|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroci, ki ne marajo mleka - MAMICE POMOČ
2.6.2006 10:13:29   
Anonimen
Živjo!

Ker naša verjetno ne mara nobenega mleka več. Stara je 5 mescev in do sedaj je lepo pila mlekec. Res je tudi, da je zadnja 2 tedna začela full polivat in smo ji kupili mleko proti polivanju (Aptamil AR), pa ga ni hotela piti. Pa sem probala še z Novalacom AR2 (od 5 mesca naprej), pa ga tudi več ne mara.
Niti nobene mlečne kašice noče jesti, k včasih je pojedla z mlekom ali pa z vodo narejeni. Zdaj pa sploh nič noče.

Ble sve tudi pri pregledu, pa je imela 600g več kot pa prejšnji mesec. Samo takrat je še lepo pila mlekc. Zdaj pa ne več.

Smo pa ji začeli tudi dodajati, kot nprimer korenček, banane, jabolko, včasih je malo probala tudi makarončke (ne velik, samo tako za okus, da dobi malo).

Sploh ne vem več kaj naj še naredim, da bi jedla kaj mlečnega.

Lepo prosim za vaš nasvet, kaj ve dajete svojim otrokom, ki ne marajo mleka.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroci, ki ne marajo mleka - MAMICE POMOČ
2.6.2006 10:15:19   
Anonimen
Kaj pa sojino mleko? Mogoče bi bilo za poskusiti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroci, ki ne marajo mleka - MAMICE POMOČ
2.6.2006 10:19:56   
Seven*
Jaz bi jo peljala k pediatru. Da bi pri petih mesecih sama od sebe zacela polivati in potem se odklanjati mleko.. Hmm.. Da ni alergicna slucajno. Pelji jo na pregled, pri taksni starosti se vedno rabi dnevno kar nekaj mleka.. Je pa lahko samo kaksna muha..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroci, ki ne marajo mleka - MAMICE POMOČ
2.6.2006 10:24:21   
Anonimen
Verjetno ti ne mara mleka, jaz sem bila stara 7 mesecev in od takrat nisem popila ali pojedla nobenega mlečnega izdelka, moj brat pa mislim da je nehal mleko pit pri 8 al 9 mesecih, tko da pomoje se ne rabiš sekirat

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroci, ki ne marajo mleka - MAMICE POMOČ
2.6.2006 11:22:38   
BLAŽIKA
Probaj z sojinim ali pa kar z navadnim mlekom.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroci, ki ne marajo mleka - MAMICE POMOČ
2.6.2006 11:25:48   
Anonimen
Se podpišem pod Seven; jaz bi jo tudi peljala k pediatru.

Poznam dva primera, ko so dojenčki nekaj mesecev lepo pili mleko, nato pa so začeli ali bljuvat v loku ali ga zavračat. V obeh primerih je bila odkrita alergija. Eden je bil star tudi okrog 5 m, drugi pa 3.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroci, ki ne marajo mleka - MAMICE POMOČ
2.6.2006 11:39:05   
Anonimen
Hvala vam za odgovore.

Kako pa naredijo test, če je alergična na mleko.

Res hvala vam za odgovore. Sem že čist obupana, ker karkoli ji ponudim, zavrača.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroci, ki ne marajo mleka - MAMICE POMOČ
2.6.2006 23:40:33   
Seven*
Javi nam prosim kako si uredila! Vso sreco!

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




ime otroka
danuska

katero ime vam je najbolj všeč?

zala (43%)

zara (11%)

zarja (10%)

zora (2%)

zoja (34%)


Število vseh glasov: 802

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!