|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZADEBELJENA SLUZNICA
17.10.2006 18:56:27   
ANDREJA 75
Haj Punce
Prejšni ponedeljek sem bila pri ginekologinji in mi je na vaginalnem UZ ugotovila ,da imam močno odebeljeno sluznico in ,da gre verjetno za nosečnost.
Zanima me ,če katera ve koliko dni pred menstruacijo imaš tudi zadebeljeno sluznico.
Danesuser posted image še ni.Aja še to okrog 7.10 ko bi jo morala dobitiuser posted image sem imela samo menstrualne krče in ti so še danes prisotni.A JE MOŽNO .DA SE NAM JE NASMEHNILA SREČAuser posted image user posted image
POZDRAVČEK
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZADEBELJENA SLUZNICA
17.10.2006 19:06:23   
Anonimen
Ja upam da vama je uspelo in da ti bomo lahko čestitale. Sama sicer to o odebeljeni sluznici prvič slišim, je pa res da sem glede tega še čisto nova tako da ti bo mogoče katera druga lahko kaj več povedala.  Mislim pa da če ti je že g omenila da si noseča, hitro skoči po test da boš vedla pri čem si.

Pa vse čestitke če vama je uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ANDREJA 75)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZADEBELJENA SLUZNICA
17.10.2006 19:35:53   
PBJ
Ja, test bo treba narediti.
Če je G posumila o nosečnosti, potem bo verjetno že držalouser posted image  ... proti koncu M ciklusa se maternična sluznica odebeli, da tako pripravi gnezdece za morebitno oplojeno jajčece... Ob M se pa ta sluznica odlušči ...(če ni prišlo do zanositve).

lp

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZADEBELJENA SLUZNICA
17.10.2006 20:23:57   
Miss Piggy
user posted image user posted image user posted image
Zadebeljena sluznica je zelo zanesljiv znak nosečnosti, bolečine podobne menstrualnim pa se pojavijo ob vnezditvi zarodka v maternico, lahko se pojavi tudi blaga krvavitev- vsaj pri meni je bilo tako. Sploh pa če ti M zamuja- KAJ ČAKAŠ?! Naredi test in boš vedela!
Upam, da bosta na testu dve črtici!!!

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZADEBELJENA SLUZNICA
18.10.2006 7:36:53   
mala zirafa
Jaz sem jo tudi imela na vag. UZ .19.11.sem imela + test, 12.12. pa prvi pregled, tako da je minilo precej časa.Je pa dober pokazatelj tako da mislim da ti lahko že čestitam.Pa teci po test in nam poročaj!

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZADEBELJENA SLUZNICA
18.10.2006 15:33:16   
pot
Naredi test in poročaj. Me pa držimo pesti za user posted image user posted image .
Na Uz, pa se najbrž še ni nič videlo, ker je še prezgodaj.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZADEBELJENA SLUZNICA
19.10.2006 9:17:23   
MR99
Si že naredila test?
Mene pa zanima, če imaš kakšen izcedek - bel?

Jaz ko sem bila prvič noseča sem tudi bila na ultrazvoku še preden mi je M zamujala in mi je G tudi rekla, da imam zadebeljeno sluznico in je videla malo pikico. Rekla je, da je možno, da sem noseča ampak, da je to še tako zgodaj, da to še nič ne pomeni, ker se mora še vgnezditi itd. Jaz sem takra tudi imela ful belega gladkega izcedka.

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?