|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odrgnine
16.5.2006 11:10:41   
metaa
A mi lahko prosim svetujete, kaj naj kupim za eno mažo oz. sprej za razkužiti odrgnine? Kmalu bo sezona kratkih hlač, padci pa so pri nas še precej pogosti, saj je šele dobro shodila. Če bo npr. padla in si odrgnila koleno, s čim naj jo namažem. OK. najprej ji rano umijem z vodo, kaj pa potem? A obstaja kak sprej, ki razkuži in pol naredi nekakšen "film", da zaščiti rano in da seveda ne peče?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odrgnine
16.5.2006 11:52:22   
smrček
Hansaplast ima takšen sprej, ki naredi film. Daje pa zelo hladen občutek na koži, podobno kot bivacin.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odrgnine
16.5.2006 12:18:37   
Jana4
Ja, samo hansaplast peče, če je rana  do krvi in malčki bi verjetno protestiral. Jaz raje uporabljam kremo Bepanten  plus ki dezinficira in celi.

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odrgnine
16.5.2006 12:46:03   
Anonimen
jaz sem v lekarni kupila en sprej prav za take otroške zadeve. je brez vonja in okusauser posted image , ne vem, če ni bolj ena navadna voda.user posted image  ampak kao razkuži in to je čez glavo dovolj.

(odgovor članu Jana4)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odrgnine
16.5.2006 21:47:02   
PIAF
Jaz uporabljam tudi Bepanthen ali kar Lampretovo mazilo za ritko od Bebivala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odrgnine
17.5.2006 7:08:44   
dory
Jst namazem kar s penatenovo za ritko...

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?