila, da nisem nič zgubila sploh, tako pa vem in vem tudi, da sem dobila 1 kilo nazaj. He.

Danes pečen krompir in solata. Zajtrk pa 1 jabk.

(odgovor članu *barbapapa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 12:06:52   
Anonimen
jaz bom pa danes pomfri!!!!!!!!! se mi ga ful lušta.. sem razmišljala da bi ga spekla v olju, pa pol ful popivnala, sam to najbrž ne bi blo glih dobr, ne?? Sej če ne ga bom pa v pečici..

torej, kaj mislite, v olju, da ali ne?!?!

drugače pa jaz tud kr dost grešim.. sicer čist po malem, ne da bi pojedla npr. cel zavitek piškotov.. včeraj sem kakih 5 pojedla.. ampak se ne sekiram zaradi majhnih grehov. mogoče rezultat na koncu res ne bo tak kot si želim, ampak bo kakšna kilca manj, ampak čist se pa ne morem držat. Sem tak človek, da če bi se kakšni stvari čist odrekla bi slej ko prej ornk grešila. tko pa raj po malem..

(odgovor članu *barbapapa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 12:14:38   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: hanita



Danes pa bi jaz jedla joto, kaj se vam zdi. Po moje bi lahko, sej je notri krompir,fižol in zelje, nič drugega. Not se je kuhalo rebrce , a jaz ga ne bom jedla, seveda.





Ja, raje skuhaj posebej joto zase, ker četudi ne boš rebrc jedla so nekaj že med kuhanjem "spustile" v joto.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 12:18:24   
tejčica
Ravnokar sem zaključila s peko muffinov za mojega lubija, da je nesel v službo nekaj sladkega za RD. Sem naredila 24 čokoladnih in 12 borovničevih. Tako je dišalo, da sem slino komaj sproti požirala. Ampak mi je uspelo vse skupaj speljati brez prekrška. Ena  user posted image   zame ker sem bila pridna in malo za vzpodbudo, da me tiste kremšnite ki so v hladilniku ne premamijo.

No, pa še malo o dieti. Za zajtrk sem pojedla 4 mandarine, za kosilo pa bo riž in kakšna zelenjava zraven.

(odgovor članu *barbapapa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 12:37:58   
Anonimen
Tejčica, a teb je tašča dala 8 kremšnit? Matr ji user posted image , kaj? user posted image  Hecam se. Težko je zdržat ja, če kej dobrega pečeš, jaz sem v soboto, ko je bil sadni dan mojemu grela ričet za kosilo..... Najraje bi se jokala zraven! user posted image

Ampak sem ful ponosna nase, ko berem kok ene grešite... jaz nisem do zdej popolnoma NIČ grešila! user posted image

Aja Biba, pomfri v olju lih ne priporočam, raje v pečici, jaz ga bom tudi. Sem si premislila glede rižote.

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 12:45:58   
muki1
Tejčica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  evo ti, za vsak kremšnit ena zvezdica. Za muffine ti sploh ne bom limala, ker bi bilo itak vse zvezdasto. Naj bo za vsak muffin ena kila manj. O.K.?
Hothien, ti pa si tudi zaslužiš zvezdice.
Saj jaz se tudi nisem še kaj prida pregrešila, ena kocka čokolade ob napadu slabosti, to je vse. No, pa enkrat sem pomaranče in ohrovt naenkrat jedla user posted image .

< Sporočilo je popravil muki1 -- 16.1.2006 12:46:58 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 12:51:49   
Sofi
Res minevajo dnevi kot po tekočem traku - sreča za nasuser posted image .

Jaz bom danes zopet riž jedla (bo mi očke potegnilo bolj na kitajsko), zraven pa kitajsko zelje. Prej sem pa ananas, tak dober je bil extra sweet.

Meni se lušta kisla repa in fižol zraven, pa me zanima, če je to dovoljeno na škrobni dan, ker pol si bom v petek privoščila ravno to.

Ker se ne vagam vsak dan, me že prav firbec matra kaj bo jutri.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 12:52:40   
al1*
Jaz imam pa danes KRIZO! Ves dan doma na bolniški z bolnim otrokom, ki mu kuham same njemu najljubše zadeve. Vsake tolko si skuham kavo, da imam vsaj 10 minut občutek, da je želodček poln. Komaj čakam, da prideta domov še hči in mož, da pojemo kosilo.

_____________________________

lp


(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 12:58:57   
tejčica
Hvala za vse te zvezdice. Bi se pa kar strinjala, da za vsak mufin ena kila manj. Kje podpišem?user posted image  

Sigurno smo zaradi skupnega hujšanja bolj močne in kot že naše ime pove odločne. Jaz bi danes sigurno grešila, če ne bi potem imela slabe vesti pred vami to priznat. In tako pridno vztrajam naprej. Moj prekršek do sedaj pa je bil samo deci refoška prvi dan, ampak to sem že vnaprej vedela da ga bom spila.

user posted image user posted image user posted image  za vse nas!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 14:01:54   
lelaval
Jaz si tudi zaslužim zvezdico. In to veliko.Tudi včeraj nisem popolnoma nič grešila, pa še večerjala nisem. user posted image  (samo grižljajček, ampak res grižljajček mesa od hamburgera sem poskusila in velikodušno prepustila svoj hamburger otrokom in user posted image ).

Danes pa sem spoznala, da je tehtnica tudi moja prijateljica. user posted image user posted image  . !!!!!!!!!!  Mi je pokazala več v minus, kot pa sem mislila, da bo. user posted image   Končno tudi meni grejo kile dol. user posted image   Sicer sem po kosilu to dobila nazaj, a nič ne de, saj se držim diete. user posted image

Hothien, za joto ti je že cukrček svetovala, biba 12 - tebi tuti in še jaz ti svetujem - pomfri raje peči v pečici. Jaz sem ga tudi zadnjič in je bil ful dober. Moj user posted image  je kuhar, pa ni mogel verjet, kako super se lahko speče brez olja.

Barbapapa in pupa 25 - nehajta ga srat! Ni opravičila za vajine pregreške. user posted image



(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 14:06:11   
Anonimen
jaz ga že pečem v pečici, pravkar sem enega probala, da sem vidla kok je pečen in je res ful dobr.user posted image  user posted image  Sej drugače ko ga na olju pečem, pa pol odcedim in "popivnam" je tud skor isti k zdele.. tko da ni panike.. zraven pa veeeeeeeeelllllllliiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkooooooooo koruze in ajvarja... sej to se sme, ne??

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 14:08:39   
Grascakinja
Lelaval, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za mene!!!!!! Nič zvezdic za včeraj. Fuj in fej.

Za danes sem pa pridna ko user posted image  ker sem pojedla samo 1 jabk in pečen krompir in zelenjavo in solato!!!!!! Po možnosti zvečer ne bom nič, raje mal sadja ko spet krompir.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 14:10:52   
Anonimen
A veste kaj sem jaz naredila, če me je kdaj kaj premamilo in se zagrizla v kakšen stasten prepovedan grižljaj?
Ko sem potem tisto žrečila v ustih, me je kar nenkrat obšča tako slaba vest in sem si mislila, mater, sem brezvezna, a mi je treba tega. Pa sem šla do WC-ja in vse skupaj izpljunila. In potem sem bila lepo ponosna nase, pa še zdelo se mi je, kot bi tisto dobro stvar pa vseeno pojedla. Neko zadoščenje je kljub vsemu bilo, tudi v okusu po tistem, ne samo v zmagi.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 14:16:18   
Pi-kica 1
Toliko, da veste, tudi jaz sem z vami! Sicer malo zadaj, zame je komaj 11 dan, zato nisem usklajena z vami in imam danes OH dan. Mogoče vas bom jutri počakala in imela dva sadno zelenjavna dneva.

LP

Pi-kica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 14:17:10   
bobek05
lelaval, kaj pa za moje prekrške user posted image par dni nazaj me je čisto vsak večer kar zvijalo v želodcu da stat nisem mogla (no, želodec me zaj user posted image že celo življenje), potem pa sem ene 3 dni zvečer čisto malo grešila user posted image pa me želodec zvečer ne boli več user posted image ampak tako ne morem delat, ker potem ne bom nikamor prišla s KG (mi zdaj stojijo)... user posted image Ima katera kak nasvet??? user posted image

Danes: Z jabolko, K riž z zelenjavo, V isto samo pol manj.... Zdaj se grem pa z vodo zalivat user posted image

Čestitke vsem, ki ste tako pridne!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 14:19:47   
lelaval
Pupa 25 - ne greši več, pa bo vse vredu. user posted image  Boš sama potem zadovoljna. user posted image

Splišni - tudi jaz sem tako naredila, ko se nisem mogla upret.  user posted image  (občudujem tiste, ki lahko na silo bruhajo. Jaz ne bi mogla. Še dobro, da sem se toliko kontrolirala in nisem pogoltnila). user posted image   Zdaj pa itak ni več problema. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 14:24:34   
lelaval
Bobek 05 meni so komaj zdaj začele kile it dol.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 14:29:29   
paris
Hojla Odločne punce!
Danes za zajtrk banana, malica- nič, kosilo prebranec- njami, večerja- pol prebranca!
Berem tkole o grehih in tako, ma po moje je tko, da če bi samo en grižljajček grešila ne bi blo sile, samo kaj ko jest pol ne bi mogla nehat grešit in bi vse požrla! Zato se rajš premagam, se predobro poznam, pri meni ni polovičarstva- vse ali nič!user posted image Itak pa mene sladkarije nesejo!

Aja, danes sem se spet vagala ( kokr, da se kakšen dan ne!user posted image ) in sem zadovoljna. Pa ene normalne žametke sem že lahko spet oblekla, ne sam unih največjih raztegljivih!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE, 14. dan
16.1.2006 14:47:25   
ronja5
Ojla!
Tud jaz še vztrajam. Sicer sem danes pojedla juho v kateri so bili neki sojini kaj jaz vem kaj, tak da sem malo grešila, ampak se ne sekiam, kr sem sicer pridna!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za nas!

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Kdaj ste rodile?


Kdaj ste rodile prvega in drugega otroka?

Oba na rok. (14%)

Oba čez rok. (24%)

Oba pred rokom. (28%)

Prvega pred, drugega po roku. (7%)

Prvega po, drugega pred rokom. (12%)

Enega na rok, drugega pred/po roku. (15%)


Število vseh glasov: 139

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!