|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Klomifen
16.5.2006 15:03:17   
Anonimen
Pozdravljene, klomifenke!

Ne poznam še tako dobro tega foruma, morda že kaj takega obstaja... ampak... prosila bi, da se oglasite tiste, ki vam je uspelo zanositi s pomočjo klomifena in predvsem, da nam dvignete moralo, ker kar sem do sedaj tukaj prebrala, imam občutek, da jih je malo takih, ko jim rata.
PROOOSIM, za vzpodbudo, ker resnično potrebujem pozitivnih misli.

Lep sončen pozdrav iz Primorskega konca.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 17.9.2010 9:01:01 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KLOMIFEN
16.5.2006 15:27:13   
rebeca
Anonimka s primorskega konca pozdrav!

Nima nič kaj vzpodbudnih besed. Moje telo ni reagiralo na klomigen. jemala sem ga od5-9 dne 2 tableti na dan, pa do ovulacije ni prišlo.

Tudi jaz sem s primorskega konca, obale in hodim k dr. Ravnikarju, kaj pa ti?

l.p.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KLOMIFEN
16.5.2006 19:22:52   
saša80
pozdravček..

sama jemlem klomifen kar nekaj časa pa mi do sedaj ni uspelo...jemat ga morem pa od 2-9 dne, ker drugače sploh ne pride do ovulacije, če ga jemlem od 5-9 dne... upam, da bo zdaj 2 iui uspešen..

držim pesti za vse nas, da nam uspe čimprej zagledat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. ne pozabi.kar si človek zastavi se mu nekoč uresniči...in vsem nam se bo uresničilo, da bomo  v  naročju zibali user posted image user posted image user posted image user posted image

lp saša

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KLOMIFEN
16.5.2006 20:30:03   
ona78
Pozdravljena anonimna,
tudi pri meni po klomifenu ni bilo rezultatauser posted image  Sem bila en mesec na pavzi, naslednji ciklus pa začnem spet in sicer 3 - 7 dan po 2 tbl.
Sicer pa sem tudi v ivf postopku.
Če te še kaj zanima mi pošlji zs!!
Lep pozdravček pravtako iz Primorske user posted image

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KLOMIFEN
17.5.2006 9:01:40   
miška38
Živjo!
Žal ti moram tudi jaz povedati, da mi klomifen ni nič pomagal... čakam na nadaljnje preiskave... mislim, da je psiha tista, ki zelo vpliva na zanositev... sprostitev, brez napetosti... bo al ne bo... ampak če je velika želja je to težko... ampak pozitivno razmišljanje tudi dela čudeže user posted image .

Vse dobro!

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KLOMIFEN
17.5.2006 9:02:53   
njoka
Ciao!

Ah, ta klomifen. Jaz sem tudi iz Primorskega konca. Meni je moj ginekolog tudi zasul s tremi škatlicami klomifena in sicer po 2 tableti na dan od 5 - 9 dne ciklusa. Klomifen tablete sem jemala od 7/5-2006 do 11/5-2006 in če je kaj verjeti tistemu kar piše na navodilu in kar lahko preberem po različnih forumih naj bi bili plodni dnevi od 18/5 do največ 25/5-2006. Z mojim dragim aktivno user posted image , da bi morda ratalo. Drugače sem se ob jemanju klomifena čisto normalno počutila, sedaj pa me špika v jajčnikih in danes zjutraj sem opazila rahlo rjav izedek iz nožnice. Drugače je moj problem glede na pregled z ultrazvokom in odvzemom krvi v izotopnem laboratoriju v SB Izola v nerednih menstruacijah. Imam jih namreč zelooo neredne, včasih tudi na 90 -105 dni. Jajčniki in ostalo naj bi bilo uredu. Sedaj pa bomo čakali, da vidimo ali nam rata. Sva še kar optimista!

Anonimna, če želiš je najbolje, da se kar med seboj spodbujamo in sproti javljamo, morda nam tudi uspe zanositi s pomočjo klomifena in bomo drugo pomlad srečne mamice.

Kakšne izkušnje pa ste imele vi ob jemanju klomifena? Mislim na počutje, telesne znake, na kolko dni ste potem dobile menstruacijo ipd.

(S) MEJTE SE

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KLOMIFEN
17.5.2006 9:47:35   
teira
živjo Primorke

...da še jaz kakšno rečem... Tudi sama sem Klimifenska odvisnica user posted image , čeprav sva se po vsem tem času odločila, da pustiva vse tabl, preglede, frustracije in se posvetiva nama in uživanju v prihajajočem poletju.  Upam, da bo to pravi recept, ker psiha dela svoje. No moj predlog je: sprostimo se, vsaj skušajmo ne mislit na to (čeprav je hudo) in upam, da se bomo čimprej v čimvečjem številu sprehajale po Primorski user posted image user posted image user posted image  z našimi user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KLOMIFEN
17.5.2006 9:48:39   
teira
ups, klomifenska user posted image

(odgovor članu teira)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KLOMIFEN
17.5.2006 20:14:22   
saša80
joj morem vam povedati, da sem v tem ciklusu ful lepo reagirala na klomifenb...danes sem imela drugi ultrazvok za iui in v petek imam že inseminacijo...joj sem vesela....


vsem nam bo uspelo, samo borit se moremo... držim pesti za vse nas


lp saša

(odgovor članu teira)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KLOMIFEN
18.5.2006 10:17:34   
tanja981
No, jz sem pa očitno ena tista svetla zvezdica, ki ji je uspelo sklomifenom user posted image  

Sicer prvi trije cikli so bli neuspešni (nobene reakcije) po laparo ("prešpikanje jajčnikov") pa so moji jajčniki le malce odreagirali in to ravno dovolj da bomo julija v naročju držali našo težko pričakovano user posted image .

Ogromno informacij najdeš tudi na http://www.neplodnost.info/forum/index.php

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   KLOMIFEN
19.5.2006 18:49:09   
Caarmen
Oj

Tudi jaz sem dobila klomifen. Jemati ga moram po dve tabletki na dan. Ali ste ga ve jemale na tešč ali po jedi?

Upam, da mi bo sedaj le uspelo, saj nimam nobenih očitnih okvar.

Držim pesti za vse, ki bomo kmalu srečne user posted image .

Pozdrav
Caarmen 

(odgovor članu tanja981)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KLOMIFEN
19.5.2006 20:28:35   
saša80
js sem  jedla klomifen kr zjutraj ko sm vtala pred  zajtrkom...

tut js držim pesti za vse nas...

lp

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KLOMIFEN
30.5.2006 17:26:39   
DILY
Pozdravljene vse klomifenke tudi iz moje strani.

Jaz sem najprej jemala klomifen eno tabletko na dan, nato dve tabletki na dan, zdaj pa mi je ginekolog predpisal kar tri tablete na dan, jemati pa jih moram 10 dni. Čisto sem šokirana, ker vidim, da nobena od vas nima predpisane takšne doze. Res čudno. Ko me je gledal z ultrazvokom je rekel, da se telo pripravlja na menstruacijo (teh pa brez spodbude s tabletami sploh več nimam) in še isti dan mi je rekel, da moram takoj začeti s terapijo. Po 14 dneh pa se moram spet oglasiti pri njemu. Ali ginekolog s UZ vidi ali je prišlo do ovulacije in zanositve?

Upanje umre zadnje...

Lep pozdav vsem!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KLOMIFEN
30.5.2006 22:05:35   
luna25
Pozdravljeni sem nova na tem forumu odgovorila bi DILY ja na UZ ti zdravnik lahko pove ali imaš ovulacijo saj sem bila včeraj na UZ in sem ga vprašala ker sem ravno imela tiste dneve ko bi mogla imeti ovulacijo in mi je povedal da jo imam in da naj kar pridno delavauser posted image

(odgovor članu DILY)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KLOMIFEN
31.5.2006 22:13:30   
DILY
Hvala za odgovor luna25!
Držim pesti, da vama uspe.
Le javi se s kakšno dobro novičkouser posted image !


(odgovor članu luna25)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KLOMIFEN
6.6.2006 13:39:58   
Ulaa
Pozdravljene,

Sama sem do sedaj 2 x jemala klomifen in obakrat mi je uspelo zanositi v prvem poizkusu, vendar je tudi obakrat prislo do ss. Sedaj pa niti ne vem ali ima smisel ponovno jemati tablete. Kakj menite?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KLOMIFEN
6.6.2006 13:50:56   
Ninika1
Sama sem na klomifenu s presledki že cca. 1,5 leta pa zaenkrat ni bilo nobenega uspeha user posted image . Vmes sem bila sicer na pregledih in sem kar dobro reagirala (vedno sem imela 1-2 zrela folikla) vendar to je bilo vse user posted image  Ni mi še uspelo zanositi.Edino tečna in razdražljiva sem user posted image

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KLOMIFEN
6.6.2006 14:58:14   
njoka
Da se spet tudi jaz malček javim.... torej naredila sem test in bil je - user posted image
menstruacije ni od nikoder, čeprav imam vedno neredne, vendar je moj
ginekolog trdil, da bi naj bila sedaj menstruacija bolj redna.

Z mojim user posted image  se podajava v nove boje in upam, da se bo user posted image  kaj kmalu prikazala....

Kako je kaj z vami?

(S) MEJTE SE

(odgovor članu Ninika1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KLOMIFEN
6.6.2006 22:32:38   
suziq79
Meni je uspelo v drugem ciklu (jemala sem po dve tableti); najin user posted image  je zdaj star skoraj eno leto. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KLOMIFEN
12.6.2006 13:35:47   
Jasnina
Da te malo vzpodbudim in dam upanje ...

Tudi jaz sem dobila klomifen in nama je uspelo v prvem poizkusu, starnskih učinkov nisem čutila, počutila sem se torej ok.
ŽAL so mi v 12. tednu na ultrazvoku ugotovili, da srček več ne bije user posted image
Zdaj morama počakati, imam pa tudi za vnaprej predpisan klomifen za 2 ciklusa, če ne uspe grem na spikanje jajčnikov.

VELIKO SREČE!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: KLOMIFEN
13.6.2006 12:36:57   
Urška//
no da vas še jaz malo razveselim

user posted image tudi  nam je uspelo s Klomifenom in sicer komaj v petem ciklusu(po dveh letih trdega delauser posted image ), ampak je in danes je naša Lara stara že 13m

vso srečo vam želim

lp

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Jasnina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: KLOMIFEN
15.6.2006 9:52:41   
Špelček
Pozdravljene klomifenke!
Ker imam popolnoma neredno user posted image (lansko leto le 2x in še to ko sm si spodbudila z Orgametrilom) in policistične jajčnike in ker nama po enemu letu ni uspelo, mi je ginekolog predpisal klomifen. M sem si spet sprožila in sicer sem jo dobila 27.5 nato pa sem od 5-9 dne jemala po 2 tableti na dan.

Zanima me kakšne mate ve stranske učinke? Predvidevam, da sem imela O pred 1 tednom (me je špikal v jajčnikih), sedaj me pa neverjetno bolijo bradavičke, špika me v jajčnikih, boli me križ in napihnjena sem kot balonček! Vem da je vse skupaj prezgodaj da bi to kej pomenilo, ampak me vseeno zanima če bi to lahko kej pomenilo... 

LP
Špelček     

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: KLOMIFEN
15.6.2006 11:22:37   
pot
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=931891

tukaj lahko najdes nekaj stranskih ucinkov, pa tudi v klubu bos dobrodosla, Špelček.

(odgovor članu Špelček)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: KLOMIFEN
20.6.2006 17:19:16   
Ishia

Pozdravljene
sicer bolj pozno odgovarjam na uvodno vprašanje, ampak bi dodala nekaj vzpodbudnega. Sama sem že drugič na klomifenski terapiji. Prvič sem zanosila v drugem ciklusu po terapiji user posted image , pa je žal prišlo do spontanega splava user posted image . Potem sem šla na laparo, kjer so mi ugotovili pco (moja zdravnica je bila prepričana, da ga nimam) in mi prešpikali jajčnike. Dobila sem zraven še klomifen, še večjo dozo (2 tbl na dan). Pa zaenkrat še ni rezultatov (to je tretji ciklus). Stranski učinki pa so pri meni izglea odvisni od doze. Sem pa bila na kontrolnem pregledu pri dr. Ribičevi in pravi, da ravno zdaj izvajajo anketo pri bolnicah s pco, ki so uporabljale klomifen. Baje jih 70% s klomifenom zanosi, največkrat po terapiji. Upam, da sem kateri polepšala dan in vlila kaj upanja user posted image . Meni ga Ribičeva do nadaljnega je (do konca poletja - vsaj poletje bo lepše).

lp, Ishia

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: KLOMIFEN
20.6.2006 22:16:32   
ALJA75
Hvala ishia, tudi meni si vlila novo upanje. 70% je kar veliko in če bomo v ta procent zapadle tudi same....toliko boljše.
Spodbujajmo se, da bomo kmalu srečke nosečke user posted image

(odgovor članu Ishia)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?