|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cena pregleda pri privatniku?
7.8.2006 14:52:05   
Anonimen
cao punce,

nekaj me zanima. koliko stane pregled (UZ in ostalo) pri privatni ginekologinji. moje G namrec se kar ni z dopusta, pride 16.8., jaz pa se kr imam izcedek. mi je moja zdravnica svetovala se kar pocivat in bolnisko, mene pa razjeda, ker ne vem ce je moja user posted image ok. zato sem se kar narocila v sempeter k eni G na pregled, in ko sem jo vprasala koliko pride pregled, je rekla da ni veliko user posted image zanima me le priblizna cena, ker se mi niti sanja ne...naj vzamem s seboj 10 tisoc, 20 tisoc...??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cena pregleda pri privatniku?
7.8.2006 15:04:40   
Anonimen
Ah, bi  moralo biti definitivno pod 10 tisoč. Odvisno od pregleda in zdravnika. Jaz sem plačala enkrat 6200 in enkrat 7500.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cena pregleda pri privatniku?
7.8.2006 16:59:46   
Anonimen
Meta. hvala za odgovor. Upam da imas prav, kajti sedaj sem govorila z eno prjatlco, pa je rekla okoli 12-15 tisoc. Madonis... Zdej ze kr preracunavam, kaj bi lahk za ta dnar kupla bebici ko se rodi...user posted image No, saj je vseeno, samo da izvem, da je vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cena pregleda pri privatniku?
7.8.2006 18:16:48   
tinaaja
V leoniscu je okoli 7700 se mi zdi... Se enkrat poklici in vprasaj, kaj pomeni, ne veliko... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cena pregleda pri privatniku?
7.8.2006 20:17:15   
Anonimen
Če se ne motim, pa nuhalna svetlina ponekod res stane okoli 12 jurjev...

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cena pregleda pri privatniku?
7.8.2006 20:36:52   
urška76
Več kot 10  tisoč nebi smelo priti, ker v Domžalah tudi UZ v 30 tednu pride manj (točne cene zdaj žal ne vem, mislim pa da je okoli 8.000). Navaden pregled pa je cenejši in kakih velikih odstopanj tudi nebi smelo biti med različnimi g. Sicer pa, če imaš premalo denarja sabo se po mojem da še vedno s sestro zment, da skočiš do bankomata in prineseš razliko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cena pregleda pri privatniku?
7.8.2006 20:40:38   
Anonimen
Evo punce, sem ze nazaj. Placala sem 6.000 sit za pregled in UZ, sem pa v 11t nosecnosti. To je bil pregled kar tako, ker moje G ni, jaz pa imam ze cel teden izcedek, in sem se hotla prepricat, ce je vse ok. Sem sla kr k eni privat G, pa me je sprejela. Ful prijazna zenska. No uglavnem vse ok, tako da smo veseli. NS pa imam sele 17.8. v Velenju, pride pa baje okoli 14.000 sit.

(odgovor članu urška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?