|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aqualuna - nujno
6.7.2006 21:40:46   
Anonimen
Nekaj me zanima gremo v Podčetrtek v apart hotel pa me zanima če se bomo do Aqualune(poletna reviera) res morali voziti z avtom..koliko km ...a so pri tem hotelu res sam bazeni brez toboganov

< Sporočilo je popravil primoza -- 7.7.2006 6:02:19 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Re: Aqualuna - nujno
6.7.2006 21:41:21   
Anonimen
Ma res ne vem, no. Prisežem.

< Sporočilo je popravil primoza -- 7.7.2006 6:03:12 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Re: Aqualuna - nujno
6.7.2006 21:48:56   
Anonimen
Kolikor je meni znano je res tako. Mi smo bili v apart hotelu pozimi, pa smo se kopali v notranjem bazenu, ki je s hotelom povezan s hodnikom pod zemljo, ki ima tudi veliko stopnic. (za voziček zelo nepraktično)
Poletna reviera pa je od hotela oddaljena, tako, da je za peš kar velik zalogaj!

< Sporočilo je popravil primoza -- 7.7.2006 6:03:30 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Re: Aqualuna - nujno
6.7.2006 21:52:41   
*maja
Mi smo bili v Olimjah  en teden nazaj in smo se imeli super, je pa res ja da se boste morali do Aqualune voziti z avtom (cca. 3km) pri hotelih so samo bazeni brez toboganov, ampak meni osebno je tam veliko boljše kot v Aqualuni.

< Sporočilo je popravil primoza -- 7.7.2006 6:03:53 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Re: Aqualuna - nujno
6.7.2006 21:54:05   
Anonimen
Zdaj sem prebrskala internet o Termah Olimija, pa sem prišla do zaključka, kot sta ga opisali predhodnici.

< Sporočilo je popravil primoza -- 7.7.2006 6:04:09 >

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Re: Aqualuna - nujno
7.7.2006 0:05:12   
Anonimen
A se res ne da tega v eni temi na ene forumu vprašat? Saj je že una tema o apartmajih odprta.

In velike črke pomenijo KRIČANJE. Pa zelo moteče jih je brat.

LP

< Sporočilo je popravil primoza -- 7.7.2006 6:04:35 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Re: Aqualuna - nujno
7.7.2006 8:12:24   
viv_
Ja, res je... pa Aqualuna je super! Naša tamala je ful uživala (slikice v albumu). Pa upam, da mate klimo v avtu, ker je parkirišče pred AL čisto na soncu user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najboljši slovenski ranči za družine
Preverite seznam najboljših slovenskih rančev za družino po regijah, ki smo si izposodili na spletni strani Kamzmulcem.s...
Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?