|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vožnja v avtu in jok
11.4.2006 15:39:38   
tina104
Naš se zadnje čase v avtu nonstop joče. Ko je še bil v lupinici, je pogosto spal, tudi na začetku, ko smo ga prestavili v avtosedež je bil navdušen in je ful ven gledal in vriskal, včasih je tudi zaspal. Zadnje čase pa ni šans, da bi zaspal. Smo bili pred časom na prib. tri urni vožnji in ni zadremal niti za minuto. Ko se peljemo, ga nonstop animiram. Če vozi dragi, sem jaz zraven njega, to še nekako gre, čeprav tudi joče in moramo večkrat vmes stat. Če pa se sama kam peljeva, pa je groza. Jok, kričanje. Zadnjič sva obtičala v koloni, tako je jokal, da je že težko dihal. Saj se redko zgodi, da greva sama kam, ampak vseeno. Kaj narediti, da bo vožnja prijetna in brez joka? Saj si več nikamor ne upamo. Sploh ne bomo mogli it na morje, če se bo to nadaljevalouser posted image

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vožnja v avtu in jok
11.4.2006 16:49:05   
soncicaT
Si prepričana, da sedi udobno? Probaj če nima kaj lufta pod hrbtom..

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vožnja v avtu in jok
11.4.2006 17:25:01   
Anonimen
Moj je bil približno isti. Za dvakrat se spomnim, da sem morala ustaviti, ker bi se drugače zadušil.
Hvala bogu, mine. Medtem pa je pri nas še najbolj pomagalo petje.

(odgovor članu soncicaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vožnja v avtu in jok
11.4.2006 17:44:14   
makica
Kadar naša user posted image postane malo jokava v avtu ji samo vžgem CD Klovnesa Mika Maka. Takoj je tiho in se smeji. Mogoče ga tudi ti probaj zamotit s kakšno glasbo. Ta CD ne pali samo pri nas ampak tudi pri kolegici. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vožnja v avtu in jok
11.4.2006 18:13:58   
piščanc
naš je tudi tak. pomagalo je, da je dobil drug avtosedež - tako da pokončno sedi. še vedno ne mara spati med vožnjo, kar otežuje stvar, če je zaspan ali če je vožnja dolga, ampak se stanje izboljšuje

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vožnja v avtu in jok
11.4.2006 19:01:57   
ona
Moja kolegica je vozila s prižgano notranjo lučko zgoraj na stropu in se mali ni več jokal!saj čez dan že gre,ponoči vozit s to lučko pa ni glih fajnuser posted image user posted image

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vožnja v avtu in jok
11.4.2006 20:48:40   
Alina_alin
Pri nas je sedaj pri 10tih mesecih malo boljše. Pa še vedno raje planiram vožnjo, ko ima čas za spanje, da zaspi. Sicer pa jo animiram z igračami, CD-ji, mojim petjem, vse kar mi pride na pamet.
Ti nisem kaj preveč pomagala, kaj? Mogoče te je pa potolažilo, da nas je več takih.user posted image  

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vožnja v avtu in jok
11.4.2006 21:50:07   
Kety
Tina, pri nas je jok v avtu, ko je žejen (zato imam vedno flaško čaja pri roki in je potem takoj mir, ker se potolaži s cuzanjem)) ali lačen ali pa preveč utrujen, da bi zaspal...takrat pomaga, da mu pojem in ga zraven z rokami animiram. Potem kar pozabi, zakaj je bil tečen in ko mu neham pet počasi zaspi. Ampak to se je do sedaj zgodilo 2x. Mogoče mu pa res kaj fali v sedežu,...je zrastel in mu kaj ne paše ali pa ga kaj žuli user posted image  Poskusi zamenjat sedež na drugo stran avta, mogoče bo pa kaj bolje?! Ne vem, samo razmišljam,...

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?