|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Okrasitev, okrasitev
4.11.2006 10:53:34   
Anonimen
user posted image user posted image  spet težim z okrasitvijo razreda, hodnikauser posted image user posted image user posted image

Dajmo punce ideje na plano. Kako boste letos okrasili razrede (šolo) in kakšne voščilnice boste naredili z otročki?.

Jaz ideje še zbiram, tako da še ne vem user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Okrasitev, okrasitev
4.11.2006 13:06:05   
dulcinea
Hm... se priporočam tudi jaz.

Kristina, sorči za vpad v tvojo temo.

LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Okrasitev, okrasitev
5.11.2006 14:23:19   
Katrin
Pojma nimam. Mi smo ostali še pri jesenskih bučah user posted image

Je treba že na novo leto mislit? Verjetno, res user posted image

Se javim, ko bom kaj pogruntala user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Okrasitev, okrasitev
5.11.2006 20:46:22   
tažana
sem pa že mislila da so že kakšne ideje padleuser posted image .
jest morm jutri že ideje sabo prinest pa nič ne najdemuser posted image user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Okrasitev, okrasitev
5.11.2006 21:20:08   
Gina
Jaz imam eno debelo mapo doma z idejami, pa nisem še nič gledala.
Standard je pa snežna vas, glineni lončki z božičnim žitom, včasih glineni zvončki (darila za starše), lampiončki prelivajočih barv iz risalnih listov z luknjicami, prekritimi s svilenim papirjem, zvezdice na tisoč in en način, snežaki na tisoč in en način, smrečice na tisoč in en način. Ma ne spomnim se na pamet, moram malo not past.user posted image user posted image

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Okrasitev, okrasitev
26.11.2006 16:42:16   
Katrin
No, počasi se bliža "veseli" decemberuser posted image

Z učiteljico sva se dogovorili, kako bova letos okrasili naš razred:

- na tri velike panoje, ki so skupaj, bova izdelali ZIMO, zimsko pokrajino, zimsko vzdušje (sneg, otroci, sanke, hiške, drevesa, snežaki, ...) in sicer v kolaž tehniki

- za drugo steno pa bomo izdelali skupinske slike (format A2 - bel šeleshamer): s črnim flomastrom narišeš okvir, nato pa otroci rišejo različne smreke iz različnih smeri. Nato sledi barvanje: smreke z različnimi zelenimi, ozadje je modro.

- če bova kaj obesili na luči, bo bele barve (lampinjoni, hiške?)

- voščilnice user posted image  to pa še ne vem

lp in veliko užitkov pri ustvarjanju in okraševanju.

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Okrasitev, okrasitev
28.11.2006 18:58:38   
ali***
Starši otrok smo danes popoldan prišli z našimi prvošolčki v šolo in smo delali zvezdice zaspanke.user posted image  V tem tednu so brali pravljico o Zvezdici zaspanki in zdaj bo razred okrašen na to temouser posted image

Potem smo še iz rumenega tršega papirja z okrasnimi škarjami izrezali zvezdice. Na tanjši rumen papir smo starši napisali želje za svojga otroka jih zrolali v rolico in pritrdili na zvezdico. Zvezdice z željami pa na velik modri oblak kjer bodo počakale do božičnih počitnic, ko jih bo dobil vsak otrokuser posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Okrasitev, okrasitev
16.12.2006 22:28:41   
zlatolasska
U.. Mi mamo tut zvezdice zaspanke v razredu... user posted image user posted image user posted image user posted image

(Sj vem, da je ze mal zastarela tale tema, k mamo ze vse okrasen.. ampak sm prsla zdele mal snofat, k mi je bar ratu ze mal dolgcas... user posted image )


_____________________________

http://elly-zlatolasska.blogspot.com/

(odgovor članu ali***)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Okrasitev, okrasitev
17.12.2006 14:48:21   
Anonimen
Naša šola je odeta v zvezdice in lunice....je prav pravljična user posted image

(odgovor članu zlatolasska)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?