|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mentol
29.12.2006 8:45:26   
mojcab
ojla,
mentol bonbon ženska da v usta, ga nekaj časa "obdeluje" s slino in se nato loti njegovega premoženja.
Mene pa zanima ali ve kdo za kakšno podobno kremo, ki bi na enak učinek delovala pri ženski z direktnim nanosom na...

hvala in veliko užitkov!user posted image

_____________________________

*********************************
Življenje je lepo, zato ga je vredno živeti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mentol
29.12.2006 9:01:59   
Anonimen
Sploh ne vem o čem govoriš user posted image , saj se vidi da sem blont!

Kaki mentol bombon, kaj to je?user posted image

(odgovor članu mojcab)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mentol
29.12.2006 9:16:08   
Anonimen
user posted image  Jaz pa nisem blond,pa vseeno ne vem zakaj se tukaj gre.
A je to kakšen afrodiziak.Zame ne pride v poštev,ker mi je slabo po mentolu.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mentol
29.12.2006 9:22:58   
Anonimen
Kaj pa čokolada? Je bolj sladko, mar ne? Čokolada je sama po sebi sproščujoča.Ne vem no.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mentol
29.12.2006 9:53:00   
Felicity
Živjo,
ma kaj se ne bi dalo kar po istem postopku za oba?
Za lubrikante vem sigurno, da so lahko na mentol (fresh) bazi.

Verjetno imajo veliko takih in drugačnih "pripomočkov" v sexy shopih.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mentol
29.12.2006 10:35:04   
daddy
   Kocka ledu na jezik, potem pa direkt na ščegija. Deluje 100 %, preverjeno ( večkrat ).

(odgovor članu mojcab)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mentol
29.12.2006 11:02:49   
Anonimen
Kaj pa je to ščegiuser posted image ,je to kaj za pojest?user posted image user posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mentol
29.12.2006 11:16:07   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

  Kocka ledu na jezik, potem pa direkt na ščegija. Deluje 100 %, preverjeno ( večkrat ).


daddy kako si zdej to mislu? A kocko (brez jezika) direkt na ... al "s kocko ohlajen" jezik direkt na...



_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mentol
29.12.2006 12:44:32   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: pika74



daddy kako si zdej to mislu? A kocko (brez jezika) direkt na ... al "s kocko ohlajen" jezik direkt na...




Taprvo je malo težje izvedljivo, ampak tudi gre. Učinek = pri obeh variantah pribl. enak, navijam pa za ta drugo ( moja tud ).  

< Sporočilo je popravil daddy -- 29.12.2006 12:45:33 >

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mentol
29.12.2006 14:51:02   
G in T
Tto z mentolom prvič slišim, dočim ledene kocke....zna bit fajn jaauser posted image user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mentol
29.12.2006 16:26:15   
ronja
Biološka razlaga: mentol spodbuja živčne končiče, zato tudi ima tak okus, zanimivo je, da delujejo stvari, ki hladijo - torej mentol ipd. in stvari, ki pečejo, torej čili in podobno na enak način na iste končiče, ne na tiste za okus ampak na tiste za bolečino, vendar jih dražijo manj in zato tak občutek. Zato v preveliki meri peče in čili in razni Fisherman's friends.

PO moje bi šlo z mentolom pri obeh spolih, saj smo oboji dobro oživčeni tam spodajuser posted image S čilijem pa rajši zelo previdno, če mislita eksperimentirat, jaz za čili lih ne bi bila navdušena...

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mentol
29.12.2006 16:28:59   
ronja
Aja, led pa prekvavi del,  kamor ga daš, (zoži žile), zato ga uporabljamo kadar si nategnemo kito ali zvijemo gleženj,... Deluje pa na enka način tudi drugod, kar se da tudi uporabit v sicer zelo topli sobiuser posted image (za zmrzljivčke)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mentol
29.12.2006 20:18:35   
Teja N
Ne hvala, da mi da led na moj vroči zaklad?? Ga kar naženemuser posted image
 
Sva pa enkrat probala mentolov kondom in je peklo ko sam vrag, torej to zame ne bo, žaluser posted image

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?