|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko ste odštele za notranjo opremo?
4.6.2007 16:58:29   
Strawberrie Cherrie
Malo me firbec daje...
Koliko se odštele za opremljanje stanovanja (brez radiatorjev in oken in teh zadev, vendar z parketom, laminati, ploščicami...) - brez kopalnice in kakšen strošek ste imele samo s kopalnico?

Pa še nekaj me zanima, kaj imate v kuhinji po tleh? Plošččic nočem, me pa zanima kakšno varianto imam še poleg laminata in parketa....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko ste odštele za notranjo opremo?
4.6.2007 17:11:30   
livia
V kuhinji imaš lahko po tleh še expono ali ceramiflex (pvc).
Mi se sicer še nismo odločili kaj bomo imeli, je pa tudi to v igri.


Notranja oprema:

izračun za kopalnico dobim v četrtek. Po moji oceni bo prišlo s sanitarno keramiko, omaricami, pipami, tušem, ploščicami (skratka vsem) okoli 3000 € za kopalnico +wc. Ti pa lahko v četrtek povem bolj natančno.

Kar se tiče pohištva, luči, kuhinje z gospodinjskimi aparati, dnevne, kavča, otroške sobe, spalnice,... vred sem čez palec ocenila na 23.000 € za 180 m2 hiše. Seveda upam, da bo na koncu prišlo manj. To bom vedela pa enkrat oktobra. user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko ste odštele za notranjo opremo?
4.6.2007 17:13:00   
Strawberrie Cherrie
Uf, livia, potem imava podobne izračune, samo da jaz za mejčken manj kot 100m2....

A maš kakšen link od tehle podov?

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko ste odštele za notranjo opremo?
4.6.2007 18:55:02   
spelaz
Jaz sem trenutno za najbolj osnovne stvari (kuhinja in aparati, jedilnica, sedežna, pohištvo v dnevni, spalnica in 1 otroška soba) na 15.000 EUR. Čakajo me še kopalnica - 2x, luči, vrtna garnitura, 1 preproga  ... pa še kaj najbrž - še cca 5.000 EUR.

V kuhinji pa imam kar parket.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko ste odštele za notranjo opremo?
5.6.2007 6:33:25   
žlička
pri opremljanju še nisem, me je pa kr strah, ker vem da gre najvec denarja prav tu, sploh ce se kaj zmisljujes

glede tal v kuhinji-zame je to never ending story....najraje bi imela parket, ker bomo imeli 3v1(dnevna, jedilnica in kuhinja)sam me drugi nagovarjajo za kaj drugega. Tole je link od ceramiflexa.Prodajajo ga v btc-ju domodrom http://www.korak.ws/revija/o-495

Jaz bi najraje bele, sam cisto belih plosc nimajo. Imam se nekaj casa da razmislim. Ploscic pa nebi ker se mi zdijo hladne.....bo ze!

< Sporočilo je popravil žlička -- 5.6.2007 6:34:05 >


_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu spelaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko ste odštele za notranjo opremo?
5.6.2007 8:01:09   
Strawberrie Cherrie
Meni so tudi ploščice ful hladne...sploh če razmišljaš, koliko časa bo naš user posted image v kuhinji na tleh...pa še potem, ko so stari 5,6llet skoz neki puzajo...tko da, če že nimaš nekega talnega ogrevanjauser posted image user posted image user posted image

Jaz bi najraje dala kar nek laminat - trpežen, vendar lep...v barvi hrasta recimo? Sicer res ni TAKO LEP kot parket, ampak se mi pa zdi bolj vzdržljiv???

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?