|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   polovični delovni čas
30.8.2007 21:45:49   
anja34
kmalu bom morala nazaj v službo in se mi je porodilo vprašanje, kaj ko bi zaprosila za polovični delovni čas. zanima me kaj ste napisale v prošnjo za odobritev v službi. koliko se vam pozna pri plačah, če ni skrivnost in na splošno kaj menite o tem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: polovični delovni čas
30.8.2007 21:48:22   
Udb
NApisala sem, da bi bila rada več z otrokom in mal bla bla.

Drugače pa jaz delam po 5 ur in mi je super - od 6-11. Kar se plače tiče - dobim 60% + malica + prevoz. Ni lih fajn, ampak vsega pa človek ne more imeti.user posted image

(odgovor članu anja34)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: polovični delovni čas
30.8.2007 21:50:38   
rija
Jaz delam polovični delovni čas in je super, super, super user posted image user posted image

Plača polovična, ampak nekak znese. Malo pač šparamo....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu anja34)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: polovični delovni čas
30.8.2007 22:54:26   
kofetek2010
napišom še vlogo... da ne bom še enkrat vsega pisala, glej link:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1224479&mpage=1&key=delovni%2C%E8as&#1224499 user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: polovični delovni čas
30.8.2007 23:10:12   
beba76
Na tej povezavi maš obrazec, v katerega vneseš vse podatke in to je to. user posted image

http://www.informiran.si/survey.aspx?docid=1213&prevdataclipid=708302305261

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: polovični delovni čas
30.8.2007 23:17:40   
mončka
Tudi jaz delam  polovični delovni čas  in je res   tako kot pravijo   ostale  SUPERuser posted image user posted image
Plača   pač ni najbolj   vredu ampak   nakako    tudi tako gre .
Meni pač    ogromno pomeni da sem lahko  več z  otrokoma 

lp


_____________________________

Samo ljubezen lahko združi starše in otroke tako, da jih izpolni in jih naredi popolne

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: polovični delovni čas
31.8.2007 17:35:29   
*sanela*
Tud jaz delam polovično, seveda je plača tud taka ampak vsaj položnice pokrijem. Z otrokom sm več časa to veliko več šteje!

(odgovor članu mončka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: polovični delovni čas
31.8.2007 22:26:32   
stuhica
men noben denar (beri tista polovica plače) definitivno ne več kot pa tisti čas ki ga preživim s svojim lumpom. Pa še v šolo izredno hodim in mi prav paše ta je tako! 

Ma ne bi bila nič bolj bogoata če bi hodila po 8 ur delat, tako da mi je ful ful super!!



_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: polovični delovni čas
31.8.2007 22:26:32   
ninu
Tudi jaz delam polovični delovni čas in je super!

Dovolj sem spočita, veliko več časa imam..
Denar ne odtehta časa, ki ga lahko preživim s svojim dragim in hčerkico.

Res priporočam! Glej na to kaj to tebi pomeni, ne oziraj se na druge, ker se vedno najde kdo, ki te bo grdo gledal.
Če imap možnost, jo izkoristi!

Pa še to. Pogodbo za polovični del. čas lahko kadarkoli prekineš in začneš spet po 8 ur, ali mogoče samo 6 ipd..
Če boš videla, da vam finančno ne znese, da je tvoj malček že bolj samostojen, mogoče ga vključiš v vrtec.. Potem greš nazaj na stari delovni čas.

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?