|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gobova juha
31.5.2006 13:25:25   
anabanana
Včeraj sem dobila vrečko posušenih jurčkov...ful lepo dišijo, jaz pa ne vem prav dobro, kaj bi z njimi.

Mi daste kakšen dober recept za gobovo juhico ali kaj drugega?

Hvala za idejeuser posted image


_____________________________

krepat ma ne molat
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gobova juha
31.5.2006 13:37:07   
mynyka
napravi omako...jaz jo takole delam..::1 čebula-pražiti,malo majarona,sol,vegeta ali kocka,malo curry praha,rdeče paprike,meso(piščančje ali kakšno koli,poper ,gobe in to naj se potem pomali kuha(na koncu dodaš melo in kislo smetano.)-----pa riža fajn gre k tej omakiuser posted image

< Sporočilo je popravil mynyka -- 31.5.2006 13:38:09 >


_____________________________

***moj mali leo in njegov ati sta smisel mojega življenja***

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gobova juha
31.5.2006 13:39:26   
anabanana
Mmmm...zveni ful slastno. Mislite, da moram posušene jurčke namakati pred kuhanjem?

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu mynyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gobova juha
31.5.2006 13:43:36   
Bubamaraa
Jaz bi pa tole natedila;

prepraži seseklano čebulo in česen, dodaj gobice in pusti vse skupaj da se praži...potem dodaj žlico zenfa, malo vegete, soli in naredi takšno omako...  zraven pa jaz skuham torteline in to polijem čez... po vrhu potrosim sesekljan peteršilj in nariban sir.....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gobova juha
31.5.2006 13:45:05   
mynyka
jaz jih ne namakam...malo samo da se s čebulo prepražijo potem pa se itak skuhajouser posted image

_____________________________

***moj mali leo in njegov ati sta smisel mojega življenja***

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gobova juha
31.5.2006 22:44:11   
poliloni
Jaz sicer prisegam na sveže ali zamrznjene, a tudi posušeni znajo biti mnjamiuser posted image
se mi zdi pa še najbolje, da jih res uporabiš za kakšno omako, saj so za juho bolj primerni sveži!
Recepti opisani zgoraj so pa zanimivi - se mi že sline cedijo....
Kar veselo na kuho...no, sedaj je malo pozno....user posted image jutri!!!!!

(odgovor članu mynyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?