|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali se včasih sprašujete....
1.8.2006 13:08:58   
KIRA
... kje so tisti ljudje in kaj počnejo sedaj v tem trenutku, ki so nekoč bili del vašega življenja: sošolci, sodelavci, biši partnerji, morda bivši sosedje ali pa nekdo, ki vam je bil prav posebaj pri srcu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali se včasih sprašujete....
1.8.2006 13:15:14   
andrejka82
Velikokrat se spomnim na njih in bi si tako zelela z njimi spiti kaksno kavo. Sosolcev iz OS nisem videla ze 10 let, vmes smo sicer imeli 2 obletnici valete, vendar me takrat nikoli ni bilo doma. Za vsakega se nekako vem, kaj si je zelel postati v zivljenju in zanimivo bi bilo po 10 letih slisat, kam so tekle zivljenjske poti vsakega posebaj.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali se včasih sprašujete....
1.8.2006 13:16:14   
April
Ja včasih pa res, predvsem se sprašujem za tiste, ki so mi bili zares blizu, potem smo pa  s časom izgubili stike.  Me prav zanima, če se tud name kdo od teh kdaj spomni.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali se včasih sprašujete....
1.8.2006 13:17:52   
mala maja
velikokrat , sploh me pa najbolj firbec matra če je katera od sošolk tukaj na RR
(že od začetka pa sploh ne vem zakaj-tud jaz se ji ne bi razkrila)

Nisem pa iz SŠ ali OŠ srečala nebene sošolke ali sošolca od kar sem končala SŠ. Res čudno.user posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali se včasih sprašujete....
1.8.2006 13:22:23   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

velikokrat, sploh me pa najbolj firbec matra če je katera od sošolk tukaj na RR
(že od začetka pa sploh ne vem zakaj-tud jaz se ji ne bi razkrila)

Nisem pa iz SŠ ali OŠ srečala nebene sošolke ali sošolca od kar sem končala SŠ. Res čudno.user posted image


to se tud jaz sprašujem. zakaj pa nisem dosti ljudi srečala, pa vem. dosti jih je "po vaseh", oz. po študiju v LJ ali MB ostalo. le nekaj ene 3, ali 4 občasno srečam. v trgovini v glavnem. ali pa pri pediatru tako mimogrede. in to je to. kje so in kaj počenjo pa ne vem.
zadnjo srečanje z sošolci smo imeli pred enimi  8 ali 9 leti. saj ne vem več. je tega že dolgo. za večino me niti ne zanima, za enih par pa že....

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali se včasih sprašujete....
1.8.2006 13:34:08   
cukerček
Ja včasih se tudi jaz vprašam, kaj je z njimi, kako so si uredili življenje in podobno.

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali se včasih sprašujete....
1.8.2006 13:41:50   
zoya_
ma to se tud jaz kdaj prašam, rada bi koga srečala, pa smo da vidim, kako kaj je...

_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali se včasih sprašujete....
1.8.2006 14:04:25   
Pilar
Ravno te dni sem v takem obdobju.....

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali se včasih sprašujete....
1.8.2006 14:11:14   
BLAŽIKA
Tudi jaz se velikokrat spomnimuser posted image

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali se včasih sprašujete....
1.8.2006 14:44:03   
Anonimen
Večkrat se na koga spomnim in me zanima kaj počne v življenju, a so se sošolke iz srednje šole poženle, majo otroke, kaj počnejo v življenju...takrat smo itak samo žurali, tipe lovili in imeli toliko sanj....toliko se je moralo od takrat zgoditi, pa smo totalno izgubili stike.Jaz sem se iz Mb preselila v Strunjan, tako da itak nikogar več ne srečam.Zame so vsi v spominu še vedno srednješolciuser posted image .
Drugače pa priznam, da se tudi na kakšnega bivšega spomnim, pa me zanima kam ga je njegov življenjski tok odnesel.Ampak to je pa tudi vse, da bi pa z nekom želela pristne stike vzpostaviti, to pa ne.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali se včasih sprašujete....
1.8.2006 14:48:19   
babylove
Meni je žal, da nisem ohranila stikov s sošolci iz osnovne in srednje šole. Ker smo se vendarle videvali vsak dan 8 let (oz. 4) in so bili ti dečki in deklice del mojega življenja. Zato me zdaj zanima, kako jim gre, ali so v redu, kakšno življenje živijo. To mi je res žal.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali se včasih sprašujete....
1.8.2006 14:48:39   
Anonimen
He he he, pa zanima me kakšne tipe so si dobile stare sošolke, ker smi itak vse pri 16. sanjale o princu na belem konju, kako mora zgledat, se oblačit, kakšen avto....he he he.
Da vidim, če sem se jaz najbolj nasankala, ko sem večno trdila, da moj tip ne sme biti kosmat, mora biti visok.....sedaj ko pomislim mi je malo smešno vse skupajuser posted image ....sploh zato, ker imam majhnega okroglega kosmatuha, ki spominja na medvedauser posted image user posted image

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali se včasih sprašujete....
1.8.2006 18:23:31   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA
nekoč bili .... je bil

Povdarek je na preteklosti, tako da ... me ne zanima

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali se včasih sprašujete....
1.8.2006 19:03:32   
Anonimen
Mene tudi ne zanima. S tistimi, ki so mi bili pri srcu, sem ohranila stike do danes, za ostale pa... so del preteklosti in tam naj ostanejo.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali se včasih sprašujete....
1.8.2006 19:37:54   
G in T
Zadje čase kar precej razmišljam o sošolcih in sošolkah, pa o prijateljicah iz otroštva. Nekatere sem prek neta izbrskala (uf ene so daleč prišleuser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali se včasih sprašujete....
1.8.2006 22:39:18   
Anja**
Mene je to matralo prejšnji mesec... potem eno po naključju srečala v mestu, eno klicala direkt v službo (dobla cifro od njenega atija na starem naslovu) in jo je skoraj spipalo user posted image  

...sem se nehalka matrat, kako so moje punce, pa se dobimo jutri z mojimi najljubšimi iz SŠ user posted image  smo se pa dobile že pred 4 tedni v parku pa je blo tako fajn, smo ugotovile da smo si še vedno podobne, vidle pa se nismo 9 let (aja, razširile smo se user posted image  )

Smo pa sklenile da bomo organizirale srečanje user posted image za cel razred user posted image

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali se včasih sprašujete....
2.8.2006 10:56:59   
kapica
Ne vem, me ne zanima ravno. Sosolcev nisem ze dolgo dolgo srecala, pa ce bi koga videla, ne bi vedela o cem naj se sploh pogovarjam. Tako da,ne , nekako nocem vedeti.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali se včasih sprašujete....
3.8.2006 9:59:26   
anitaz
Jaz sem samo z eno sošolko (no, še z eno, ampak se zelooooo redko vidiva) iz srednje šole in z eno iz OŠ ohranile stike. S slednjo tudi zato, ker ima sama družino z drugo pa zato, ker je moja dobra prijatljica.
Za ostale pa.....če bi imela željo po tem,da jih vidim ali slišim, bi se že zdavnaj lahko pobrigala za to....pa se nisem, ker mi ni do tega. user posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali se včasih sprašujete....
3.8.2006 12:12:45   
Teja N
S sošolkami se sploh nič ne vidimo in ne slišimo, smo bile že v šili bolj ko ne skregane med sabo...
 
Sem pa ravno včeraj v trgovini po skoraj 10 letih srečela enega kolega, s katerim smo se en čas kar lepo imeli, samo je bil preveč mamin sinček in nek posebnež, pa smo se s tisto klapo nekako razšli. In sem ugotovila, da se praktično ni spremenil. Torej nič zamujenega.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali se včasih sprašujete....
3.8.2006 13:19:41   
Samoyedka
Jaz sem kak teden nazaj pospravljala neke stare zvezke, pa papirje in našla kuverto s pildiči, ki smo si jih pisali med poukom v SŠ- sem se tolk nasmejala, da me je ati prišel vprašat, če je vse v redu in kaj se tak smejim user posted image .  V OŠ se nismo kaj preveč razumeli in jih ne pogrešam, SŠ je bila pa zakon, smo bili tak fajn razred. Se še kar vidimo med sabo, do pred dvema letoma smo si tako malo obletnico naredili vsako leto. Zdaj se pa pozna, da nas je/bo vedno več staršev, pa partnerje imajo bolj kot ne vsi, in smo se malo porazgubili- jih prav pogrešam. Drugače jaz nikoli nisem imela veliko prijateljic, bolj kolegice, znance, bivših pa tut ne pogrešam, ker je moj user posted image zlat. Je pa zanimivo videt, kam jih je vse vodila življenjska pot- bom malo nesramna- sploh tiste, ki so se včasih imeli za ne vem kaj, druge pa v nič dajali, zdaj pa se je življenje čisto drugače zasukalo.
Oh to vreme, danes same neumnosti pišem user posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali se včasih sprašujete....
3.8.2006 14:57:19   
severnica77
Jaz sošolcev iz OŠ in SŠ nič kaj ne pogrešam. Z nekaterimi iz SŠ pa imam stike oz. smo še zmeraj prijateljice, čeprav se ne vidimo zelo pogosto. Smo pa letos imeli obletnico mature (samo naš razred) pa  je bilo zanimivo videti kako smo se morda spremenili ali pa nekateri tudi ne. Kdo ima otroke in kdo ne ... Stari pa smo 29 let in ni jih veliko, ki imajo otroke ali pa so user posted image .

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?