|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MENSTRUACIJA
28.1.2006 19:28:14   
inja2
Ojla punce

Jaz imam pa eno vprašanje, upam, da mi bo katera znala kaj svetovati okoli tega.
In sicer sem pred približno pred pol leta nehala jemati KT, prvi dve user posted image , po tem sta bili še kar normalni, zdaj pa imam že dva meseca full čudno menstruacijo.
količina krvi je minimalna in sicer se pojavi samo prvi dan user posted image , potem pa imam temno rjav izcedek, ki ni podoben krvi. Vse to traja dva dni in potem je konec.

Ali je imela še katera podobne težave po prenehanju jemanja KT?
Ko sem ginekologinjo vprašala glede tega, se sploh ni kaj dosti zmenila za moje vprašanje.
A se kateri sanja kaj bi to lahko bilo?

lep večer še naprej
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MENSTRUACIJA
28.1.2006 20:04:15   
Naja30
Jaz ti lahko povem samo to, da se mi je po prenehanju jemanja KT (pred parimi leti) M zelo uravnala in skrajšala. Imam jo na 25 dni in nikoli ne traja več kot 4 dni, s tem da je zadnji dan že kar nekaj, ravno toliko da mam dnevni vložek.

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MENSTRUACIJA
28.1.2006 21:48:20   
Monika79
Inja, jaz ti svetujem, da vseeno malo pritegneš G pozornost in naj te vseeno malo "bolj" pogleda in kak Uz naredi, kaj pa če se pikica skriva, saj nikoli ne veš a ne?
Saj to po mojem ni nič narobe, ker se še telo privaja, da te pomirim moja user posted image  traja 7 dni min. tako, da komaj čakam, da se pobere user posted image user posted image user posted image , da potem greva z user posted image  v novi bojuser posted image user posted image user posted image

želim ti, da čimprej zagledaš user posted image

lp Moni user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?