|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 0:38:51   
t_t_y
Pozdravljene ODLOČNE, kaj bi vam danes mogoče pasalo pojest več vrst in večje količine sadja? NE? E, pa nimate druge izbire...bo kar sadje danes na jedilniku.user posted image user posted image user posted image

No jaz današnje sadje komaj čakam po včerajšnji večerji.

pozdravček in držite se
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 8:14:55   
Moyca_
user posted image user posted image user posted image mnjamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 8:20:19   
bianka
ja se strinjam s tabo t_t_y,po včerajšnji večerji bo res pasalo sadje.Danes bom polnjena jabolka z orehi,banano in rozinami,2 za kosilo za večerjo pa verjetno samo pomarančo.

Drugače se pa sploh ne upam stopit na vago po vodnem dnevu,pa še Muser posted image  se bliža,se počutim napihnjeno kot balon.
No bomo videli kaj bo v torek.

Lep dan

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 8:48:09   
lelaval
Bianka, jaz se po novem vagam le 1x na teden (prej sem se parkrat na dan - preveč se nerviraš).
Saj, jaz danes tudi ne bi upala stopit na vago, saj sem včeraj zvečer pojedla 4 toaste z maslom in biftekom, spila 2 dcl merlota in pojedla 1 kos torte (po pravilih naj bi bilo za V samo zadnje, a sem vse pospravila. user posted image  Sem se že včeraj zvečer spovedala.user posted image

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 8:57:35   
paris
Dobro jutro Odločne!
Jest pa po pravici povem, da sem se že kar malo naveličala sadja- pa ga imam drugače čisto rada. Šla si bom kupit kaj eksotičnega- za spremembo. Kakšen liči, ananas, saj še sama ne vem!user posted image Za kosilo bom pa ziher zelenjavo- mi paše toplo, pa ravno tako hujšam, kot tiste, ki ste samo na sadju. Aja, pa še Pms me daje- šit no!

Lelaval, vse najboljše za RD!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 9:18:33   
al1*
Dobro jutro!

Jaz pa sem ugotovila, da nimam več nič za oblečt. Samo kavbojke še nekako grejo, v ostalih hlačah pa izgledam kot sirotica. Zdaj pa dilema: rada bi shujšala še 4 kg, kar pomeni, da se mi sedaj ne splača kupit novih hlač. Ampak trenutno nimam za v službo res nič pametnega za oblečt. Verjetno bo vseeno treba kupit kakšne hlače.


_____________________________

lp


(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 9:46:12   
paris
al1, pa kiklo obleč!user posted image Ne res, po moje se ti ne splača zdele novih hlač kupovat. Kaj pa če daš kakšne hlače šivilji popravit za ta čas, da ne boš kot sirota Jerica?user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 11:50:29   
taška30
Sem vesela, da je danes sadje, ker sem včeraj za večerjo pojedla preveeeeeč! Pa mi ni nič žal!user posted image

Pozdravček vsem, Taška


al1*, meni pa ravno obratno, šele zdaj lahko spet kaj oblečem (svojo 'staro' garderobo), prej sem namreč celo zimo žulila ene velike črne žametne hlače. Zdaj pa spet kavbojke, ju-hu!user posted image

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 12:07:52   
Sofi
Sadje, sadje, pa še sadje - to je moj jedilnik danes. Se bojim, da se še kje ne zredimuser posted image . O.k., saj bo šlo.

Nove hlače kupovat je nesmiselno, če še misliš 4 kile dol dat, al1*. Potem čez mesec dni pa le v šoping, pa še več si privošči kot bi si sicer.

Meni so tudi vse hlače na veliko in še predolge, ker mi do pol riti dol zlezejo user posted image . Ampak jaz sem doma in ni problema s trenerkami, ko pa kam grem pa krilo gor. In čez dva tedna začnem nositi stare hlače user posted image , pa nove bo tudi treba nabavit (to mi je všeč). Se že veselim, da bom lahko zopet zavila v konfekcijsko številko 36 (mogoče 34) in ne bom rabla pomerjati "rjuh. S temi odvečnimi kg sploh nisem imela nič dobrega od šopinga, pravzaprav sam stres - sicer sem pa bolj malo kupovala.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 13:07:30   
lelaval
Alt, raje še počakaj, pa potem kupi nove hlače.
Taška, midve sva bile pa do sedaj isti revici - v enih hlačah. Jaz sem imela od nosečnosti ene kavbojke in ene črne hlače, pa sem že sirota Jerica v njih. Morem staro garderobo poskusit.

Sicer pa - za zajtrk sem bila pridna in pojedla 1/2 jabolke, potem pa sta otroka jedla torto in se ji nisem mogla upret user posted image user posted image user posted image  - če pa mi je tako dobra ratala. Konec koncev imam danes praznikuser posted image . Popoldne gremo še na en RD, pa še jutri, a za tuje praznike ne mislim grešit.user posted image

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 14:00:33   
Anonimen
Al1, jaz bi na tvojem mestu kupila hlače in jih tudi sem. Itak jih boš morala, zato je vseeno, če jih kupiš sedaj, le ga glej, da bodo malo bolj našponane (al bina pravi, take, za statuser posted image ), pa je. 4 kile se pa tudi ne pozna toliko, da jih ne bi mogla več nosit. Jaz sem kupila trojne, pa sem po tem shujšala gotovo vsaj še 5 kil, pa je O.K.
Drugače sem jaz danes dopoldne eno jabolko, ravnokar pa sem pojedla špinačno juho (zmrznjena naselkjana špinača, ena zelenjavna kocka, česen, sol, poper, lovor, majaron). Bi mi pasale kakšne suhe slive za popoldne, ampak jih moram prej še kupiti.
Je bil pa danes zjutraj rekord na vagi, 69,8 - prvič v zadnjih petih letih pod 70. Napredeeeek! Juhej!

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 14:53:53   
al1*
Niti kikle nimam nobene spodobne. Mogoče bom res kakšne hlače nesla popravit šivilji, pa kakšne si bom kupila po Splišnjinem receptu - take z stat.


Sicer pa sem se danes celo malo rekreirala. Na Pohorju sem mulca vlekla po progi navzgor in letala za njim navzdol.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 15:55:36   
Sofi
Meni je pa danes težkooooo. Z malim sva sama doma, pa še mali spi, jaz pa lačna... Ne vem zakaj sem tako prekluser posted image  lačnauser posted image .Bi vse pojedla, še tisto kar se mi gravža. Joj mene, če mi danes rata to zdržat, sem pa trdna kot kamen.

Bom še malo trpela, če ne bo za zdržat si bom pa pošteno privoščila, da se mi bo vsaj splačalouser posted image .

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 16:31:17   
paris
Sofi, ne srački ga!Jutri ti bo pa žal! En sadni čaj brez sladkorja si skuhaj, ali pa malo suhega sadja pojej. Pa kej se zamoti, da ne boš samo na hrano mislila. Bejž peglat!!

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 17:33:41   
mala maja
jaz pa zaenkrat za čuda nisem nič lačnauser posted image -trkam zraven da me kakšna čudna stvar ne popade.

SOFI ti pa sed pred RR da te kaj ne prime. ČE boš tukej ne boš lačna.
BIANKA moja M se maje že 15 dni.user posted image  ji bom že pokazala. Zdej je že zlo bliz me kar skoz nekej zvija. Sem pa tud jaz na ta račun kot balonček.
Sem pa se danes za hec vagala in pokazala je +1kg od torkauser posted image . Ma spet grejo gor. Sem pa se nasmejala k je mali za 2m premaknil vago in ta začne kazati celih 5 kg manj. Sploh več ne vem kolk mam kiluser posted image user posted image  se bom šla v ponedeljek v ZD zvagat.user posted image user posted image  pa da vidim točno kaj je na stvari.

SPLIŠNI pa ne reč da si začela spet hujšat???A ni mal prekmalu?


(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 17:39:45   
Suzi*
Ojla! Sej, da bi razlagala, kaj jem, nima smisla. user posted image  Zdajle si kuham jabolčni kompot, pa bom čežano nardila. Sem pa nekam bolana, grlo me boli, iz nosa curlja, za nobeno rabo nisem. user posted image  Tako da danes ne morem vode pit. Sem na vročih čajčkih.

Sofi, lahko tudi k meni prideš likat, če ti bo kaj pomagalo, da ne boš grešila. user posted image user posted image  

Si pa tudi jaz ne upam vagat, ker mi kile stojijo in me sploh ni več volja hujšat. user posted image  Pa kljub temu še kar vztrajam.... Še en teden, potem bom pa par dni grešila, ker gremo v Olimje. Po dopustu se vam bom pa spet pridružila.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 18:45:49   
Sofi
Zaenkrat se še držim na sadju, pa peglala sem tudi že, je pa še nekaj ostalo, ker mi tamali več ni dovolil. Bova zdaj zopet poskusila. Jutri pa kosilo pri moji mami, le kaj bo?

Hvala za vzpodbudo.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 19:09:40   
t_t_y
No, moje drage ODLOČNE, danes se je pa eni sadni dan spremenil v več ali manj vodnega - dozdaj sem pojedla 5 ugrizov melone, ker več ni blo časa.

pozdravček

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 19:17:42   
drus013
t_t_y pol si se pa ti meni pridružla ali kaj, tut jaz imam danes vodni dan. Saj je že skoraj pri kraju, no sebe tolažim, kr ti še hitro lahko kako sadje poješ. Upam, da bom še zdržala teh par uric. Jutri pa mesek.

Komaj čakam.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 20:06:47   
Mel_A
Samo na hitro... danes nič posebnega, sadje pa vroča zelenjavna juhica, zdaj pa spat. Jutri pa siiiiiiiiiiiiiir, komaj čakam.

Lelaval: vse najboljše! user posted image user posted image user posted image in še tortica: user posted image (punce, ne cedit sline, ona ima danes rojstni dan in je upravičena pojest tortico, me pa lahko jemo samo sadje. Ja in zelenjavo user posted image )

Grem, sem čist hin danes... Lahko noč.


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 20:16:15   
cmokec
Lelaval, tudi iz moje strani vse najboljše.

Splišni, tebi želim uspešno hujšanje.

Meni se je pa dieta postopno spremenila skoraj v nedieto in sem posledično dobila +0.7 kg. Na B dan se bom malo vzela k sebi in nadaljevala bolj pridno.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 20:20:17   
cmokec
Lelaval, vse najboljše user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

Splišni, uspešno hujšanje. user posted image

Meni se je moja dietan postopno spremenila skoraj v nedieto in sem pridobila +0,7 kg. Na B dan se bom malo zresnila in nadaljevala bolj strogo.

Drugače pa drugi okoli mene kar lepo hujšajo in se jim začenja poznati. A še pri kateri hujša partner ali kateri drugi član in kako jim gre?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 21:34:56   
Pia67
Sadje. Popapala sem kilogram jabolk v najbolj bizarnih oblikah. Ko je moj mladiček papal kašico, sem razmišljala, če mu bo kaj ostalo user posted image , pa je vrli otrok vse zmazal in rešil mati pred pogubo.
Toliko o današnjem dnevu. Hvala bogu za jutrišnja puranja nabodala, pečeno papriko in jajčevce.

Lep preostanek vikenda.

Damjana

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE_33.dan(sadje)
4.2.2006 22:59:41   
Pi-kica 1
Pozdravljene!

Sadni dan je pri koncu. Pojedla sem dve jabolki, pomarančo, banano in dve pesti študentske hrane. Ja, saj vem, malo preveč, pa sem cel dan čistla bajto in sem bila lačna, kaj morem. Jutri pa je mesek na sporedu! Juhu!

LP

Pi-kica

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?