|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kilogrami
27.7.2006 8:34:02   
dinozaver
Pozdravljene user posted image !

Nevem ali je že kje ta tema ali ne, ker pač je js nisem zasledila sem jo odprla user posted image .

Zanima me koliko kilogramov imate ve v 24. tednu user posted image ? Koliko ste se zredile od kar ste nasploh noseče?
Ker js sem imela prej vedno nihanje med 52 in 54 kg, zdaj ko pa sem noseča in sem v 24.t. pa mi kg nihajo med 53 in 55. Ali je to nihanje sploh normalno. Al pač si delam samo odvečne skrbi?
Stara sem 20 let, obseg trebuha pa imam prebližno (merjeno 3 prste pod popkom) 84 cm.
Na prehrano pa niti nisem preveč nora, da bi se pretirano basala z njo. Ko grema z partnerjem na kosilo ali večerjo ven, js nikoli ne pojem vsega kar dobim. Potem pa to zgleda kot da ni bila dobra hrana. Ker včasih kar veliko pustim. Jem pa zato čez celi dan po malem.
Pa tudi to vem da je to odvisno od vsake posameznice.
Kaj bo to vse šele prišlo ali kaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kilogrami
27.7.2006 8:54:03   
krfjolca
Sem tudi v 24. tednu, zredila sem se pa za 4 kg.
Tudi meni teža niha, mislim, da je to normalno - zaradi zadrževanja vode.
Od zvečer do zjutraj je vedno 1 do 1,5 kg manj.

(odgovor članu dinozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
27.7.2006 11:18:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kilogrami
27.7.2006 12:02:06   
r1ta
Sem v 20T, zredila sem se za 4,5-5,5kg. Niha, odvisno pač od rednosti prebave.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kilogrami
27.7.2006 12:02:56   
Samoyedka
Jaz sem sedaj noseča točno 36 tednov. Pred nosečnostjo sem tehtala 56 kg. Do dobrega 4.meseca sem bruhala in izgubila 2 kg, ko so se slabosti čez noč končale...sem pa jaz dobila grozen apetit in se v roku dveh mesecev zredila na 70 kg. No, potem se je na srečo ustavilo in ostalo na teh kilah do danes. Verjetno je pomagalo tudi to, da me je zdravnik poknil na neslano dieto in človeka kar malo apetit mine hehe.

Teža verjetno niha res zaradi vode v telesu, sploh v tej vročini, vendar sta 2 kg skoraj malo veliko. Jaz bi vprašala svojega G na naslednjem pregledu, kaj meni.
Lep dan, pupe.

user posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kilogrami
27.7.2006 12:11:50   
emaa
V 19. tednu sem še eno kilo v minusu, pa mi je kar prav. Že res, da bosta dva, ampak manj ko daš gor, manj je treba dat dol, na srečo pa nimam kakih posebnih napadov požrešnosti.

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
27.7.2006 12:15:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Samoyedka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kilogrami
27.7.2006 17:00:29   
Bonnie_RR
Jaz se točno ne spomnem koliko kg sem imela v 24. tednu, so mi pa šle kile gor zelo enakomerno. Vsakič, ko sem prišla na pregled sem imela 1-2 kg več od prejšnjič. Nisem pa imela nekih slabosti - samo kakšna 2 tedna sem imela bolj slaba (večinoma mi je bilo samo slabo, bruhala sem samo 3x), apetit je bil pa celo nosečnost takšen kot ponavadi.
Je pa res, da je zelo veliko odvisno tudi od vode. Jaz sem npr. samo v zadnjem mesecu nosečnosti dobila gor kar 3 kg. Me je bila sama voda. Cela sem bila napihnjena in zatečena.
No, v celotni nosečnosti sem se pa zredila za 14 kg.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kilogrami
27.7.2006 18:46:37   
MALINČICA
Sem v 25t in sem se zredila 8kg!
Sem pa zelo majhna in ta kilaža zame pomeni dosti več, kot pa za eno taveliko!
Mah, saj bo šlo dol!Mora it!!!!

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kilogrami
27.7.2006 19:15:13   
Samoyedka
Ma Malinčica, seveda bo moralo it dol- bomo pa zabremzane vozičke okol tišale, če ne bo šlo drugače user posted image . Jaz se ne sekiram, ker si mislim, zakaj bi zdaj neki stradala al pa žalostno gledala, ko se mi kaj zlušta (no, saj v extreme tudi ne grem, da bi zmašinala ne vem kaj)- če se jaz dobro počutim, se verjetno tudi beba. Se bom pa po rojstvu res malo v roke vzela, pa veliko na zraku bo treba bit, pa malo telovadit bo tut treba začet...moram poiskat kam sem CD-je od pilatesa vtaknila hehe.
Uživajte pupe.


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kilogrami
27.7.2006 19:59:30   
najina pikica*
jst sem se v celi nosečnosti zredila za 24kg  user posted image

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kilogrami
27.7.2006 20:03:29   
najina pikica*
jst esm se v celi nosečnosti zredila za 24kg user posted image  user posted image ,s porodom pa sem takoj zgubila 10kg,tko da mi je preostalo le še 14kg za dol dat user posted image  no ja počas gre tudi to navzdol user posted image

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kilogrami
27.7.2006 21:00:02   
dinozaver
Ja pa sej me ne skrbi, da bi imela preveč kg, ampak to da jih imam premalo za to da sem že v 6 mesecu. In da bi blo pol kaj narobe in da beba ne dobi dosti jesti ali kaj podobnega. Samo beba si pomoje tak vzame kol hoče, a ne?

Ja prejšnokrat me je g. pohvalila, da sem se zredila samo za 1 kg. Samo vse eno imam neki smešni občutek da imam premalo kg. Nevem no. user posted image
Pa v eni revije sem prebrala, da je normalno da se v času user posted image  zrediš za 12 do 14 kg.

Ja kaj se bom tej pole js teh 12 do 14 kg še v zadnih 3 mesecih zredila in bom v bistvu na 1x šla narazen ko kaki balon ko ga napihneš. user posted image

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kilogrami
27.7.2006 21:36:49   
crci06
no, pa vendarle sem te najprej prav razumela, pa so druge punce zašle v drugo skrajnost, tako, da sem v primerjavi s teboj : 19,5 t; skoraj +10 kg imela kar precej za razmislit in precej slabe vesti.

Zavedam se, da sem se ornk preveč zredila, je pa tud res, da sem že celo življenje bolj močna in se mi vse koj pozna.
Trudim se hodit 1-2 uri na dan, torej tudi mišice nekaj nanesejo, ane?

Če pa si ti suhica, pa mogoče to laufa drugače. Imaš pač srečo, da boš tista srečna seksi nosečka...
Pa saj tudi druge punce pravijo, da se zredijo 8-15 kg, pa tudi katera pravi, da se je na koncu zredila za 10 kg, torej tudi k tebi še pridejo kile.... Če pa ne, pa mi jazvi na ZS, pa ti jih pošljemuser posted image

(če pa te kile res mučijo, pa mogoče piši še Pušenjaku, te bo njegov odgovor še bolj pomiril!!) 


(odgovor članu dinozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kilogrami
27.7.2006 21:50:03   
dinozaver
Hvala, ti moj_moj, da si me malo pomirla. Če praviš da so se ene samo za 10 kg zredile pa da še to pride. No te pa že bo tako nekako.
Bomo  vidli ju3, ko bom g. vprašala, kaj bo ona na to rekla.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kilogrami
27.7.2006 23:42:49   
frrrr
moja mama je z mano pridobila le 7 kg, z bratom pa 8 do konca nosečnosti.

js sm jo že sedaj prehitela, pa sm v 27. tednu -> imam 10 kg plus... sem jih imela pa že pred tremi tedni isto... zdaj se je naenkat ustavilo... mogoče bo pa pr teb obratno user posted image

otroček si vzame kolkr rabi... bolj problem je zate in tvoje zdravje... zobje so slabi, kosti so bolj lomljive in te stvari, če nimaš dovolj vitaminčkov in mineralov,... jej zdravo in bodi sexi nosečka user posted image pa predvsem srečna, ne zaskrbljena!

< Sporočilo je popravil frrrr -- 27.7.2006 23:43:56 >

(odgovor članu dinozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kilogrami
28.7.2006 6:26:20   
naja78
ojla.
27 teden pa sem plus 10 kg.počakaj da zastartaš 6 mesec,na mesec če normalno ješ dobiš 2kg viška.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kilogrami
28.7.2006 9:14:23   
emaa
dinozaver kot pravim jaz sem v skoraj v 20. tednu pa se še nisem zredila, sem na kili minusa, pa mi ni G rekla, da bi blo kaj narobe, ne noben drug, pa sta dva. Otrok že dobi dovolj hranil, če jih ne bi, bi že vedela.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kilogrami
28.7.2006 11:17:45   
manetka
Še moji kg, sem konec 5 meseca in sem pridelala le 3-3,5 kg.

Pričakovala sem večji porast kg tako da sem zadovoljna, upam, da bo šlo vnaprej tudi tako počasi.

LP M.

_____________________________

pa smo trije

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kilogrami
28.7.2006 12:18:59   
eva1
Jaz sem se v 1 nosečosti zredila za 24 kg, 16 jih ješlo takoj po porodu dol! Do 24 tedna sem takrat pridelala 10 kg!
Sedaj sem v 17 tednu in kaže + 1-1.5 kg

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kilogrami
28.7.2006 13:56:27   
x_srečka_x
Jaz sem pa 35teden pa jih imam +14kg user posted image
Za takrat se pa ne spomnim več user posted image
Je pa bilo pri meni isto kot pri Soncici, ko sem nehala jest bonobnčke pa čipse pa tortice...so se kg ustavili...enkat sem v 3tednih pridelala kar 5kg user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kilogrami
28.7.2006 14:22:49   
krfjolca
Jaz pa ne vem, kako za vraga mi je uspelo zdajle v 3 dneh pridelat 3 kile??? user posted image user posted image

(nisem jedla ne sladkarij ne mastne hrane. Praktično živim od solate in sadja, ker mi drugo ne paše. Pa samo vodo pijem user posted image user posted image user posted image )

A je možno, da mi že v 25. tednu zastaja voda???

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kilogrami
28.7.2006 14:35:02   
Zasanjana
Danes sem napolnila 22. tednov in sem pridelala 4,5kg.Če bo do konca še enkrat tolk, bo super.

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kilogrami
28.7.2006 16:16:42   
dinozaver
Hvala vam za tolažbo.
G. direktno nisem vprašala, mi je pa sama rekla da ima beba super težo in ostale stvari. Tako da sem zdaj čisto mirna. Nebom se več skrbela glede tega in bom zadovolna in srečna, da bo res vse ok. Ker bebe to čutijo če si slabe vole ali kaj podobnega.
+ vsega tega pa mi je dans pri G. pokazala vaga 54 kg. Potem sem pa pogledala v materinsko knjigo in sn se od prejšnič zredila za 1 kg. Pomoje je to kar dobro, da se tako pošasi redim. user posted image

Lepo nosečnost vsem user posted image  in veliko zdrave hrane user posted image  in malo odvečni kg vam želim.

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kilogrami
29.7.2006 0:32:59   
stuhica
Oh kilogramčki!

Sem bl majhne sorte pa z mal večjimi oblogami povsod user posted image user posted image ! Je pa tko no da sem na začetku nosečnosti shujšala za 4 kg, te sem dobila nazaj, en mesec nazaj sem jih pridelala vse skupaj 6,5 dons ko sem bila na pregledu ( sem user posted image  38t 5/7) pa sem shujšala v tem mesecu za celo kilo! Tko da sem v bisvu skoraj na istih kilah kot pred zanositvjo !

Je pa pri meni dejstvo da so mi en mesec in pol nazaj odkrili da imam  gestacijski diabetes in sem od takrt na strogi dieti! No sugar...user posted image   samo voda itd...  V glavnem očitno drži deklaeta da če se boste izogibale sadnih sploh gaziranih pijač, sladkarij itd.. se boste bistveno manj zredile!

Smo pa vsi različni kaj čmo! Bomo že dol spravle, res pa da gre zmeri težji dol kot gor!

lep pozdrav

(odgovor članu dinozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?