|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stolček za hranjenje
17.10.2006 11:41:59   
pearl
Kakšen stolček za hranjenje priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stolček za hranjenje
17.10.2006 11:53:00   
TONČI.
jaz sem imela najprej eno lupinco, kjer je bil notri ko je jedel. Potem je bil v tistem stolčku, ki je full podoben kahli. Tak gumjast je. Pa ne more nikamor zlest. Sedaj pa uporabljam trip trap.

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stolček za hranjenje
17.10.2006 12:10:42   
BLAŽIKA
Dobri so stolčki, kateri imajo naklon, da se da naslon nazaj spustit. Še posebaj ko so malo manjši in ko pijejo po steklenički.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stolček za hranjenje
17.10.2006 12:11:58   
Olivija
odvisno od otroka.

Naša ta velika je imela od 6. meseca naprej Tripp Trapp brez problemov.

Za ta malo smo pa morali kupiti takega s pettočkovnim zapenjanjem (Prima papa), ker se je preveč zvirala in tudi zdaj je ta najbojša opcija, ker je stalno v gibanju in je samo v tem stolu kolker tolk pri miru, pa vsaj vem, da mi ne bo na ploščice priletela user posted image .

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stolček za hranjenje
17.10.2006 12:25:54   
Geja
Tudi mi smo imeli najprej Prima Pappo, sedaj pa uporabljamo Trip-Trap.
Za začetek se mi zdi Trip-Trap kar malce neroden...
Je pa res da sem si Prima Pappo sposodila, Trip-Trap pa sem kupila in mi ni žal...
Drugače pa bi jaz oba stola pohvalila.

Lep dan,
Geja

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stolček za hranjenje
17.10.2006 14:11:31   
Anonimen
Mi imamo Prima papa diner. In smo zelo zadovoljni z njim. Res je, da se malo težje da očistiti kot trip trap, vendar je bolj udoben. Sploh na začetku, ko je začel sedeti, pa tudi pri 4,5m. sem ga dala noter, da me je gledal in sem lahko v miru skuhala.

Smo bili namreč na dopustu, kjer so imeli lesene trip trap stolčke in nikakor ni mogel noter sedeti, je skoz ven drsel. Pa udaril se je tudi parkrat, ker so leseni in neudobni. Baje je to dobro za hrbtenico.... vendar sem jaz mnenja, da tudi drugače lahko okrepiš hrbtenične mišice in ne samo v trip trap stolčku, in da je udobje in varnost na 1. mestu.

Naš je od cca. 4 meseca skoz v stolčku in ni nobenih problemov s hrbtenico, pa tudi shodil je zelo zgodaj. Pa še zdaj vem, da ga lahko dam v stolček, če zelim v miru skuhati, skokniti na WC ali dat perilo prat- ga zavežem in vem, da se lahko ta čas mirno igra v njem, ne da bi mi bilo potrebno vsako sekundo gledati, če je vse OK. V končni fazi si ga pa lahko tudi s sabo odpeljem, če vem, da se bom dalj časa zadržala.

Tale diner varianta je meni fajn tudi zato, ker je edini, ki ima na koleščkih gumico, da se ne podrajsajo ploščice ali parket in ga lahko po mili volji vlaščis po stanovanju. Nam pride prav, ker imamo kosilo in zajtrk v kuhinji, večerjo pa v dnevniuser posted image

(odgovor članu Geja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stolček za hranjenje
17.10.2006 15:47:16   
Dashenka
PP PrimaPapa (ali podobno variante od Chiccota itd) ali Triptrap.

Cenenih plastičnih variant ter ponaredkov originalnega Triptrapa (Stokke)  pa se raje izogibaj - so enostavno prenevarni.

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stolček za hranjenje
17.10.2006 16:06:29   
mojsoncek
Nas malcek je pa za "darilo" dobil Brevi-jevega Slex-a. Zaenkrat je mali zanj se premicken, da bi ga lahko pokomentirala iz prakse. Se mi pa zdi kar dobra in kompaktna in varna zadevica. Drugace pa smo imeli v planu kupiti kar navadnega Triptrapa. Zaenkrat pa papca kar v lupinici.

lp

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: stolček za hranjenje
17.10.2006 16:07:18   
mml
Naša user posted image  je od 6. meseca v trip-trapu, na začetku sem jo malo zalagala z blazino, da ni drsela ven, v enem mesecu je pa tako zrasla, da ni bilo več potrebno. Pri nas sicer traja in traja, da kaj pojemo, ampak po mojem to ni zaradi stolčka user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: stolček za hranjenje
17.10.2006 20:59:44   
Anonimen
Še vedno tistega najbolj enostavnega Ikea za 15 eur user posted image .

(odgovor članu pearl)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: stolček za hranjenje
17.10.2006 22:35:19   
lolipop
Se strinjam z Mič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: stolček za hranjenje
18.10.2006 11:44:15   
Lara28
Tudi mi imamo tega iz ikee in je več kot odličen glede na ceno! SAamo mu je babi nardila eno tako oblogo iz pene, da mu je bolj mehko noter!

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: stolček za hranjenje
18.10.2006 18:37:44   
Bonnie_RR
Mi smo ful zadovoljni s Prima Papo user posted image , s trip-trapom pa manj, ker tamali v njem skoz dol leze, pa obrača se v vse smeri.

Lp

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: stolček za hranjenje
18.10.2006 21:00:13   
Seven*
Ce bi se enkrat kupovala, bi definitivno kupila onega iz Ikee za 15 evrov. Fantasticen za to ceno. Pa se zlozi se ful na malo in ga lahko vzames s sabo na morje. Imamo ga pri babici.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: stolček za hranjenje
18.10.2006 21:09:24   
kofetek2010
pri prvem smo imeli Prima Papa, sedaj imamo tega iz Ikee, ki je ziljonkrat bolj fajn, sploh kar se čiščenja tiče - pa še čist lahek je in ga komot z eno roko odneseš na drug konec stanovanja user posted image  

smo smo kupili kar 2, enega za doma in enega za pri starih starših user posted image  


mislim, da nas je veliko takih, ki ne bi še enkrat kupile kakšnega fensi šmensi stolčka (pa ne zaradi cene!) user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: stolček za hranjenje
19.10.2006 10:35:16   
rija
Tudi mi imamo ta dva iz ikeeuser posted image  enega doma, enega pri babici in smo super zadovoljniuser posted image

Je lahek, varen, smo ga nesli zraven na morje, pomili v pomivalnem strojuuser posted image

In kar mi je najbolj pomembno: nima opore za nogice, sicer bi naš mali v njem staluser posted image user posted image  Zdaj pa fino binglja user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: stolček za hranjenje
20.10.2006 12:25:42   
lolipop
Zraven se kupi še ena taka napihljiva blazinca, da je otroku bolj udobno.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?