|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kreme iz bolnišnice
12.1.2007 20:02:59   
metka84
Pozdravljeni!
Mene pa zanima  če lahko, tiste kremice ko jih dobiš v porodnišnici, neseš seboj domov??Iz mb porodnišnice.Katera vrsta?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kreme iz bolnišnice
12.1.2007 20:06:07   
TONČI.
Pojma nimam kakšne kremice. V Lj. si dobil samo malo fizi. raztopine, ki jo hitro zmanjka. Pa seveda kremico za ritko, ki jo je tudi samo za ene 3-4 dni. To vse porabiš v porodnišnici. Dobili smo pa en darilni paketek, kjer so bili notri mali šamponi in nasplošno - vzorčki.

(odgovor članu metka84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kreme iz bolnišnice
12.1.2007 20:12:20   
metka84
potem svojih kremic ne rabiš prinesti polek?al pač??

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kreme iz bolnišnice
12.1.2007 20:19:35   
TONČI.
Kar moraš prinesti s seboj je zdravstvena in ostali dokumenti. Pripomočki za osebno higijeno. In za otroka za oblečt. Tam dobiš spalno srajco in vse ostalo. Priporočam ti pa, obroč za v vodo. Pa ne da boš ti šla v vodo user posted image , ampak, če boš šivana je bolj prijetno sedeti na obroču, kot na trdem stolu.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kreme iz bolnišnice
12.1.2007 20:25:29   
Samoyedka
Ja, obroč je zakon user posted image , obvezna oprema. V Slovenj Gradcu smo dobile ena dva darilna paketka z vzorčki od Nivee, pa Lumpija itd., pa za čas po porodu imajo kremice za rito v bolnici, pa olje itd. So pa te bolnišnične kremice za rito zakon, če imaš kje kakšne veze, si jih probaj nabavit še za domov- pač, znajdi se je nekdo rekel user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kreme iz bolnišnice
12.1.2007 20:55:22   
x_srečka_x
Jaz sem lahko vse kremce odnesla domov, pa še ene par so mi jih kar dal da jih bom imela še za doma user posted image  Dobiš pa še kot en darilni paket notri je pa polno teh reklamnih kremic.
Ne rabiš nič svojega nosit.

LP

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kreme iz bolnišnice
12.1.2007 20:57:17   
metka84
Iz katere bolnišnice si lahko to nesla??

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kreme iz bolnišnice
12.1.2007 21:03:11   
metka84
kaj pa blazinice za dojenje?? jih dobiš tam??user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ta prava nagajivka

(odgovor članu metka84)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kreme iz bolnišnice
12.1.2007 22:01:08   
nina64
Vse kar rabiš za nego dojenčka v porodnišnici boš dobila tam in ne rabiš ničesar prinest od doma. Ne razumem najbolje za katere kremice sprašuješ? Če misliš tiste kremice za ritko mazat, si jo moraš za doma sama nabavit. Zdaj že dobiš v lekarni zelo dobre kremice ki jih dela mariborska lekarna sama.Kar pa se tiče blazinic za dojenje pa moraš imet svoje od doma. V porodnišnici pa boš dobila dovolj vložkov in  mrežastih hlačk za sebe.  

_____________________________

Namesto avgusta, je naš sonček Tim pokukal na svet že 7.maja.

(odgovor članu metka84)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kreme iz bolnišnice
12.1.2007 22:42:53   
Jančika_
V Celju dobiš v porodnišnici hladilno mazilo v mali embalaži, kaj pa vem, za koliko mililitrov gre (ne govorim o reklamnih vzorčkih). Kakorkoli že, obakrat sem jo vzela domov (na nalepko napišejo tvoj priimek) in sem jo imela še za cel mesec. Je pa res, da nobenemu nisem na debelo pacala kreme gor.

(odgovor članu nina64)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kreme iz bolnišnice
13.1.2007 16:11:55   
metka84
Hvala za odgovore!user posted image

_____________________________

Ta prava nagajivka

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kreme iz bolnišnice
17.1.2007 8:19:36   
sonchica
jaz samo vem da sen dobila v paketi dosti teh reklamnih kremic  in šamponov za malčka in to od nivee ,bubchena in lumpija (seveda to sen lahko odnesla domov ) !
Drugače pa v porodnišnici ni blo drugih kremic ! Obroč pa sen dobila v porodnišnici , blazino za dojenje pa ne , so nam sestre rekle , da so zato pojštri user posted image - pač porodnišnica ms user posted image


_____________________________



(odgovor članu metka84)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kreme iz bolnišnice
18.1.2007 9:03:22   
Antigona
Obroč pa sen dobila v porodnišnici , blazino za dojenje pa ne , so nam sestre rekle , da so zato pojštri - pač porodnišnica ms


To da si dobila obroč v porodnišnici je zanimivo, ker jih drugje nimajo (vsaj v Postojni in Ljubljani ne - je moj prenesel kar nekaj ritk, ker ga jaz nisem rabila, sem ga pa posojala naprej), blazino za dojenje pa je pomojem itak luksuz in je nimajo nikjer.

Drugače pa smo tudi mi dobili te reklamne zadevice (kremce, vložke, pralni prašek) pa kremico za ritko ki sem jo uporabljala v porodnišnici sem lahko odnesla domov...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?