|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še ena k se je odločila hujšat -help
28.1.2006 22:38:01   
ANJA5
Cao,

Evo tudi jaz se že psihično pripravljam na hujšanje, ki bi ga rada izvedla z začetkom Februarja. Rada bi shujšala ene 5-7 kg - ostanek od poroda, ki nikakor noče dol. user posted image
Sem pa tudi sama kriva, ker sem nora na sladkarije in jih lahko pojem na tone.user posted image .
Rada bi imela dieto,ki ni preveč komplicirana in pa predvsem da je učinkovita. Stradala pa tud nebi rada...
+ točka pri meni je ta, da imam zelo rada sadje in zelenjavo - čisto vse!!
Dejte mi prosim svetovat.... A lahko en dan sadje, drugi zelenjavo, tretji ?, čerti ???

P.s Od kdaj do kdaj je Luna - a kera ve?

No hvala za kakršen koli nasvet
Lep pozdravček
Anja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
28.1.2006 22:45:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ANJA5)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še ena k se je odločila hujšat -help
28.1.2006 22:50:14   
ANJA5
Se strinjam Cela ali nič !!!
Dobr si povedala !!

Hvala za podatek o Luni, se pravi kadar je luna se celi dan nič ne je, ampak samo pije, a imam prav?
Anja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
28.1.2006 22:56:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ANJA5)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še ena k se je odločila hujšat -help
28.1.2006 23:04:34   
Naja30
Luna se začne jutri, 29.1. ob 15.15. Ampak to ni polna luna, to je prazna luna. Za prazno luno pravijo, da se lahko več je in se ne pozna. Bolj kritična je polna luna, ker se tekočina nabira v telesu, zato se bolj primejo kilogramčki. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še ena k se je odločila hujšat -help
28.1.2006 23:05:21   
ANJA5
Ok, upam da bo šlo, sicer pa še čakam, če mi bo katera svetovala glede kakšne diete...če ne bom nič pametnega najdla bom pa cel mesec na sadju in zelenjavi....+ na sobnem kolesu povita s folijo...user posted image

Lp, Anja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še ena k se je odločila hujšat -help
28.1.2006 23:05:42   
taška30
Anja, kakor si opisala svoje navade, si zelo podobna meni. Obožujem sadje in zelenjavo, še bolj pa sladkarije. Pravzaprav čokolado. Tudi jaz na žalost pri čokoladi delam na sistemu: vse ali nič. Nikoli nisem imela kakih zelo hudih problemov s težo, ampak po porodu sem se pa kar ujela v en začarani krog, ko nisem pa nisem mogla zbrat volje za spravit dol tistih 8 kil.

Zame je bila rešitev 90-dnevna dieta (malo poglej po tem forumu, itak se večino o tem piše). Sem v skupini Odločnih že od 3.januarja in sem dala dol že 6 kilc. Imam namen še 4kg, da bom res na idealni teži.

Na kratko:
- beljakovinski dan: sama izbereš meso ali ribo, sir, jogurt, skuto, jajca...zraven pa kolikor hočeš zalenjave in solate
- škrobni dan: krompir, riž, fižol...zraven pa kolikor hočeš zalenjave in solate
- Ogljikohidratni dan: testenine, pizza za kosilo, za večerjo SLADKARIJE in rebrca ČOKOLADE
- sadni dan
Zajtrk je vedno samo sadje, vsak 29.dan je vodni.

Dieta res ni komplicirana, meni je najbolj všeč da si sama izbiram hrano, ne da je vse vnaprej določeno, čokolada je všteta, deluje.
Najbolj pomaga pa to, da se vsak dan spodbujamo tule punce med sabo.

Lahko bi se nam pridružila v sredo 1.2.2006, ko je beljakovinski dan, če se ne motim bo pa takrat tud štartala ena nova skupina. Pobrskaj malo.

Veliko uspehov, Taška

< Sporočilo je popravil taška30 -- 28.1.2006 23:07:40 >

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še ena k se je odločila hujšat -help
28.1.2006 23:06:58   
ANJA5
Kdaj zdej? Ob dveh zjutri ali ob treh pop. ?

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Še ena k se je odločila hujšat -help
28.1.2006 23:09:25   
ANJA5
Taška - kaj pa količinsko a je to kej omejeno, npr. kok ribe, kok jajc...
Drugač se pa kr dobr sliši ja...

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Še ena k se je odločila hujšat -help
28.1.2006 23:13:41   
taška30
Kosilo poln globok krožnik, večerja pol manj pri B in Š dnevu. Pri oH je itak SLADKO za večerjo!
Vendar smo me že ugotovile, da količina ni takoo pomembna, bolj je važno, da se striktno držiš in ločuješ hrano po dnevih. Pač poješ toliko, da si sita. saj se ti kar hitro želodec skrči.

Mah, saj so linki na to dieto, tam je čisto vse razloženo, pa jih ne najdem.user posted image

Mogoče ima katera druga?

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Še ena k se je odločila hujšat -help
28.1.2006 23:15:36   
taška30
http://www.mojplanet.si/index.php?page=Predstavitev_diete

upam, da dela.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Še ena k se je odločila hujšat -help
28.1.2006 23:26:02   
lelaval
Anja 5, če imaš rada zelenjavo in sadje, ter si mahnjena na sladko (žal tudi meni prevečkrat *cuker pade* user posted image ), se le pridruži nam odločnim pri ločevalni dieti. Taška te je že z vsem seznanila, kar pa se tiče količine - tiste, ki so pred nami hujšale, pravijo, da so se vedno ful najedle.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Še ena k se je odločila hujšat -help
28.1.2006 23:41:01   
ANJA5
Hvala za link - vse sem prebrala in se odločila za to dieto.
Na spletni strani Prosport.net so ful dobre tabele za Beljakovine in OH tko da bom mal kombinirala...
Naredila si bom urnik, za vsak dan posebi in točno to bom jedla - pa še v trgovini bom (vsaj enkrat) točno vedla kaj zase kupit user posted image !
Mogoče bom edino pogrešala morsko hrano,ki jo tud obožujem...

začnem 29. 1 z veeeliko vode potem pa takoj na 1. Belj. dan.
Se slišmo
Še enkrat hvala
Anja

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
29.1.2006 11:12:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Še ena k se je odločila hujšat -help
29.1.2006 11:15:40   
tejčica
Tu najdeš podatke za vse lune.

http://www.lunin.net/koledar/slo/


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
29.1.2006 11:24:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Še ena k se je odločila hujšat -help
29.1.2006 13:52:42   
Naja30
Jaz imam tud enga setvenega in je zanič! user posted image

Še nekaj sem hotela dodat Taški - količina res ni toliko pomembna kot to, da se držimo presledkov med hrano. Se pravi, pri B dnevu mora preteči najmanj 4 ure do naslednjega obroka, pri Š in OH dnevu 3 ure, pri sadju pa naj bi se jedlo na enkrat samo eno vrsto sadja, vmes pa 20 - 45 minut presledka do naslednje vrste. Malo sem zakomplicirano user posted image  napisala, pa saj veste kaj hočem povedat-

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




baby
cupacups

kateri izdelki so vam najboljsi za otroka

hipp (26%)

mustela (18%)

jonsons (11%)

nivea (35%)

d&m (11%)


Število vseh glasov: 411

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!